18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pancerny drift

~Griszon • 2013-07-23, 10:58
T-64E w akcji ;-)

snik0

2013-07-23, 11:15
to jest to zezłomowane niemieckie czołgowo, które dostaliśmy w ramach nieskończonej miłości międzynarodowej?

imegas

2013-07-23, 11:21
Krzychu rosomakiem tera.

zozur

2013-07-23, 11:53
teraz żydowsko jankeskiego abramsa pokażcie. Bez turbiny gazowej to by nawet z miejsca nie ruszył. Ruska technologia zawsze się sprawdzała w najcięższych warunkach. Po poligonach testowych to sobie może śmigać pięknie taki abrams i tylko tam. Ruski sprzęt używany był w każdym konflikcie na ziemi. Jak teraz w syrii wielomiesięczne walki tych czołgów bez napraw, bo w syrii już nie ma za wiele miejsc gdzie jest prąd. Nie ma suwnic, spawarek itp itd i te czołgi niejednokrotnie wiele razy trafione dalej wykonują swoje misje przy praktycznie zerowej obsłudze. Do tego pył piach kurz i broń przeciwpancerna. Ale dają jakoś radę.

Darson666

2013-07-23, 12:05
Nie wiem, jak was, ale niesamowicie kręcą mnie silniki w czołgach

golip

2013-07-23, 12:30
A potem będzie

Dobrutro

2013-07-23, 13:27
zozur napisał/a:

teraz żydowsko jankeskiego abramsa pokażcie. Bez turbiny gazowej to by nawet z miejsca nie ruszył. Ruska technologia zawsze się sprawdzała w najcięższych warunkach. Po poligonach testowych to sobie może śmigać pięknie taki abrams i tylko tam. Ruski sprzęt używany był w każdym konflikcie na ziemi. Jak teraz w syrii wielomiesięczne walki tych czołgów bez napraw, bo w syrii już nie ma za wiele miejsc gdzie jest prąd. Nie ma suwnic, spawarek itp itd i te czołgi niejednokrotnie wiele razy trafione dalej wykonują swoje misje przy praktycznie zerowej obsłudze. Do tego pył piach kurz i broń przeciwpancerna. Ale dają jakoś radę.



Sprzęt z USA i Europy Zachodniej jest nastawiony przede wszystkim na ochronę załogi, gdzie żołnierz jest najważniejszy. Rosja kontynuuje tylko mentalność radziecką, byle dużo, byle proste w obsłudze. W takich maszynach załoga się nie liczy, sprzęt ma tylko ilością zalać wroga.

jakniejaktak

2013-07-23, 13:33
o kurcze, nie szkoda mu opon!?!?1 hehehehe

JaRusskij

2013-07-23, 14:09
Dobrutro napisał/a:



Sprzęt z USA i Europy Zachodniej jest nastawiony przede wszystkim na ochronę załogi, gdzie żołnierz jest najważniejszy. Rosja kontynuuje tylko mentalność radziecką, byle dużo, byle proste w obsłudze. W takich maszynach załoga się nie liczy, sprzęt ma tylko ilością zalać wroga.


mówisz tak, niby coś złego... ;-)

Newbie2010

2013-07-23, 14:39
zozur napisał/a:

teraz żydowsko jankeskiego abramsa pokażcie. Bez turbiny gazowej to by nawet z miejsca nie ruszył. Ruska technologia zawsze się sprawdzała w najcięższych warunkach. Po poligonach testowych to sobie może śmigać pięknie taki abrams i tylko tam. Ruski sprzęt używany był w każdym konflikcie na ziemi. Jak teraz w syrii wielomiesięczne walki tych czołgów bez napraw, bo w syrii już nie ma za wiele miejsc gdzie jest prąd. Nie ma suwnic, spawarek itp itd i te czołgi niejednokrotnie wiele razy trafione dalej wykonują swoje misje przy praktycznie zerowej obsłudze. Do tego pył piach kurz i broń przeciwpancerna. Ale dają jakoś radę.



