18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panna młoda

Baronessa • 2023-03-02, 12:29
Jak to leciało? Potwór, nie potwór...


fikuswdoniczce

2023-03-02, 23:42
Na harda z tym

SantaMaria napisał/a:

sadol sadolem ale mocno imponujące że ją nie zostawił... 90 proc kobiet zostawiłaby tak wyglądającego faceta..



"Jej", k***a. Polskiego w szkole nie miałeś?

smc

2023-03-02, 23:51
Kobieta musi mieć bogate wnętrze. Albo tatę.

Pumbapumba

2023-03-03, 00:24
Brała udział w jakimś biegu w Australii, kiedy wybuchł ten wielki pożar lasów w którym zginęła masa zwierząt. Doznała poparzeń 3 stopnia. Uszła z życiem i jak widać, niewiele jej zostało z wyglądu modelki, który to zawód wykonywała. Jej facet, co również można zaobserwować na zdjęciach, nie zostawił jej. Postanowili powiększyć rodzinkę i z tego co kojarzę, mają się we 3 całkiem nieźle :-P

Wiewór

2023-03-03, 00:43
Gościu ma po prostu fetysz lubi dupcyc zombie.

MysteryMan

2023-03-03, 01:12
Czyli chyba jest nadzieja dla mnie :D Aż tak brzydkiej mordy nie mam :D

PabloSkills

2023-03-03, 02:49
Ta kobieta przeżyła jakaś katastrofę, nie wiem czy nie lotniczą. Efekt poparzeń. A gościu to stary zwyrol, fetyszysta.

Kurde26

2023-03-03, 08:15
Panowie, jako mąż i ojciec z 20letnim starzem zaprawdę powiadam wam. Żona musi być przede wszystkim mądra. Kochanka musi być przede wszystkim dobra w łóżku a ładna to może być sekretarka.

Ziomee22

2023-03-03, 09:17
przecież to pedał zależy mu tylko na dziecku

unreall

2023-03-03, 10:43
SantaMaria napisał/a:

sadol sadolem ale mocno imponujące że ją nie zostawił... 90 proc kobiet zostawiłaby tak wyglądającego faceta..



TAK ?? Pokaż mi te 10 % które to ? gdzie one ?

BorysekKlinga

2023-03-03, 17:54
Jarek_Wielki napisał/a:

Da się! Nawet nie musi mieć wypadku!



Jarek nie miał dziewczyny i nie będzie miał bo wali konia nogami co piątek i por*cha i potańczy

Ramiell

2023-03-03, 18:23
xxbartxx32 napisał/a:

I to jest k***a miłość!



To nie miłość, tylko fetysz faceta który postanowił poślubić ludzką Godzille.

Gamonn1

2023-03-03, 19:51
Kobiety z byle zdrowotnych powodów potrafią zostawić faceta. Znajomemu założyli stomię i baba go z tego powodu zostawiła. No k***a. Osobiście jeśli bym kobietę kochał to mimo wszystko bym z nią został, choć by wyglądała jak ta na filmie. Jeśli bym nie kochał to bym odszedł i było by to dobre dla niej bo zwyczajnie bym ją unieszczesliwiał gdybym został i robił cos na siłę.

chujex

2023-03-05, 19:44
SantaMaria napisał/a:

sadol sadolem ale mocno imponujące że ją nie zostawił... 90 proc kobiet zostawiłaby tak wyglądającego faceta..



99.99% zostawiłaby takiego faceta i miałaby k***a racje bo to jest kurewsko chore

neo001

2023-03-05, 23:08
Gamonn1 napisał/a:

Osobiście jeśli bym kobietę kochał to mimo wszystko bym z nią został, choć by wyglądała jak ta na filmie.



Życie by zweryfikowało, górnolotne hasełka można wygłaszać do woli tak jak "nie opuszczę cię aż do śmierci".

TiliLili

2023-11-02, 23:28
A jakby dożyli starości wspólnie razem to co? To też nie lepiej będą wyglądać niż teraz ta pani z poparzeniami? Też starzy będą brzydcy, pomarszczeni, zwisa skóra ledwo chodzi i co i na ch*j te patrzenie na wygląd? Moim zdaniem to najważniejsze aby kobieta o higienę dbała na odpowiednim poziomie na ch*j mi patrzeć na to jak wygląda? Zaraz to minie i będę patrzył na stare pomarszczone gówno, którym za ileś lat z resztą ja też będę. I ch*j w dupę tym co tak bardzo na wygląd patrzą. Oby na starość nie miał wam kto zasranej pieluchomajtki zmienić. Będziecie się topić w tym gównie. W sumie to gówno w mózgu macie to i na w gównie zdechnijcie. A małżeństwu jak najwięcej czasu w życiu życzę, aby mogli się jak najdłużej sobą cieszyć.