18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Kadłubek na plaży

shaqqy • 2010-09-30, 12:22
Pewien facet bez nóg i rąk leżał na plaży i opalał się beztrosko. Przypominał sobie stare dobre czasy, gdy jeszcze jak nie był kaleką miał przyjaciół, a ludzie się od niego nie odwrócili. Nagle przeszły obok niego 3 kobiety i zrobiło im się żal biednego faceta, który nie dość, że jest kaleką to leży na plaży zupełnie sam... Podchodzą do niego i pierwsza z nich mówi:
- Ale pan jest biedny... czy był pan kiedyś przytulony?
Facet mówi:
- Niestety nie... Po czym kobieta dała mu mocny uścisk.
Druga mówi:
- Czy był pan kiedyś pocałowany?
Facet już w troszkę lepszym humorze odparł:
- Niestety nie. Po czym kobieta pocałowała go w usta.
Trzecia kobieta podchodzi do niego zgrabnym krokiem i uwodzicielskim, słodkim głosem mówi:
- A czy był pan, no ten tego... wydymany...?
Facet już maksymalnie podjarany mówi:
- Nie, nigdy.
A kobieta na to:
- No to będziesz jak przyjdzie przypływ.

szefooo

2010-09-30, 12:58
Myślałem że ta ostatnia go wydyma swoim penisem.
Chyba spędzam za duzo czasu na sadisticu.

Su...........cz

2010-09-30, 23:26
albo weźmie go za nogi i utnie mu ręce...

marna

2010-09-30, 23:38
podobny żarcik kiedyś Ally McBeal opowiadała :roll:

not_NULL

2010-10-01, 08:40
Eliminacje do reprezentacji pływackiej. Do trenera przyszło 3 gości. Olimijczyk, Debiutant i Kadłubek.
Trener ze wszystkimi przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne- u dwóch pierwszych wygląda podobnie, że pełni siły, wigoru, woli walki, chęć zwycięstwa, motywacja bla bla bla. Natomiast rozmowa z kadłubkiem polegała na tym, że mówił 'nie martw się, dam radę' a na wszystkie pytania trenera odpowiedzią było 'mam sposób'.
Trener postanowił zaryzykować i wybrał kadłubka do reprezentacji. Gdy Nadszedł dzień zawodów, powiedział trenerowi, że na sygnał startowy, ten musi go wepchnąć tylko do wody. Siedzi na słupku i czeka... START! - Trener wepchnął go do wody, a ten się zaczął topić.
Po akcji ratunkowej trener pyta kadłubka:
-Ty, no co jest!? Miałeś płynąć, czemu nie płynąłeś?
-Nie wiem.

shaqqy

2010-10-01, 11:17
up
wersja z bokserem duzo lepsza

upx2
nie ogladam tego serialu ;)

Gondone

2010-10-01, 12:42
serialu nie ma już prawie 10 lat, a dowcip padł w pierwszej serii chyba, to jeszcze parę lat dorzuca ;) w podstawówce to słyszałam.

fadamaka

2010-10-01, 13:03
Babka go wydymała, a po wszystkim gościu wyciągnął ręce i nogi z piasku ....

EveryDayMosh

2010-10-01, 13:17
Siedzi na przystanku kadłubek.Tramwaje cały czas przejeżdżają a on nic nie wsiada bo nie ma jak.W końcu jakiś koleś się zlitował,wziął go na ręce i wniósł do tramwaju.Kadłubek rozgląda się po wagonie i mówi:

Kontrola biletów!

marna

2010-10-01, 15:43
Gondone napisał/a:

serialu nie ma już prawie 10 lat, a dowcip padł w pierwszej serii chyba, to jeszcze parę lat dorzuca ;) w podstawówce to słyszałam.



ło matko.. to teraz wyszło na to, że jestem prawie taka stara jak Linekk :-P
nie no w tym roku całą serię jeszcze raz obejrzałam i tak mi się przypomniało. .

Black Snake

2010-10-01, 16:37
@szefooo, nie na sadisticu, tylko za dużo w klubach gejowskich. Ewentualnie jakichś dla transwestytów.

Dziki_Chrzan

2010-10-01, 17:19
Mam dobry humor, prychelem nosem. Będzie małe piwo

push3k

2010-10-01, 18:09
_XaL_ napisał/a:

Eliminacje do reprezentacji pływackiej. Do trenera przyszło 3 gości. Olimijczyk, Debiutant i Kadłubek.
Trener ze wszystkimi przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne- u dwóch pierwszych wygląda podobnie, że pełni siły, wigoru, woli walki, chęć zwycięstwa, motywacja bla bla bla. (...)

Jak zapytał się Kadłubka jak będzie pływał to powiedział, że będzie zapie**alał uszami z całych sił.
Przyszedł dzień wyścigu. Wszyscy czekają na słupkach. Sygnał do startu, Kadłubka wrzucili do wody, ale... ten nie płynie, a opada na dno! Wyciągają go, wyścig już dawno się skończył, a trener - dlaczego nie płynąłeś?
-Dlaczego? Jakiś sk***ysyn mi czepek na uszy założył!

szefooo

2010-10-02, 19:07
Black Snake napisał/a:

@szefooo, nie na sadisticu, tylko za dużo w klubach gejowskich. Ewentualnie jakichś dla transwestytów.



Nie będe dyskutował z czarnym penisem.

.:...........:.

2010-10-02, 19:10
szefooo napisał/a:

Nie będe dyskutował z czarnym penisem.


Nie ma co, później jeszcze Ci wmówi, że śledzisz każdy jego post i na niego odpowiadasz. To zły wąż jest.