M1 Abrams bez turbiny gazowej by nie ruszył, podobnie jak jakikolwiek inny czołg bez silnika. On po prostu jest nią napędzany - jak śmigłowce, także Twoje sformułowanie jest trochę bez sensu.

A co do jego możliwości, to jest to chyba najnowocześniejszy czołg, jaki obecnie jest w użyciu. I nie wydaje mi się, żeby był delikatną zabaweczką, w końcu używają ich w Iraku Afganistanie i tak dalej (choć tutaj pewny nie jestem, na pewno nie jeżdżą wyłącznie po poligonach).

Nie znam się na tym za bardzo, nie grałem w żadnego world of tanks ani nic podobnego, po prostu lubię takie zabawki.

POW667

2013-07-23, 15:37
zozur napisał/a:

teraz żydowsko jankeskiego abramsa pokażcie. Bez turbiny gazowej to by nawet z miejsca nie ruszył. Ruska technologia zawsze się sprawdzała w najcięższych warunkach. Po poligonach testowych to sobie może śmigać pięknie taki abrams i tylko tam. Ruski sprzęt używany był w każdym konflikcie na ziemi. Jak teraz w syrii wielomiesięczne walki tych czołgów bez napraw, bo w syrii już nie ma za wiele miejsc gdzie jest prąd. Nie ma suwnic, spawarek itp itd i te czołgi niejednokrotnie wiele razy trafione dalej wykonują swoje misje przy praktycznie zerowej obsłudze. Do tego pył piach kurz i broń przeciwpancerna. Ale dają jakoś radę.



Zawsze w temacie tego typu znajdzie się ignorant ;].
Powiedz to irackim weteranom I wojny w Zatoce Perskiej.

To tak jak pie**olenie, czy AR-15 jest gorsze od AK (polecam poczytać wspomnienia weteranów różnych konfliktów i dowiedzieć się czy np. AK w ogóle nie czyszczone jest w stanie wystrzelić więcej niż ze 2 mahazynki). Każdy system broni jakiejkolwiek ma własny sposób eskploatacji, własną żywotność, częstotliwość wykonywania konserwacji/napraw/przeglądów, a niezawodność zależy także od dyscypliny żołnierzy (rutyna czyszczenia broni, konserwacji itp) i kultury technicznej danego państwa. Każde państwo zważając na te parametry powinno dobrać system broni do własnych potrzeb. Dlatego uważam, że każda broń użyta odpowiednio oraz w dobrym miejscu i czasie jest sprawnym narzędziem walki.

agr3al

2013-07-23, 16:46
I kilka litrów ropy poooszłoooooo :szczerbaty:

Techron

2013-07-23, 16:52
@Newvie2010: Szkoda tylko, że oficjalnie nikt nie mówi o Abramsach z początków tych konfliktów. Te czołgi były tak ch*jowo przystosowane do pustyni, że nie raz z wydm je zabierali, bo Pentagon pożydził na filtry i pompy paliwowe się zapychały. :P

Parzo

2013-07-23, 17:09
Nie zesrajcie sie ze swoim Usraelkiem... bo to nie oni, władcy j***ni. A co Polacy k***a nie mieli żadnej inwencji twórczej? Żal cudze zachwalać a dobrego pod nosem nie widzieć. Tylko Usrael Usrael, płacą wam za to byście forowali ich sk***iałe abramsy i inne ch*jostwa ktore bez inwencji europy gówno by miały? Podczas wojny kto im konstruował bronie? Na pewno ten rdzenny amerykanin co najarał się fajki pokoju. Usrael k***a nas wybawi tylko wize musi najpierw dać. A idź pan w ch*j... możecie mnie hejtować ale ja nie widze nic dobrego w tej zasranej hameryce, bieda, smród i ubóstwo umysłowe.