18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Pong Lambo miał...

maxkulczyk • 2024-03-08, 20:32
Niestety pokonała go mityczna i nieobliczalna prosta droga w środku dnia :mrgreen:


psotny_fiutek

2024-03-08, 21:01
Jeszcze 30 lat temu orał starą pole zgniłego ryżu, ustrój sie zmienił, dostal kase za ziemię ale mentalność wsioka, intelekt wioskowego głupka i rozj***ne ego Lecha Wałęsy nie pozwoliły zachować mu sie inaczej.... Ot co !

Montana1

2024-03-08, 21:02
Raz kierowałem takim lambo, lekko gazu dasz i dupa ucieka w drugą stronę , ktoś jak nie ma doświadczenia to tak się właśnie kończy. Żartowałem :D potem się obudziłem i zesrałem :mrgreen:

twojstarywsamychgaciach

2024-03-08, 22:16
Komu w Vice City przez fizykę nie zdarzyło się rozpieprzenie takiej fury? :oops:

Caanonierka

2024-03-09, 05:09
Montana1 napisał/a:

Raz kierowałem takim lambo, lekko gazu dasz i dupa ucieka w drugą stronę , ktoś jak nie ma doświadczenia to tak się właśnie kończy. Żartowałem potem się obudziłem i zesrałem



Miało być humorystycznie,ale,niechcący,prawdę napisałeś!Bo tak..całkiem na jawie,w Londynie,gość też wsiadł do takiego pięknego Lambo,czarnego!Pierwszy raz!Wiadomo;rodzina,przyjaciele-wszyscy nagrywają telefonami chrzest samochodu..Krótko to trwało!:-)Chyba ze 100 m ujechał,widać było takie przyspieszenie że widać było że nad nim nie panuje!Trwało to mniej niż 5 sekund!Zakręcił esy-floresy-poza kontrolą i..wjechał w drzewo!Solidnie!Piękne Lambo zmasakrował tak,że do warsztatu się raczej nie nadawało..W Daily Mail duży artykuł był,ze zdjęciami i filmami..Takie cóś!Serce może nie wytrzymać..takiego obrotu spraw w kilka sekund!Tak szlachetnego rumaka..należy się uczyć najpierw na torze!No i.."dać chłopu zegarek" i "małpa z brzytwą"... :-)

mesjans

2024-03-09, 07:45
Wystarczy kupić dobrą kierownicę i jakąś grę symulacyjną (nie mylić z need for speed, gran turismo czy jakąś forza) i przejechać się autem o mocy ponad 500 koni i dojechanie do mety bez przeciwników okazuje się nie takie łatwe choć na co dzień jeździsz autem do pracy.

JanJankowski

2024-03-09, 07:58
Widzę te wszystkie Lamba i Ferrari to rzygac mi się chce. Ani to ładne, ani wygodne. Przereklamowany Szajs robiący hałas

metyoo

2024-03-09, 09:02
JanJankowski napisał/a:

Widzę te wszystkie Lamba i Ferrari to rzygac mi się chce. Ani to ładne, ani wygodne. Przereklamowany Szajs robiący hałas



tak januszku, wszyscy dobrze cię rozumiemy!

smc

2024-03-09, 09:11
Kiedyś spotkałem miliardera Leszka Cz. i wysiadł z... Passata. Oczywiście wersja top, ale przez miasto przejechał niezauważony.

Lamborghini, czerwone włosy i cekiny to domena głupków.

majeńka

2024-03-09, 09:38
To tylko proteza ku*asa.

SkoPio1

2024-03-09, 10:01
Montana1 napisał/a:

lekko gazu dasz i dupa ucieka w drugą stronę ,



W drugą, czyli wstecz?
;>


Caanonierka napisał/a:

Miało być humorystycznie,ale,niechcący,prawdę napisałeś!B



Nie, nie miało być humorystycznie.
I napisał brednię. Dodanie gazu nie powoduje uciekania dupy W DRUGĄ STRONĘ.


Wam nie na tory, ale do podstawówki się udać trzeba...
;>


psotny_fiutek napisał/a:

Jeszcze 30 lat temu orał starą pole



Czyli wtedy, gdy miał minus ~5 lat?
:>



smc napisał/a:

i wysiadł z... Passata.



Wysiadł z passata. Samochodu. Nie z koncernu czy marki.





majeńka napisał/a:

To tylko proteza ku*asa.



Biorąc pod uwagę, że k***y (prostytutki) się na to łapią, to to działa i daje im szansę na kontakt z żywą kobietą.
:-)
A jednocześnie szacun wśór innych, tak samo upośledzonych.

Tu masz piękny przykład - obrzydliwie bogaci, zbili fortunę na produkcji, ale nie wyszli stamtąd, skąd pochodzą.
Co widać na każdym pozowanym ich zdjęciu. :-)




Aramanga

2024-03-09, 10:35
Caanonierka napisał/a:

Miało być humorystycznie,ale,niechcący,prawdę napisałeś!Bo tak..całkiem na jawie,w Londynie,gość też wsiadł do takiego pięknego Lambo,czarnego!Pierwszy raz!Wiadomo;rodzina,przyjaciele-wszyscy nagrywają telefonami chrzest samochodu..Krótko to trwało!:-)Chyba ze 100 m ujechał,widać było takie przyspieszenie że widać było że nad nim nie panuje!Trwało to mniej niż 5 sekund!Zakręcił esy-floresy-poza kontrolą i..wjechał w drzewo!Solidnie!Piękne Lambo zmasakrował tak,że do warsztatu się raczej nie nadawało..W Daily Mail duży artykuł był,ze zdjęciami i filmami..Takie cóś!Serce może nie wytrzymać..takiego obrotu spraw w kilka sekund!Tak szlachetnego rumaka..należy się uczyć najpierw na torze!No i.."dać chłopu zegarek" i "małpa z brzytwą"...



Ty a widać było bo widać było że nie widział?

Zabka_Pou

2024-03-09, 10:54
Ech, ci ekscentryczni chińscy multimiliarderzy są już tak bogaci, że dla beki robią sobie od niedawna takie pranki. Ping z filmiku dzwoni do swojego lokaja: "Pong, wypożycz mi, proszę, jakąś tańszą furę, może być żółte Lambo". Pong podstawia jeździdło, Ping wsiada, za nim jedzie jego lokaj i filmuje. Wtem, niby przypadkiem, bogacz wykonuje manewr wkomponowujący auto w barierki, wysiada i dzwoni (dla niepoznaki, niby że cały osrany do bogatego ojczulka) do jadącego za nim Ponga i mówi: "znajdź mi teraz jakiś jajcarski portal w którymś z byłych demoludów i wrzuć to tam", po czym siada wieczorem w sali kinowej swojej wywalonej w kosmos willi, wchodzi na Sadola i sącząc leniwie Domaine Leroy Musigny Grand Cru, Cote de Nuits myśli co by tu odje*bać na następny dzień, żeby życie nie ciągnęło się jak okres ruskiej ku*wie latem.

smc

2024-03-09, 15:43
Bracia lodziarze ją jajcarzami. Mejbach był dla beki, różowe garnitury i złote łańcuchy nie są im obce. To tylko wygłupy.

Tak naprawdę są porządnymi ludźmi, żyją rodzinnie i pomagają lokalnej społeczności. Każdy otrzyma pomóc. Brat z bratem trzymają się razem, nie kłócą się. Odwrotnie, niż typowi Polacy.

Szary_Jeleń

2024-03-09, 20:58