18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani już podziękujemy

~Angel • 2020-03-30, 08:42
I tym uroczym akcentem kończymy dzisiejszy program


goliat1982

2020-03-30, 08:51
Ja tam jestem za równouprawnieniem Sama się prosiła

Halman

2020-03-30, 08:52
dobrze z moja byłą nie występowałem w rozmowach w toku....

darayavahus

2020-03-30, 09:10
Spodziewałem się, że dostanie liścia, ale tak też dobrze. W sumie mgół jebnąć i liścia i wytargać za kadr.

luja27

2020-03-30, 09:12
Prawidłowo potraktował tego szona :!:

aktinidia

2020-03-30, 09:36
ale jaka pełna kulturka, ze spokojem poprawił się, podniósł krzesełko i wyrzucił śmieci.

fieryangel

2020-03-30, 10:09
ruscy, ukraińscy to nie są ludzie. Murzyny w białej skórze.

ra0mir

2020-03-30, 10:22
HAL9000/2 napisał/a:

dobrze z moja byłą nie występowałem w rozmowach w toku....



Gadasz ze swoją ręką? To jakiś zespół?

pi...........ta

2020-03-30, 10:33
j***ne podwójne standardy, jak jego napie**alała to cisza spokój, a jak ją chwycił to od razu skowyt

Je...........ik

2020-03-30, 10:35
ra0mir napisał/a:

Gadasz ze swoją ręką? To jakiś zespół?



Choroba Dupuytrena na początku choroby na dłoni tworzą się twarde grudki lub guzki, często na linii czwartego palca (serdecznego). Są one spowodowane przez zgrubienie warstwy tkanki znajdującej się bezpośrednio pod skórą. Guzki te zazwyczaj nie są bolesne.
U około jednej na trzy chorujące osoby guzki rosną, tworząc podobne do sznura pasma przyciągające palec w kierunku dłoni i uniemożliwiające jego pełne wyprostowanie (kszalt pochwy) . Chociaż wygląda to tak, jakby za problem odpowiadało ścięgno, to w rzeczywistości powoduje go zgrubiała warstwa tkanki podskórnej. Bez leczenia palec (lub kilka palców) może na stałe pozostać w zgięciu. Stan ten nazywany jest przykurczem. Proces powstawania przykurczu palców przez onanizm jest zwykle powolny i trwa wiele miesięcy lub lat aż do pełnego przykurczu palców który symuluje kształt pochwy.




Halman

2020-03-30, 10:55
ra0mir napisał/a:

Gadasz ze swoją ręką? To jakiś zespół?


od rozwodu mało co rozmawiamy, ot raz na 3 miesiące telefon co słychać.. więc w przeciwieństwie do ciebie (łącznie z seksem przedmałżeńskim, małżeński i pomałżeńskim z nową przyjaciółka) ja mam juz sporo za sobą... ale twój "wysublimowany" dowcip o ręce świadczy najlepiej o tym co tylko znasz..

Juzwa

2020-03-30, 11:25
A ja jestem ciekaw co ON jej powiedział, że tak go zaczęła napie**alać. Już miałem nadzieję, że jej tym taboretem przypie**oli, ale podniesienie i przesunięcie za kłaki też fajne.

Deprechamurowana

2020-03-30, 14:40
Juzwa napisał/a:

A ja jestem ciekaw co ON jej powiedział, że tak go zaczęła napie**alać. Już miałem nadzieję, że jej tym taboretem przypie**oli, ale podniesienie i przesunięcie za kłaki też fajne.



Cytuję "Generalnie gość jej powiedział że ma wypie**alać do roboty, bo utrzymanie jej kosztuje więcej niż ferrari testarossa. To zaczęła go okładać."

danielbiel1988

2020-03-30, 17:50
Opowiem o co tu chodzi, akurat ten odcinek widziałem.
Chodzi o to że ten gość ma 19 letnią kuzynkę, jej matka zmarła na raka a jej ojciec zginał w wypadku. Więc ją wziął do siebie, tak jakby starszy brat. Gość ma kobietę modelkę, tą co wziął za kudły. Na tym filmie widać jak go ta c**a zaczyna napie**alać bo jak ona wróciła do domu i zobaczyła tą kuzynkę w bikini jak z łazienki wychodzi do pokoju, to jej się ubzdurało że ją jej facet wali. Facet się wk***ił i chciał ją wywlec za kudły ze studia za oczernianie go ze jest w związku kazirodczym.

Generalnie cała Rosja.