18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Para motopizdeczek prezentuje swoją głupotę

Jesse.Pinkman • 2023-10-10, 14:51
Przepiękne zakończenie ich popisów.

AlbertoNihilo

2023-10-10, 16:18
Pinkman idż już gdzieś indziej zasyfiać Internet. Wrzucasz kilkadziesiąt nieraz postów. Po hooj? Myślisz, że nagrodę dostaniesz, czy co? Większość twoich wstawek, to badziewia. Jakieś kraksy samochodowe, jakieś byczki.... zalałeś cały sadistic tymi postami. One są gówniane, po prostu. Ile można oglądać to samo? Oczywiście admin usunie mój komentarz, ale do huuja, cały sadistic to pinkman dzisiaj.

Jesse.Pinkman

2023-10-10, 16:25
AlbertoNihilo napisał/a:

Pinkman idż już gdzieś indziej zasyfiać Internet. Wrzucasz kilkadziesiąt nieraz postów. Po hooj? Myślisz, że nagrodę dostaniesz, czy co? Większość twoich wstawek, to badziewia. Jakieś kraksy samochodowe, jakieś byczki.... zalałeś cały sadistic tymi postami. One są gówniane, po prostu. Ile można oglądać to samo? Oczywiście admin usunie mój komentarz, ale do huuja, cały sadistic to pinkman dzisiaj.


Tak a o co chodzi? :D

antychryst333

2023-10-10, 16:33
a wystarczyło się mocniej odchylić w prawo

Will70

2023-10-10, 16:42
antychryst333 napisał/a:

a wystarczyło się mocniej odchylić w prawo



Możesz SIĘ odchylić, ale jak motocykla nie przechylisz to właśnie tak skręcowywuje. Przeciwskręt pomaga szybciej położyć moto, ale trza wiedzieć i ćwiczyć, żeby w takiej sytuacji potrafić zareagować trochę wbrew logice i pamięci mięśniowej. A pasażer też nie pomaga.

psyhepl

2023-10-10, 17:20
antychryst333 napisał/a:

a wystarczyło się mocniej odchylić w prawo



znalazł sie k***a internetowy driver specjalista buhahahaa