18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Panathinaikos fans - horto magiko

Vicious • 2011-12-13, 19:46
Hymn PAO

razem.


Tekst
In' ena horto magico, dhoste mou ligho ghia na pio, ton PAO mou na onirefto ke na fonaks' os to Theo: Panatha mou, se aghapo, san heroini, sa skliro narcotico, san to hashish, to lsd, ghia/me sena PAO mastouroni ol' i ghi, ol' i ghi. Panatha mou, Panatha mou, se aghapo, se aghapo, opou ki an pezis panda tha s' akoloutho, s' akoloutho, PAO edho, PAO edho, PAO eki, PAO eki, opou ki an pezis panda tha 'maste mazi, panda mazi.

Tłumaczenie
To jest magiczne zioło, daj mi troszkę spróbować, by marzyć o moim PAO, i krzyczeć aż do Boga: Moja Panatha, kocham cię, jak heroinę, jak twardy narkotyk, jak haszysz, lsd, przez ciebie PAO cały świat jest na haju, cały świat. Moja Panatha, moja Panatha, kocham cię, kocham cię, gdziekolwiek będziesz grać zawsze pójdę za tobą, idę za tobą, PAO tu, PAO tu, PAO tam, PAO tam, gdziekolwiek będziesz grać zawsze będziemy razem, zawsze

wasek

2011-12-14, 11:14
Haha znawcy się znaleźli.
Jeżeli sądzisz że piosenki śpiewają po to, że podoba im się ten sport to jesteś w błędzie.
Chodzi tutaj o MIŁOŚĆ DO KLUBU.
Tacy co chcą po prostu obejrzeć mecz są zwani piknikami, jeśli coś wam to mówi.
A ci co śpiewają to zależy im na dobru klubu. Nie wynik a serce włożone dla klubu jest najważniejsze.
I pozdro dla prawdziwych kumatych.

kamil66

2011-12-14, 11:35
Dlaczego mam zajebiście dziwne wrażenie, że wszyscy stali się znawcami po obejrzeniu "Skrzydlatych Świń"?

Doping ma pomóc zawodnikom, nie chłopcom od podawania wody czy prezesowi.
Masa tego tumanizmu przychodzi na stadion nie wiedząc nawet z kim gra jego kochany klub.
A kretyni bijący się w "imię klubu" to nic innego jak grupa szukających pretekstu do walki idiotów.

Kiedy jakiś młody chłopiec chce zostać jednym z takich "fanów" to nikt nie powie mu, że nie liczy się gra, mecz, tylko barwy. Nikt nie rodzi się z szalikiem.

Ale co ja tam wiem. Honor, szalik i ustawki, bo jak nie to wpie**ol.

Szkoda, że ludzi, którzy potrafią dopingować, interesować się przebiegiem samego meczu i nie szukających rozrywki z biciu się po mordzie jest mniej niż pozostałych.

lllll

2011-12-14, 14:45
I tak najlepszy doping ma Besiktas

~0:30

KaOeNDeI

2011-12-14, 16:31
nie chce pisać czegoś w stylu "jakoś mi sie tak skojarzyło" aleee... no k***a jakos mi sie tak skojarzyło :D

meme18

2011-12-18, 10:25
w naszych sercach STOLEC królem jest, STOLEC królem jest !