18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Papaj słucha śpiewu

Wiewór • 2019-10-04, 10:09
Papaj obrońca pedofilów zwany Bestią z Wadowic zawstydził się gdy mu śpiewają piosenkę.





spoiler

DHLPIZDACWEL

2019-10-05, 13:55
Ale śmieszny filmik....Dawno się tak nie uśmiałem. Pamiętam jak razem po maturze j***liśmy PZPN.

labro69

2019-10-05, 14:16
Wiewór napisał/a:

Papaj obrońca pedofilów zwany Bestią z Wadowic zawstydził się gdy mu śpiewają piosenkę.



genialne chlopie !!

edmund

2019-10-05, 22:51
Wiewór napisał/a:

Nołp. Nie jestem bozia z mitologi chrześcijańskiej. Jestem jedną osobą a nie trzema.
Tęsknię za sezamkowym bo to był mój najlepszy ziom.
Nikt tak nie potrafił podk***ic katoli jak on.

Katole do tej pory maja skurcz odbytu na myśl o nim bo taka traume im zafundował.
I co ten papaj dokładnie zrobił że ta komuna upadła? Wszyscy tak pie**ola a nikt nie umie powiedzieć co zrobił. ch*ja zrobił. Jak była bolszewia to już kombinował jak ochronić ziomeczkow jebiacych dzieci po kątach.
W upadku komuny pomógł Reagan a nie koles w śmieszne czapce.
Edmund w jednym masz rację. Kościół nie pozwala na postęp świeckosci i ateizacji bo traci wpływy i hajs się przestaje zgadzać.



dobrze prawisz ziom,
heja kuku na macza

Wiewiór, ile wysrali ci grosza z dupy, za tą gównoburzę,
tak z ciekawości pytam,,,,,,,,, na ile się cenisz,
masz choć 150 za godzinę

PieronJasnySzlag

2019-10-06, 00:23

Jest sobota, dzień wolny od zadań domowych więc gimboateiści w natarciu.

Sadolek89x

2019-10-06, 00:45
Ja pie**ole, jesteście żałości. Wszyscy, bez wyjątku. ch*j kogo obchodzą wasze religijne przemyślenia, Karol był taki, sraki czy owaki, ch*j wszystkich obchodzi wasze zdanie wy zj***ne łby, zachowujecie się jak dzieci które chcą zaistnieć w internecie pedałki. j***ć was, podkręcał bym wam łby

TB303

2019-10-06, 13:26
@PieronJasnySzlag
Nie zesraj się zjebku. Prawda w oczy kole, gimbokatolu.

poligon6

2019-10-07, 08:29
SQRW3L_ponury napisał/a:

kk nie ma konkurentów w tej materii - "konkurenci" nie mają na koncie zadnych zbrodni popełnianych na masową skalę zw. z r*chaniem dzieci, kryciem pedofili czy praniem brudnych pieniedzy - wiec to żadna konkurencja



Jedni zboczeńcy zastępuja drugich. Tyle ze chca doprowadzić do tego ze r*chanie dzieci będzie legalne.

nujorker

2019-10-07, 13:25
Ku*wa, zrobili sobie kpinę z ówczesnego króla pedofilskiej mafii, a część użytkowników, mam na myśli to zwykłe, bezrefleksyjne polactwo wychowane w duchu wygodnego średniowiecza obruszyło się, bo "świentość" jest kalana. Cóż, religia jak widać potrzebna jest i trafia tylko do najgłupszych jednostek. Mentalność i rozumowanie w typowo katolickim stylu: krycie pedofilii jest cacy, Bolek-agent to ciota i ch*j... 8-)

SQRW3L_ponury

2019-10-07, 18:37
poligon6 napisał/a:

Jedni zboczeńcy zastępuja drugich. Tyle ze chca doprowadzić do tego ze r*chanie dzieci będzie legalne.



Jedni to faktyczni zboczency drudzy sa jedynie oskarżani o zboczenie przez tych pierwszych - poza kk nie ma żadnej innej organizacji kryjącej pedofile i to są fakty - reszta to propaganda

Wiewór

2019-10-08, 08:21
edmund napisał/a:

Wiewiór, ile wysrali ci grosza z dupy, za tą gównoburzę,
tak z ciekawości pytam,,,,,,,,, na ile się cenisz,
masz choć 150 za godzinę


150 ale w euro. Tyle mi płaci pan George Soros. Przelewem z Tel Aviv-Jafa. :amused:
Także lepiej na tym wychodzę niż Emilka u Zera.

poligon6 napisał/a:

Tyle ze chca doprowadzić do tego ze r*chanie dzieci będzie legalne.


Przecież prawo kanoniczne od zawsze dopuszcza dupcenie dzieci. :-D

poligon6

2019-10-08, 08:25
SQRW3L_ponury napisał/a:

Jedni to faktyczni zboczency drudzy sa jedynie oskarżani o zboczenie przez tych pierwszych - poza kk nie ma żadnej innej organizacji kryjącej pedofile i to są fakty - reszta to propaganda



Lewusy bronia zboczeńców którzy pasuja im ideologicznie, to zrozumiałe tak jak katole bronia katabasów. Nie musisz sie tłumaczyc.

Wiewór napisał/a:

Przecież prawo kanoniczne od zawsze dopuszcza dupcenie dzieci.



To teraz jeszcze prawo cywilne bedzie dopuszczać. Już tęczuchy się o to postaraja by na zajęciach w przedszkolu obciagnąć skórę w ramach ćwiczeń.

Wiewór

2019-10-08, 08:34
PieronJasnySzlag napisał/a:

Jest sobota, dzień wolny od zadań domowych więc gimboateiści w natarciu.



Napisał gościu, który nigdy nie czytał biblii i został katolikiem bo ochrzcili go rodzice. :amused:

poligon6 napisał/a:

To teraz jeszcze prawo cywilne bedzie dopuszczać. Już tęczuchy się o to postaraja by na zajęciach w przedszkolu obciagnąć skórę w ramach ćwiczeń.



Możesz mi wskazać źródło tych fenomenalnych informacji?


poligon6

2019-10-08, 09:13
@up na ch*j mnie wklejasz jakieś głodne kawałki, nie zwiazane z tym co pisałem.

SQRW3L_ponury

2019-10-08, 20:40
poligon6 napisał/a:

Lewusy bronia zboczeńców którzy pasuja im ideologicznie, to zrozumiałe tak jak katole bronia katabasów. Nie musisz sie tłumaczyc.



Zboczki w odróznieniu od klech nie kryją gwałcicieli dzieci wiec tu nie ma kogo bronić - lepiej napisz z czyjej dupy tym razem wyssałeś te brednie o marszczeniu freda przedszkolakom

poligon6

2019-10-09, 09:03
SQRW3L_ponury napisał/a:

Zboczki w odróznieniu od klech nie kryją gwałcicieli dzieci wiec tu nie ma kogo bronić - lepiej napisz z czyjej dupy tym razem wyssałeś te brednie o marszczeniu freda przedszkolakom



Nie musisz się ciskać lewacki zjebie. Pedź do swoich teczuchów i ich tłumacz, jedni dewaianci warci drugich i ch*j. A to ze wybielasz jednych swiadczy o pewnym zj***niu umysłowym.