18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panienka z okienka

Prof._Kot_Budd • 2014-01-31, 17:48
Historia własna. Dawno dawno temu, za blokami, za kamienicami znajdowała się moja gimbaza (w czasach kiedy jeszcze nikt tak nie mówił), do której uczęszczałem co dzień, wpierw przemierzając niezgłębione betonowe masy bloków, skrywające bardzo ciekawe osobistości. Jedną z tych osobistości była starsza pani, która pół dnia wystawała z okna na 2 piętrze jednego z bloków, nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że owa pani notorycznie zaczepiała przechodniów pytaniem: "Panie! masz pan bułkę?" lub "panie! masz pan papierosa?". Większość ludzi przechodziła obok tego niecodziennego zjawiska obojętnie, podśmiech*jąc sobie, wyzywając ją (gimbaza przypominam), ale byli też litościwi, którzy chcieli jej wrzucać bułki przez okno, bo jak sama twierdziła, jest zamknięta w domu. Jak to bywa na osiedlu, powstało mnóstwo teorii spiskowych na ten temat, że to syn ją zamykał brał rentę i nie dawał jeść, że to chora psychicznie, że reptylianie, że żydzi, że proboszcz, nawet regionalna gazeta zajęła się sprawą, ale mniejsza o to. Sytuacja ta trwała bodaj prawie cały rok z przerwami, kiedy to już zdążyłem zapomnieć o sprawie, w mojej rodzinie nastąpiła eskalacja pewnego problemu (czarny ch*j wam do tego, macie miejsce na wasze teorie spiskowe leszcze), w każdym razie byłem odwiedzić oddział psychiatrii B. Wchodzę tam a przede mną staje starsza pani i krzyczy:





"Panie! masz pan bułkę?"
Zacząłem się śmiać w taki sposób, że myślałem, że mnie stamtąd nie wypuszczą. :lodowka: :kawa:

Prometheus_Coprophagus

2014-01-31, 23:21
A to nie ta pani przypadkiem? :amused:

pi...........ja

2014-02-01, 00:49
Typuję teorię spiskową ws. szpitala. Ktoś w rodzinie wstąpił do Twojego ch*ja paligłupa?

obstawpojare

2014-02-01, 06:38
W moim mieście po centrum też chodzi takie babsko, żulica, jej standardowe teksty to "Panie, mosz papierosa?", "Mo pan jakieś drobne?", przy tym niemiłosiernie drąc mordę. Może mówimy o tej samej, ta pewnie też jest świrem, skoro po kilkanaście razy dziennie słyszy "wypie**alaj" i nic sobie z tego nie robi.

qrvishon

2014-02-01, 23:30
spoko opowiastka :D

gosu82

2014-02-01, 23:45
No i tak.... co tam jeszcze ?

entesee

2014-02-02, 00:03
@up także tego :amused:

Kine

2014-02-02, 00:44
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

A to nie ta pani przypadkiem? :amused:



Co to k***a jest? Nie wiem czemu ale strasznie niekomfortowo się czułem oglądając ten filmik, musiałem wyłączyć w połowie. :-|

Ja...........nk

2014-02-02, 01:17
@up
zdrowo poj***ne, ja też wyłączyłem. Chce normalnie sypiać i żyć...

sebix97

2014-02-02, 02:17
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

A to nie ta pani przypadkiem? :amused:



Upośledzeń i innych zwyrodnień nie prezentujemy ;D

KosmoZielarka

2014-02-02, 06:31
Awyhter napisał/a:

https://www.youtube.com/watch?v=PFHdU-HtRVU
Macie tu wersje dla was, jak to było "niekomfortowe"...



Dzięki temu przekonałam się, że niekomfortowy w tym filmie był po prostu widok jej ryja.