18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani podlewa drzewo...

Halman • 2024-02-26, 04:10

a gnojek miał pilnować drabiny...

batiz

2024-02-26, 07:03
od pilnowania drabiny była GNOJKA

Lo...........cz

2024-02-26, 07:19
Tam jest tyle nielogicznych posunięć, że… nie no k***a, tylko kobieta tak potrafi.

Zulu-Gula

2024-02-26, 07:32
Halman napisał/a:

Pani podlewa drzewo


Wydaje mi się, iż baba to jakaś zmywarka wysokościowa i czyści coś ciśnieniowo, bo może jestem tak głupi, że nigdy nie wpadłbym na to,
że drzewa trzeba podlewać z drabiny.
Chociaż, ch*j wie, co tam baby mają we łbach. :lol:

Lo...........cz

2024-02-26, 08:32
Zulu-Gula napisał/a:

Wydaje mi się, iż baba to jakaś zmywarka wysokościowa i czyści coś ciśnieniowo, bo może jestem tak głupi, że nigdy nie wpadłbym na to,
że drzewa trzeba podlewać z drabiny.
Chociaż, ch*j wie, co tam baby mają we łbach.


Kobieca logika. Pomijam to że na mokrym zostawiła drabinę, weszła z „odpalonm wężem” to ni ch*ja nie rozumiem czemu pomagier sp***olił.

Bul_od_bytu

2024-02-26, 08:54
Lord_Slizgacz napisał/a:

Kobieca logika. Pomijam to że na mokrym zostawiła drabinę, weszła z „odpalonm wężem” to ni ch*ja nie rozumiem czemu pomagier sp***olił.



Tu wychodzi przewaga drabiny rozstawnej nad przystawną :D

Tobiahus96

2024-02-26, 09:00
Lord_Slizgacz napisał/a:

Kobieca logika. Pomijam to że na mokrym zostawiła drabinę, weszła z „odpalonm wężem” to ni ch*ja nie rozumiem czemu pomagier sp***olił.



Odpalonym wężem? Myła myjką ciśnieniową a tam jak masz węża podpiętego to lancy to woda nie poleci póki nie naciśniesz spustu. To, że jej inteligentna koleżanka zamiast trzymać drabinę wolała sp***olić można tylko tak skomentować - łymyn.

Flodzia

2024-02-26, 09:07


41-letnia pracownica Sandra de Sousa Marinho, która spadła z drabiny podczas sprzątania, zmarła w szpitalu de Base w rano w sobotę.
Sandra była zatrudniona w firmie Real JG Facilities S/A i wykonywała usługę sprzątania dla szkoły - umowa podpisana była z Federalnym Departamentem Edukacji Okręgowej (SEDF). Umowa nie zawierała czynności na wysokościach. Real JG Facilities S/A twierdzi, że nakaz oczyszczenia zadaszenia wyszła od dyrekcji szkoły. Firma nie wyrażała zgody na takie prace a pracownicy podjęli sie tych czynności samowolnie bez odpowiedniego sprzętu i zabezpieczeń.

Siwyadam

2024-02-26, 09:12
Przecież to dwie kobiety były, jesteście ślepi, czy jak?
A jak wiadomo dwie kobiety się za coś biorą to, dziwne tylko, że nikogo postronnego nie zabiły...

RobsoN

2024-02-26, 10:48
„Pani Podlewa Drzewo”… tak k***a, myjką ciśnieniową na drabinie. Lepiej wyśpij się Halman.

pa...........ł

2024-02-26, 10:54
Flodzia napisał/a:

41-letnia pracownica Sandra de Sousa Marinho, która spadła z drabiny podczas sprzątania, zmarła w szpitalu de Base w rano w sobotę.
Sandra była zatrudniona w firmie Real JG Facilities S/A i wykonywała usługę sprzątania dla szkoły - umowa podpisana była z Federalnym Departamentem Edukacji Okręgowej (SEDF). Umowa nie zawierała czynności na wysokościach. Real JG Facilities S/A twierdzi, że nakaz oczyszczenia zadaszenia wyszła od dyrekcji szkoły. Firma nie wyrażała zgody na takie prace a pracownicy podjęli sie tych czynności samowolnie bez odpowiedniego sprzętu i zabezpieczeń.



Przecież to jakiś tranzystor.

opółnocyuciebie

2024-02-26, 11:16
Flodzia,
Wygląda jakby była już wcześniej popsuta. Jakiś paraliż, czy coś.

leonidkacap

2024-02-26, 11:23
panpaweł napisał/a:

Przecież to jakiś tranzystor.



to wszystko wyjaśnia wspiął/wspieła się na drabinę chłop spojrzał miedzy nogi i sp***olił

Lo...........cz

2024-02-26, 14:29
opółnocyuciebie napisał/a:

,
Wygląda jakby była już wcześniej popsuta. Jakiś paraliż, czy coś.


Jak dla mnie to niepierwszy raz spadła z drabiny.

Flodzia napisał/a:

41-letnia pracownica Sandra de Sousa Marinho, która spadła z drabiny podczas sprzątania, zmarła w szpitalu de Base w rano w sobotę.
Sandra była zatrudniona w firmie Real JG Facilities S/A i wykonywała usługę sprzątania dla szkoły - umowa podpisana była z Federalnym Departamentem Edukacji Okręgowej (SEDF). Umowa nie zawierała czynności na wysokościach. Real JG Facilities S/A twierdzi, że nakaz oczyszczenia zadaszenia wyszła od dyrekcji szkoły. Firma nie wyrażała zgody na takie prace a pracownicy podjęli sie tych czynności samowolnie bez odpowiedniego sprzętu i zabezpieczeń.


Teraz kompletny opis. Flodź postaraj się następnym razem bo ludzie myślą ze kobieta drzewo chciała podlać ;-)