18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panie i Panowie - tak się postępuje z komunistami

Alien_12 • 2013-10-25, 19:15
Szkoda, że dzisiaj skończyłoby się to inaczej :-|

BongMan

2013-10-25, 19:22
A dzisiaj komunisto-naziści (i ch*j jeden wie co jeszcze w tych gnidach siedzi) z Unii Europejskiej reklamują się wszędzie gdzie się da i to legalnie...

Alien_12

2013-10-25, 19:26
BongMan napisał/a:

A dzisiaj komunisto-naziści (i ch*j jeden wie co jeszcze w tych gnidach siedzi) z Unii Europejskiej reklamują się wszędzie gdzie się da i to legalnie...


Bo sk***ysyństwo niestety zawsze zwycięża, a to przez potężnego sojusznika - pieniądz.

go...........et

2013-10-25, 19:27
Brawo! Nie było w historii ludzkości większej zarazy niż ta czerwona.


BongMan

2013-10-25, 19:28
Alien_12 napisał/a:


Bo sk***ysyństwo niestety zawsze zwycięża, a to przez potężnego sojusznika - pieniądz.


Bardzo mądrze powiedziane...

osa79

2013-10-25, 20:05
biedne post-solidaruchy j***ne nasrały 20 paro letnim debilom ( swoim bachorom ^^ ) gówna do łbów i teraz te bękarty bez szkoły i wiedzy jadą po wszystkim... polactwo zasrane ;-)

zypon

2013-10-25, 20:23
tak powinni robić ze wszystkimi radykałami którzy chcą nam mówić jak mamy żyć.... tak tak, tych z prawej TEŻ

Magik2501

2013-10-25, 20:31
@zypon
mało kiedy prawica narzuca ci jak masz żyć. Szczerze powiedziawszy to nie znam ani jednego przypadku, ale wolę nie pisać zobowiązującego "nigdy".
Takie prawicowe instytucje jak np. Kościół nie narzucają ci niczego (wbrew powszechnej opinii). Możesz postępować tak jak w Kościele nauczają, a możesz olać.
Prawica gospodarcza krzyczy na wszystkie strony, że każdy ma prawo dysponować pieniędzmi jak chce i kiedy chce. Odrzuca wszelkie nakazy (jak ZUS).

zypon

2013-10-25, 20:52
Magik2501 napisał/a:

@zypon
mało kiedy prawica narzuca ci jak masz żyć. Szczerze powiedziawszy to nie znam ani jednego przypadku, ale wolę nie pisać zobowiązującego "nigdy".
Takie prawicowe instytucje jak np. Kościół nie narzucają ci niczego (wbrew powszechnej opinii). Możesz postępować tak jak w Kościele nauczają, a możesz olać.
Prawica gospodarcza krzyczy na wszystkie strony, że każdy ma prawo dysponować pieniędzmi jak chce i kiedy chce. Odrzuca wszelkie nakazy (jak ZUS).



miałem na myśli przyjęte w Polsce znaczenie "prawicy" (jak wiemy w Polsce ta kwestia jest całkiem pokręcona)
A "prawicowa instytucja" jaką jest kościół chciałaby mi zabronić np. eutanazji która (w odpowiedniej formie) powinna być moim prawem, skoro człowiek ma "prawo do samostanowienia"

Alien_12

2013-10-25, 21:00
zypon napisał/a:



miałem na myśli przyjęte w Polsce znaczenie "prawicy" (jak wiemy w Polsce ta kwestia jest całkiem pokręcona)
A "prawicowa instytucja" jaką jest kościół chciałaby mi zabronić np. eutanazji która (w odpowiedniej formie) powinna być moim prawem, skoro człowiek ma "prawo do samostanowienia"


Ale Kościół nie chce i nie może mieszać się do polityki (a przynajmniej nie bezpośrednio), tak więc ch*ja ci narzucą. Prawicowcy to liberałowie, a liberał kieruje się zasadą: rób co chcesz ze swoim życiem, ale od swobód innych wara. Dlatego z prawicowym rządem nie ma mowy o np. aborcji, ale o legalnych narkotykach czy broni dla każdego chętnego już tak.

squ87

2013-10-25, 22:00
Jest taka kwestia, że w Polsce na obecnej scenie parlamentarnej niema żadnej prawicy...

A co do wycinku z gazety ostatnie zdanie jest piękne "(...) poczem odstawiono go do więzienia."

Loaloa

2013-10-25, 22:20
Na szczęście komuniści sobie tę zniewagę odbili z nawiązką.

Suka_Blyat

2013-10-25, 22:25
Loaloa napisał/a:

Na szczęście komuniści sobie tę zniewagę odbili z nawiązką.


Jeszcze ci nie zbanowali IP? Ja pie**ole :homer:

Enzo_Gorlomi

2013-10-25, 22:39
prawdziwych komunistów już nie ma ;(

Magik2501

2013-10-25, 23:59
zypon napisał/a:



miałem na myśli przyjęte w Polsce znaczenie "prawicy" (jak wiemy w Polsce ta kwestia jest całkiem pokręcona)
A "prawicowa instytucja" jaką jest kościół chciałaby mi zabronić np. eutanazji która (w odpowiedniej formie) powinna być moim prawem, skoro człowiek ma "prawo do samostanowienia"



Fakt, w Polsce za prawicę przyjęło się uważać taki PiS, który ma tyle wspólnego z prawicą, co PO z wolnym rynkiem.

Kościół popełnić samobójstwa Ci nigdy nie zabroni. Kościół wierzy w pewne kwestie sakralne (Bóg i takie tam) i to niemoralne, że ktoś uśmierca drugą, niewinną (winną Kościół zawsze pozwalał uśmiercić) osobę.

Ale nie oszukujmy się - eutanazja dotyczy ułamka promila osób i raczej jest słabym argumentem za tym, że Kościół chce kontrolować nasze (ogółu) życie.