18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Młot

~Velture • 2017-12-29, 03:22
Nie wróżę mu kariery w budowlance :krejzi:

Przynajmniej dobrze, że koledzy mu pomogli a nie jak u nas co się śmieją pół dnia zamiast wytłumaczyć.


CoJaTamKurwaWiem

2017-12-29, 03:53
DonCastello napisał/a:

Skad on sie tam wzial :D


Z Parlamentu Europejskiego - z Brukseli.

~Velture

2017-12-29, 03:57
CoJaTamk***aWiem napisał/a:


Z Parlamentu Europejskiego - z Brukseli.


Nieślubne dziecko Tonalda Duska i Wecha Lałęsy.

ToPrzeciezJa

2017-12-29, 04:14
k***unia mam trochę dystans do takich filmików, rozumiem w jakimś ciapalandzie czy innej hivryce, ale czuję, że to jednak fake, że gość mógłby być tak głupi. I nie, niechciałbym się zdziwić

~Velture

2017-12-29, 04:20
@up
Niby od 2010 na sadolu jesteś i dalej nie wierzysz w poziom głupoty w budowlance :krejzi:
Był tutaj taki filmik dawno dawno temu jak koleś nie potrafił podłączyć plastikowej rury bo ciągle trzymał ją odwróconą i co mówili mu aby odwrócił to on obracał a nie odwracał i tak kilka minut :D

Więc nie możesz nie doceniać ludzkiej głupoty :amused:

19WTJ89

2017-12-29, 04:57
to jest typowe przeciagnie budowy ;)

Bananek

2017-12-29, 06:33
same tumany. Jeden tłucze młotem niepodłączonym do sieci, drugi przynosi przedłużacz zwinięty na szpulce, który działa jak transformator na zasadzie indukcji. W polsce u normalnego kierownika polecieliby obaj.

mlekozklasa

2017-12-29, 09:08
@ up

No z pewnością!

Koło mnie bloki budują. Na budowlance ch*ja się znam, ale to co się tam wyprawia to można by książkę pisać. Pierwszy raz widziałem jak się okna wprawia na pierwszych dwóch piętrach, podczas gdy chwilę później przyjeżdża betoniara, a chłopy leją kolejne stropy i dobudowują kolejne elewacje. Pierwszy raz widziałem jak się ociepla nieskończony blok. Jak również pierwszy raz widziałem dookoła budowy taką ilość "małpek". Ale jakby ktoś zapytał, to wszyscy trzeźwi! I tak dalej...

grze7

2017-12-29, 09:24
Bananek napisał/a:

same tumany. Jeden tłucze młotem niepodłączonym do sieci, drugi przynosi przedłużacz zwinięty na szpulce, który działa jak transformator na zasadzie indukcji. W polsce u normalnego kierownika polecieliby obaj.




Transformator na zasadzie indukcji? Większej głupoty dawno nie słyszałem. Co najwyżej cewka ale z racji tego że jest to uzwojenie bifilarne to pola magnetyczne się znoszą i nie ma mowy o chociażby cewce.

saves

2017-12-29, 09:45
Radość jakby koło wynalazł.

overgod

2017-12-29, 11:11
Podwyższony pobór mocy może spowodować częściową awarię w podstacji.

level1989

2017-12-29, 12:54
ludzka głupota kończy się tam gdzie zaczyna się ludzka inteligencja, czyli nigdzie

eaz

2017-12-29, 13:05
Nie ma debili? Kiedyś takim dłutem orałem murek pod płotem. Solidny,na dobre 40 cm w ziemi. Długi na jakieś 4 metry. Rozłupałem może z 2 w ciągu pięciu godzin. Przyjechał szwagier. Wyciągnął brechę, podważył. Na koniec tylko skwitował: Ile ty mi k***a prądu zużyłeś.