18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papież Franciszek i jego gest

kesnall • 2013-04-28, 19:18
Papież Franciszek podczas przejazdu swoim papamobilem zamienił się z jednym z ludzi swoją piuską


oc...........an

2013-04-28, 23:27
Tannaim napisał/a:

Tv trwam jakie by nie było jest możliwe że jedyną polską tv która daję możliwość wypowiedzenia się komuś mądremu a nie posranym celebrytom którzy gówno wnoszą do życia. Zapytajcie jakiegoś prof mądrego to wam powie. Nie jako fanatyzm religijny a jako możliwość rozgłaszania tego co się chce powiedzieć



Tja, daje możliwość, ale tylko tym, którzy nie są przeciwni KK i dyrektorowi. Co do zwykłych dzwoniący, to bardzo często, jak ktoś zadzwoni i zacznie "jestem gejem" lub "dlaczego jest tyle pedofili w KK" to go po prostu odłączają i mówią "Oj, zerwało nam połączenie" :roll:


Co do filmiku - wielkie mi halo, papjesh F1 wymienił sobie kufajkę. Idę polować na eBayu :krejzi:

platini1

2013-04-28, 23:54
Nie jestem wierzący, ale szczerze muszę przyznać, że Franciszek jest miłym gościem, z tego co pokazują na okrągło to widzę, że całkiem dobry ma kontakt z ludźmi. Taki miły, starszy pan, na papieża się idealnie nadaje, ale oczywiście gimbusy muszą pokazać to jak bardzo są ateistami i napisać, że jest pedofilem i przytula dzieci (aż dziw, że nikt tego wprost jeszcze nie napisał).

stefan

2013-04-28, 23:54
Nie wierze w to, ale mam szacunek do tego gościa.

dziarski

2013-04-29, 01:09
tą co oddał też pewnie komuś podj***ł

chetek

2013-04-29, 10:31
@platini1

A widzisz, nikt tego nie napisał, ale i tak do tego nawiązujesz. To kto tutaj robi chlew...?

Tassadar

2013-04-29, 13:50
DUST DEVIL napisał/a:



Tja, daje możliwość, ale tylko tym, którzy nie są przeciwni KK i dyrektorowi. Co do zwykłych dzwoniący, to bardzo często, jak ktoś zadzwoni i zacznie "jestem gejem" lub "dlaczego jest tyle pedofili w KK" to go po prostu odłączają i mówią "Oj, zerwało nam połączenie" :roll:


Co do filmiku - wielkie mi halo, papjesh F1 wymienił sobie kufajkę. Idę polować na eBayu :krejzi:



Nie mówię o dzwoniących gdzieś do TV, poza tym, myślisz że jak ktoś do TVNu zadzwoni i powie ła ch*j k***a komorowski gej nie rozłączą się? Ja mówię o ludziach inteligentnych którzy mają coś sensownego do przekazania. Byłem widziałem patrzę obiektywnie nie pro moherowsko. Każdy w mało wiele kulturalny sposób może się wypowiedzieć albo publikować coś z sensem. Ale tam, nie jestem moherem i nie będę kontynuował takiej rozmowy, żeby nie wyjść na fanatyka czasem.

fhMichaelo

2013-04-29, 15:45
Bardzo spoko ten nowy papież. Nie powiem.

pr...........as

2013-05-01, 13:20
niech się jeszcze galotami z kimś zamieni