18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani Basia wyjaśnia sprawę tragedii smoleńskiej

maxparim • 2011-03-12, 14:55
Kolejna odsłona pani Basi. Tym razem wyjaśnia tajemnicę tragedii smoleńskiej.


AL...........ON

2011-03-12, 17:04
"tragedia" to może być jak np wylejesz sobie świeżo otwarte piwo.

bloodwar

2011-03-12, 18:34
Typiarka bardzo pozytywna, jeszce niedawno była jakąś żulicą a teraz buja się na tylnym siedzeniu A8, wystarczyło tylko zrobić sobie blogaska i puścić parę filmów na youtube, jakie to proste! :-)

cracker10

2011-03-13, 13:07
Ja też mam bloog, a jakoś dorobiłem się tylko starego Forda Mondeo, jaki ten świat nie sprawiedliwy ,zeby młody nie miał a emeryt miał, a niby takie niskie emerytury.

Wojti

2011-03-13, 20:08
Wydają w ch*j kasy na dochodzenia a wróżka prawdę powie za 50 zł :D

pptomek

2011-03-19, 00:14
bloodwar napisał/a:

Typiarka bardzo pozytywna, jeszce niedawno była jakąś żulicą a teraz buja się na tylnym siedzeniu A8, wystarczyło tylko zrobić sobie blogaska i puścić parę filmów na youtube, jakie to proste! :-)


Do tego na tym blogu rzucic kilka "kurew" na prawo i lewo zeby dzieci mialy o czym rozmawiac na przerwach w gimnazjum.

Slepson

2011-03-19, 00:29
j***ć tą pustą, prostacką i patologiczną babę.

MilkyWayPL

2011-03-19, 00:57
niezły pogromca mitów z tej baśki :D

KN...........NT

2011-03-19, 01:42
"Wysoko postawiony z zagranicy"
Pewnie Żyd.

demobil

2011-03-19, 01:58
Wypie**alaj nawet nie oglądam mam dość tego gówna co podoba się idiotą. Czy to już k***a musi tak być żeby jakaś stara k***a pie**oliła coś od rzeczy i była jakąś sławną starą p*zdą wśród pryszczatych gimbusów ,którym podoba się wszystko co nie ma sensu ale najważniejsze jest to że co drugie słowo to k***a, c**a, p*zda itp. Nie no dziękuje za to pokolenie debili rośnie w siłę !

KN...........NT

2011-03-19, 02:19
demobil napisał/a:

Wypie**alaj nawet nie oglądam mam dość tego gówna co podoba się idiotą. Czy to już k***a musi tak być żeby jakaś stara k***a pie**oliła coś od rzeczy i była jakąś sławną starą p*zdą wśród pryszczatych gimbusów ,którym podoba się wszystko co nie ma sensu ale najważniejsze jest to że co drugie słowo to k***a, c**a, p*zda itp. Nie no dziękuje za to pokolenie debili rośnie w siłę !


A ty, a ty, ty... Śmierdzą ci stopy. O! 8-)

fsdfsdsf

2011-03-19, 02:53
ehh znow ta stara ropucha. Rzygam juz na tych majewskich, wladcow much i inne polskie scierwo. A ta stara k***e na pole powinni wyslac a nie w tv puszczac!!!

xSzymonxFlyinx

2011-03-19, 07:49
@demobil
Nie podoba się, nie oglądaj.

A tak swoją drogą to jesteś świetnym kandydatem osobę którą krytykujesz :)
-komentarz bez sensu
-przekleństwo co drugie słowo
-no i ortografia coś nie ten tego 'idiocie'

Złowroga Pralka !

2011-03-19, 08:10
Dla mnie ta baba jest tak durna że bardziej się już nie da ...


pie**olony plebs :lol:

konradssc

2011-03-19, 08:49
Widze już wielką napinkę na Baśke. Babka sie nie pie**oli tylko mówi to co myśli. Ciekawe kto z tych wielkich internetowych kozaków miałby odwagę wypowiadać sie w Internecie podając swoje dane. Nie ma bata ona musi mieć h*ja, bo ma jaja. Polecam: Baśka Blog: BMW za SMS.