18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

krzyhhh

2013-05-28, 22:20
Cytat:

Bo droga jest zawsze taka sama, coraz więcej w imię równości..
Najpierw związki partnerskie.
Później adopcje.
Potem wzorem Kanady, zaakceptowanie pedofilii jako preferencji seksualnej, a nie jak wcześniej zboczenia (które było surowo karane) a teraz już nie jest..
Wzorem Niemiec może przyjmiemy zoofilię, bo w szwablandii już są organizowane manifestacje biednych zoozboków..
..... i tak bez końca aż dojdziemy do brutalnych gwałtów ( no bo przecież też są tacy co to preferują, więc nie można ich dyskryminować) !!!!!!



dokładnie - patologia rodzi patologię. zastanawia mnie gdzie jest granica rozwoju tego niszczycielskiego społecznego nowotworu?

ZłoconyPenisZagłady

2013-05-28, 22:41
Niech ktoś to przetłumaczy i wyśle w świat.

Na zachodzie nie mogą się połapać w tej swojej zagubionej tolerancji. Może komuś to otworzy oczy.

weszlam_na_fejku

2013-05-28, 23:21
liżę c*pkę częściej od was

pozdrawiam,
lesba

gruchens

2013-05-28, 23:34
A ja wsadziłem penisa więcej razy niż Ty. Fajna retoryka, nie?

Liż sobie c*pki dalej! Cieszę się, że i Ty odnalazłaś szczęście. Tak na serio, bez ironii...

No ale po ch*j się obnosić z seksualnością? Jakoś tak się popie**oliło, że trzeba manifestować, kogo, jak, czym i w co się r*cha. Zupełnie jakby to był jakiś j***ny punkt honoru żeby każdy wiedział co i z kim robi się w łóżku.

POPISowyNumer

2013-05-28, 23:36
weszlam_na_fejku napisał/a:

liżę c*pkę częściej od was

pozdrawiam,
lesba





Fantastycznie. A ja wczoraj zjadłem naleśniki. To co, mogę żądać specjalnych praw dla pożeraczy nalesników? Głupio by było, nieprawda'ż?
Tak na poważnie, ja ludzi nie chcę rozliczać z tego co robią pod kołdrą. Ich życie, ich wybory, ich skutki. Ale jest takie przysłowie. Jeśli wszedłeś między wrony, musisz krakać jak i one. Nie chcesz krakać? To się trzym od wron z daleka.

chmielu666

2013-05-28, 23:41
weszlam_na_fejku napisał/a:

liżę c*pkę częściej od was

pozdrawiam,
lesba


Wow ale ty jesteś fajna.
Dasz mi autograf ?

paq999

2013-05-28, 23:45
Tolerowanie polega na m.in na tym, że tolerowane dla nas rzeczy nie zasługują na nic więcej niż tylko tolerancja. Wymaganie akceptacji to brak tolerancji dla przyjętej przez nas definicji normalności.

weszlam_na_fejku

2013-05-29, 00:23
POPISowyNumer napisał/a:





Fantastycznie. A ja wczoraj zjadłem naleśniki. To co, mogę żądać specjalnych praw dla pożeraczy nalesników? Głupio by było, nieprawda'ż?
Tak na poważnie, ja ludzi nie chcę rozliczać z tego co robią pod kołdrą. Ich życie, ich wybory, ich skutki. Ale jest takie przysłowie. Jeśli wszedłeś między wrony, musisz krakać jak i one. Nie chcesz krakać? To się trzym od wron z daleka.



no. przysłowie kryptopedalskich konformistów.
nie popuacz się.

KlinikaAborcyjna

2013-05-29, 13:01
maciek24043 napisał/a:

Nie no k***a, nie wierzę, że znalazł się obrońca pedałów na sadolu...



Bo to może gej jest i z braku akceptacji dostał bólu dupy ?

_arci

2013-05-29, 21:32
A gdyby tak zrobić paradę hetero? Gołe baby. Goli faceci dla bab. Ogólna orgia.
A jak mi kto zara wyjedzie, że dzieci patrzą czy tak nie wypada. Jak oni mogą to my też.
Niech homo zobaczą, że normalność jest normalniejsza!

raistpol

2013-05-30, 04:42
to niech wezmie ch*ja na bol dupy