18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

papier ma przyszłość

~Griszon • 2013-03-09, 14:30
Kolejna reklama z pomysłem. ;-)

MorszczuK88

2013-03-09, 15:32
muchy tabletem nie zabijesz

Towdi

2013-03-09, 15:33
up

dlaczego nie? jak przypie**olisz nawet się nie zorientuje czym dostała

Plecionkarz

2013-03-09, 17:19
Ja tam wolę normalny komputer z myszą i klawiaturą a nie jakieś gówno do dotykania.

pele007

2013-03-09, 17:24
@Plecionkarz - Zostaniesz zaraz zjedzony przez konsolowców, ale masz rację. Przez modę "wciśnij "x" by wygrać" ostatnia dobra gra, która ostatnio wyszła to dishonored. Reszta to casualowe assassins creedy i pseudo ambicja z kickstartera.

kucma19

2013-03-09, 17:52
jak juz jestesmy w temacie to sie wtrace. wlasnie przechodzie dishonored i zaparlem sie ze przejde bez ani jednego zabicia. noi jestem za polowa juz, pod koniec misji mam "ducha" i ani jednego zabicia. ciekaw jestem zakonczenia. ogolnie gra fenomenalna, polecam!

Plecionkarz

2013-03-09, 18:35
pele007 napisał/a:

@Plecionkarz - Zostaniesz zaraz zjedzony przez konsolowców, ale masz rację. Przez modę "wciśnij "x" by wygrać" ostatnia dobra gra, która ostatnio wyszła to dishonored. Reszta to casualowe assassins creedy i pseudo ambicja z kickstartera.



Z assasinsem to się zgodzę. Gram sobie w niego i nagle podbiega do mnie 30 napastników. Wyciągając wnioski z innych starszych gier myślałem, że nie mam szans i zaraz mnie zajebią. Okazało się jednak, że jak walczę z jednym żołnierzem to reszta grzecznie czeka aż go pokonam i raczę wybrać sobie następnego do zabicia. W latach 90 to już powstawały o wiele bardziej wymagające gry. Gdyby w tamtych czasach wychodziły takie łatwe gówna jak dziś to gracze czuliby, że ktoś traktuje ich jak niedorozwojów. Pierwszego prince of persia to w ch*j czasu przechodziłem a takiego assasina to dziecko z downem przejdzie w 2 dni.

beowulf111

2013-03-09, 20:12
@up dark souls. rzekłem .
wole książkę niż tablet/ebook

5476

2013-03-09, 20:20
wiedziałem że będzie coś w ten deseń

Ferben

2013-03-09, 22:27
pele007 napisał/a:

@Plecionkarz - Zostaniesz zaraz zjedzony przez konsolowców, ale masz rację. Przez modę "wciśnij "x" by wygrać" ostatnia dobra gra, która ostatnio wyszła to dishonored. Reszta to casualowe assassins creedy i pseudo ambicja z kickstartera.





Zagraj w Super Meat Boy, Faster Then Light, Fez a potem stwierdź, że na kickstarterze są pseudo-ambitne gry. Właśnie tam wychodzą gry, nad którymi trzeba siedzieć i myśleć jak to przejść gdzie sami autorzy poświęcają kilka lat dla swojej jednej gry.


Fez - gra stworzona przez jednego człowieka przez jeśli dobrze pamiętam 4 lata, zresztą warto oglądnąć "Indie games the movie"


Dishonored ściąga pomysł praktycznie 1:1 z Thief jak i z innych skradanek jest to gra, którą można przejść w parę godzin bez padnięcia ; )

Ne...........es

2013-03-10, 17:21
horihan1 napisał/a:

Obrazek



zgadzam sie z toba ale na filmiku to nie shitpad z crapple :P jakis tam inny tablet. w ogole tablety to najwieksze gowno jakie w ogole wyszlo

Plecionkarz napisał/a:



Z assasinsem to się zgodzę. Gram sobie w niego i nagle podbiega do mnie 30 napastników. Wyciągając wnioski z innych starszych gier myślałem, że nie mam szans i zaraz mnie zajebią. Okazało się jednak, że jak walczę z jednym żołnierzem to reszta grzecznie czeka aż go pokonam i raczę wybrać sobie następnego do zabicia. W latach 90 to już powstawały o wiele bardziej wymagające gry. Gdyby w tamtych czasach wychodziły takie łatwe gówna jak dziś to gracze czuliby, że ktoś traktuje ich jak niedorozwojów. Pierwszego prince of persia to w ch*j czasu przechodziłem a takiego assasina to dziecko z downem przejdzie w 2 dni.



a pamietasz ac2? to byla k***a gra ! a nie to co teraz wychodzi.. teraz ta gra to sie nazywa Call of Assassin's Creed's Duty bo wychodzi co rok i w zasadzie nic nowego. tak jak cod ;]