18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papier Fiction

Nikt_nie • 2020-03-18, 14:31
Dobry deal :)


Juzwa

2020-03-18, 14:35
Weź sobie jeszcze sralutan, żeby ci dupska nie rozj***ło jak zeżresz ten papier ćwoku.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-18, 14:40
Są lepsze sposoby...




IOI

2020-03-18, 15:00
ja pie**ole jakie gowno, za wrzucanie czegolwiek zwiazanego z tym j***nym wirusem powinien byc ban na tydzien

Halman

2020-03-18, 15:06
IOI napisał/a:

ja pie**ole jakie gowno, za wrzucanie czegolwiek zwiazanego z tym j***nym wirusem powinien byc ban na tydzien



zaryzykuję I0I...


~_Yarko_

2020-03-18, 15:13
Ale, że o CO chodzi?


Kamil3l

2020-03-18, 17:36
przy okazji. Wie ktoś gdzie znajdę Pulp Fiction, bez lektora w dobrej jakości?

bisfhcrew

2020-03-18, 17:43
Kamil3l napisał/a:

przy okazji. Wie ktoś gdzie znajdę Pulp Fiction, bez lektora w dobrej jakości?



Netflix

~_Yarko_

2020-03-18, 17:43
Na oryginalnym blu-ray'u.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-18, 19:11
MozeInnymRazem napisał/a:

Tylko ja widzę trzy szóstki?



Nie tylko Ty.
W wielu filmach są takie przekazy...
Jedni uważają to za proroctwa inni uważają, że filmowcy robią sobie jaja i specjalnie robią takie wrzutki...
A tych wierzących w spiskowe teorie utwierdzają w przekonaniu np takie kadry





Skojarzenie z 11 września. Terminator 2.
Wg mnie przypadek, ale h*j ich tam wie :mrgreen:

Juzwa

2020-03-18, 19:32
~_Yarko_ napisał/a:

Ale, że o CO chodzi?



O gówno. Dosłownie.

ellsworth

2020-03-18, 20:18
Myjcie dupę, brudasy! A nie róbcie zapas papieru! Papier toaletowy jest w domu dla gości, a domownicy powinni korzystać z bidetu. Ja pie**olę! Podstawy higieny się kłaniają, ą nie żeby na co dzień smarować sobie gówno po dupie!

JednorękiBandyta

2020-03-19, 01:28
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie tylko Ty.
W wielu filmach są takie przekazy...
Jedni uważają to za proroctwa inni uważają, że filmowcy robią sobie jaja i specjalnie robią takie wrzutki...
A tych wierzących w spiskowe teorie utwierdzają w przekonaniu np takie kadry
Skojarzenie z 11 września. Terminator 2.
Wg mnie przypadek, ale h*j ich tam wie



To nie są żadne przypadki w Matrixie podczas sceny gdy Neo zostaje złapany i przesłuchiwany w jego paszporcie pojawia się data zamachu na WTC, w innym filmie reporterzy mają mikrofony 9 i obok 11 no i ta scena z terminatora, takich ,,przypadków'' jest jeszcze więcej i relacji osób (przykładowo jakieś dziecko wygadało się przed zamachami że te wieże runą i ostrzegło przed tym w klasie, pewnie miało wysoko ,,postawionych'' rodziców.. )Nie można tego nazywać teoriami spiskowymi bo jak dla mnie jeśli ktoś w co najmniej 3 filmach które powstały przed zamachem w tym dwóch tak znanych umieścił takie daty w tym dokładną w Matrixie nie wierzy że to było ukartowane jest zwykłym naiwnym debilem ot co :) nawet nie warto o samych nieścisłościach z śledztwem i co potem nastąpiło i trwa do dziś na bliskim wschodzie się rozpisywać...Pytanie brzmi tylko po co? W matrixie między innymi są też nawiązania do bilbi i też innych wiar ten temat każdy może sam sb poszukać i przeanalizować ale czy jest to na tle religijnym czy też nie to i tak wiadomo że ktoś chce pokazać kto tu rządzi i trzyma kontrole ogólnie kpi sobie z ludzi a połowa głupiego społeczeństwa wierzy w serie mega nieprawdopodobnych przypadków w filmach za setki milionów gdzie pojedyncze sceny kręci się miesiącami .... Tak teorie spiskowe heh.

gumstg

2020-03-19, 05:17
Prawie jak tutaj :)