18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pańcia z pieskami

~_Yarko_ • 2024-04-18, 13:33

Dziecko uratował ojciec.

smc

2024-04-18, 21:20
Bez pedalenia tutaj. Są inne portale, nie róbcie tutaj syfu.

psotna_cipka

2024-04-18, 22:01
Kundla tylko pałą w łeb między oczy. Albo po jajach kopać. Aż będzie skomlał. Później do gara i na smalec.

Beasf

2024-04-18, 22:28
Wyglądają na Akity Amerykańskie od pseuducha, bo brzydkie. Uwierzcie, że gdyby chciały to byłoby po dzieciaku w kilka sekund. One się nie pie**olą w tańcu jak psy do walk. Akita zabija i koniec.

lacrimal

2024-04-18, 23:37
Materiał bezwartościowy w kontekście sądziła - śmietnik.

danielxc717

2024-04-19, 02:21
Wystarczy sprawdzić godziny spacerów. Trzeba tydzień mniej więcej poświęcić na to.

Później chwilę przed dać kiełbasę a w środku pinezki, kawałki żyletki (koniecznie kawałki) kundel mały nie zje całej żyletki i zamiast flaki sobie od środka rozwalić i się wykrwawić to po kaleczy mordę i przeżyje. Będzie tylko tydzień cierpiał ale gówno dalej żyć będzie

majeńka

2024-04-19, 05:12
samspadaj napisał/a:

trudny temat. z jednej stron narzekanie na psiarzy i ograniczanie ich wolności do posiadania zwierząt, lub pilnowanie ich na każdym kroku, żeby pies był zakuty w zbroje i miał spiłowane zęby, to metoda na wychowanie pokolenia p*zd, ludzi, którzy nie będą potrafili przetwarzać lęków jak normalny człowiek, bo ktoś im je wyciął z otoczenia. - tak ogólnie, bo to nie tylko psów się tyczy.

Kiedyś był na to sposób: każdy duży pies był na łańcuchu.

Ale się psiarzom ubzdurało że to "niehumanitarne".

Tak więc, jeśli jedyny skuteczny sposób (czyli krótki łańcuch) nie jest już dozwolony, rozwiązaniem jest nie trzymanie psów w ogóle.

pawjar

2024-04-19, 09:00
tępe k***y trzymaja w bloku psy. ja pie**ole, moze jeszcze k***a krowe sobie kupcie

Novik

2024-04-19, 16:45
Ja widzę dwa wielkie psy pędzące się wysrać a dzieciak niepotrzebnie włączył pisk mod jak wszystkie zabawki pieska które lubi gryźć więc jeden się wrócił sprawdzić co jest k***a 5 tak jestem cesar milan i nie używam przecinków elo