18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani minister

Fakerę • 2012-02-25, 11:28
Przychodzi Tusk do Muchy i mówi :
- Jak tak dalej pójdzie to my te mistrzostwa europy na orlikach rozegramy!
- Ojej! Przecież one są pod ochroną!

ke...........85

2012-02-25, 12:03
Rozdzielanie stołków, Tusk zwraca się do Muchy:
-Mucha, adidasy masz?
-No mam.
-No to jesteś ministrem sportu.

Stranuh

2012-02-25, 12:15
Śmiechu śmiechu, a mamy idiotkę za stanowisku ministra sportu i to jest k***a porażka...

I_am_what_I_am

2012-02-25, 12:45
ale dobra dupa, a to w sporcie ważne, te wszystkie cheerleaderki itd. bez tego sport nie byłby taki piekny

BongMan

2012-02-25, 13:12
Polska piłka nożna i przygotowania do Euro to jedno wielkie gówno, a muchy właśnie do gówna ciągnie.

Mr.Drwalu

2012-02-25, 13:24
Kolejny przykład idiotki :kawa:


_R...........s_

2012-02-25, 13:59
Pomyślcie tylko jak dobrze ta cała Mucha umie się pie**olić, skoro bez żadnych kwalifikacji zaszła tak daleko. Czy ona ma ku*asa, a może taką zajebistą technikę, chyba nigdy się nie dowiemy. Nieźle musi ujeżdżać donka, skoro ją tak wysoko posadził.

S.O.A.D.

2012-02-25, 21:17
@Mr.Drwalu

tia, słynna już chyba wkręta Piaseckiego w kontrwywiadzie. ja pie**ole, czemu żyjemy w państwie debili? najgorsze, że jak przyjdą wybory to nie bardzo będzie na kogo głosować, bo żadna opcja polityczna nie jest dobra... do wyboru jest "peło", które wszystko pie**oli i ma gdzieś społeczeństwo, albo PiS, który robi dużo szumu o nic i ciągle się kłóci (chociaż gospodarkę zostawiają w spokoju, tyle dobrego), albo SLD, które jeśli się dorwie do władzy to mu odpie**oli i też zaczną mieszać, albo PSL, zielona kurewka. No i zostają jeszcze takie perełki jak Palikot, który będzie robił skandal na skandalu, nieważne czy u władzy, czy nie, byleby mieć rozgłos i Korwin, który ma parę pomysłów, ale nie bardzo wie jak je zrealizować i nie bardzo się przejmuje konsekwencjami swoich działań. będzie zajebiście.

Phallucifer

2012-02-27, 21:54
@ sanjuro10
Tylko w min. sportu mamy osobe, ktorej predyspozycje psychiczne powinny zostac wykorzystane w najlepszym wypadku do szorowanie sraczy,co jednak nie byloby mozliwe ze wzgledu na kompletny brak fachowosci i kwalifikacji? Politykow nie lubie, nie szanuje i nie chce. Nie rozumiem z jakiej racji osoba, ktora moimk zdanime nie jest ani bystra, ani lotna, ani dobra w jakims fachu, ma mowic mi jak mam zyc, czy za mnioe decydowac. zlote usta sa przydtane prostytutka, bo z nich jest jakis spoleczny pozytek, z naszych politykow naprawde nie ma zdanego. Zaczyna mi rosnac cisnienie...

wangog

2012-02-27, 22:01

Cytat:


Piękna Joanna jest oburzona poziomem realizacji telewizyjnej spotkania. - Włączyłam telewizor w 15. minucie meczu. Okazało się, że jest 2:0 dla Legii, ale nie podano strzelców bramek. Napisali tylko, że gol. Będę w tej sprawie interweniowała, to skandal - powiedziała.


karolcba

2012-02-27, 22:56
Kiedyś na ćwiczeniach z kresek:
- Mucha do tablicy!
- Już idę.
- Chyba raczej "lecę".