18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papież w Top Gear!

Airwolf • 2011-01-20, 08:34
Papież, w końcu zna się na motoryzacji - jak mało kto :-D


remind25

2011-01-21, 01:40
dback napisał/a:

błysnąłeś intelygencją pisząc oczywistą oczywistość, że to jest fake. Kolejny raz błysnąłeś nie załapując ironi o fotomontażu. k***o.


wybacz ze twoj gornolotny zarcik wzialem za przejaw debilizmu. jak widac powyzej nie dla wszystkich oczywiste. a teraz


mildyner

2011-01-21, 17:36
FAKE, chyba, że Papa Ratzi ma umiejętności brzuchomówcy, bo na końcu mówi "Thank you, sir". A nawet jeśli ma takie umiejętności, to by powiedział "Postraffiam ffsziskich polaakuff"

meshuggah

2011-01-23, 23:12
Cytat:

fotomontaż, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy tylko fotografii ciulu.



buhahaha, dawno się tak nie uśmiałem :) fotomontaż to nałożenie na siebie, złączenie w jedną całość kilku grafik, ilustracji, fotografii, a nie tylko samej fotografii. mój psor od grafiki się dawno tak nie uśmiał przez tą burzliwą napinkę :D :D

adam_małysz_bejbe

2011-02-04, 08:40
meshuggah a czy twój cyt.: "psor" nie kuje cię przypadkiem w odbyt przyborami szkolnymi (mam tu na myśli np. ekierkę. I od czasu do czasu ciało pedagogiczne poddaje cię głębokiej anal-izie i nazywa przy tym mój drogi?). A tak przy okazji po ch*j na sadistic'u dział śmieszne ?!?!!!

meshuggah

2012-01-25, 15:45
@666mario666 - a czy ciebie nie pok***iło przypadkiem? jesteś jebnięty czy nie doj***ny? a może własnie doj***li cie za dziecka w dupso? Żryj gruz cyganie