18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papierowy Szatan i katecheza

Angius • 2011-01-26, 20:22
Co robi nuda z ludźmi... Wyjątkowo nudna katecheza o eucharystii bodaj, a jak wiadomo na religię chodzi się dla jaj. I dla czarnych mszy :diabel:

Charnhy Khott mushi bytch!!!

mHrooochny outash...

I rówhnhie mhrooochny zoom na khotta...
:diabel: :diabel: :diabel:

czarnylelo

2011-01-31, 10:15
Cały ten pedalski temat obraża ludzi takich jak ja którzy sprawe intelektualnego satanizmu traktują z wielką powagą i szacunkiem. Bardziej zj***nego gówniarskiego podejscia nie widziałem. Satanizm na poziomie Luntka. Wypie**alać.

EvilSoran

2011-01-31, 10:44
czarnylelo napisał/a:

Cały ten pedalski temat obraża ludzi takich jak ja którzy sprawe intelektualnego satanizmu traktują z wielką powagą i szacunkiem. Bardziej zj***nego gówniarskiego podejscia nie widziałem. Satanizm na poziomie Luntka. Wypie**alać.



Intelektualny Satanizm, Znaczy co ? wpie**alasz koty z rodowodem ? :|

Desti

2011-01-31, 11:43
A ja się założę, że przynajmniej połowa z osób które się tu wypowiedziały nie jest wiele starsza od autora tematu. Przypie**alają się do jego wieku, zamiast raz napisać i tyle. Widać co tu większość użytkowników najbardziej boli.

A może musi chodzić chłopczyk na religię, bo ma mocno wierzących rodziców? A sam niech ma do tego stosunek jaki chce, nic nikomu k***a do tego.

Też będę fajny macie: :ukrzyzowany:

~Vuko

2011-01-31, 16:22
EvilSoran napisał/a:

Intelektualny Satanizm, Znaczy co ? wpie**alasz koty z rodowodem ? :|


Znaczy że, jesteś mądrzejszy niż Ty. Nie wiesz - to się k***a zamknij dresie. Nie jestem satanistą, ale jeśli się wypowiadam na ten temat, mam jakieś pojęcie o tym.

Dobry pomysł + niedociągnięcia w ideologii i wiedzy + wykonanie na krzywy ryj + głupota autora = :facepalm:

Myślę, że Angius zasłużył na wyj***nie z forum za zaniżanie wieku i zbyt niski poziom IQ.

Mizantrop

2011-01-31, 18:02
Vuko napisał/a:


Znaczy że, jesteś mądrzejszy niż Ty.

Myślę, że Angius zasłużył na wyj***nie z forum za zaniżanie wieku i zbyt niski poziom IQ.



za zaniżanie wieku to powinni wyj***ć tego kto wypuścił Cię z podstawówki skoro za ch*ja pisać nie umiesz składnie

Złowroga Pralka !

2011-01-31, 20:22
LadyBergamoth napisał/a:



Xiondz go w zemście otruł na pasterce?

Poj***ni jesteście czepiając się autora, koleś coś sam wymyślił, podzielił się rozbawieniem z dobrą intencją, a sapiecie jakby wam stara w berecie stękała za plecami.




Daj się im wyżyć i módl się żeby aex nie znalazł tego tematu :amused: nie było ostatnio żadnej napiny na chrześcijan albo na subkulture ! Tu mamy 2 w 1 ! :bomba:

mrrr... rrrr... rrrr...

2011-01-31, 21:29
Z cyklu jak rozpoznać dzieci, które chcą być dorosłe i trvv oraz nie rozumieją zwykłego ławkowego żartu, totalnie bez ideologii:

napisał/a:

"mHrooochny outash..."

Wypie**alaj.



napisał/a:



i jeszcze ten twój opis spod loginu i sygnatura :homer:

Wyjedź sobie na ferie. Najlepiej do Egiptu.



napisał/a:

niby metal niby nie wiem co a k***a opis zdjęcia jak jakiś j***ny pokemon :/ ch*j Ci w dupe lamusie, i nie chwal się katechizmem z gimnazjum zjebie !!



napisał/a:

Cały ten pedalski temat obraża ludzi takich jak ja którzy sprawe intelektualnego satanizmu traktują z wielką powagą i szacunkiem. Bardziej zj***nego gówniarskiego podejscia nie widziałem. Satanizm na poziomie Luntka. Wypie**alać.



Aby im smutno nie było usunąłem nicki. Piwo za pomysł :) Od kiedy trzeba mieć jakąkolwiek wiedze by się z czegokolwiek nabijać dla zabawy [nie ideologii]?

EvilSoran

2011-02-05, 13:58
Vuko napisał/a:


Znaczy że, jesteś mądrzejszy niż Ty. Nie wiesz - to się k***a zamknij dresie. Nie jestem satanistą, ale jeśli się wypowiadam na ten temat, mam jakieś pojęcie o tym.

Dobry pomysł + niedociągnięcia w ideologii i wiedzy + wykonanie na krzywy ryj + głupota autora = :facepalm:

Myślę, że Angius zasłużył na wyj***nie z forum za zaniżanie wieku i zbyt niski poziom IQ.



Akurat w tym temacie jestem całkiem obcykany i szczerze mówiąc to teraz mi się ciebie żal zrobiło :| takie teksty "Intelektualnie" to po prostu są ..... skoro 3/4 z tego co ty traktujesz "Intelektualnie" wymyślone zostało przez kościół 1400 - 1600 ... (Btw jak jesteś taki mądry i chcesz się tak popisać w tym temacie to napisz mniej więcej co się wtedy zaszło etc.), A do komentarza Drechu .... to powiem ci tak jeśli ja jestem drechem to ty jesteś p*zda :]

A i tak przy okazji to nie napisałem nigdzie że jesteś Szatanista, Szmatanista czy czymkolwiek z tej puli :P z kotem to był żart a jak nie masz na tyle dystansu do siebie że nie umiesz tego obrócić w żart i dobrze się bawić no to tylko o tobie źle świadczy :]

cuurniprime

2015-04-18, 00:23
Angius napisał/a:

Syn mi się chwalił :P



Widać po kim odziedziczył zj***ne geny :/