18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Henryk i dobre rady

sz...........on • 2009-06-01, 04:54
Jak zawsze Pip-Boy wannabe made in PRL chętnie dzieli się dobrą radą.








sz...........on

2009-06-01, 13:54
Owsiak i Rydzyk, to ta sama liga. Jeden fanatyczny katolik, ale za to obrotny, a drugi obrotny fanatyczny lewus, synalek komunistycznego aparatczyka. Obaj siebie warci. Jeden nasrał do głowy starszym ludziom, a drugi sra do łba kolejnym pokoleniom gówniarzy. Obiektywizmu u niektórych za grosz, bo najlepiej sobie uszy i oczy zalepić błotkiem woodstockowym.

Kampania Przeciwko Społecznym Odpadom! Uderz w stół, a nożyce się odezwą! :D

Centurion

2009-06-01, 14:15
Porównywanie Rydzyka do Owsiaka jest debilne. Owsiak niezależnie od poglądów i tego co o nim myśli banda zakompleksionych prawicowych narodowców odwala kawał dobrej roboty. Być może, pośrednio dzięki swoim działaniom (Wielka Orkiestra) uratował życie niejednemu dziecku tych panów ale oni i tak będą myśleć swoje.

Co do Woodstock nie widzę problemu - jedzie ten kto chce i lubi taką muzykę. Mi osobiście niezbyt ona leży więc nie jeżdzę. Co do tego co się dzieje na festiwalu to wszystko idzie przejaskrawić. Można wyciągnąć 1% ludzi którzy robią chlew i powiedzieć że wszyscy inni tacy tam są. Większość jedzie tam jednak dla muzyki i jest zupełnie normalna. Więcej patologii zobaczysz na pierwszej lepszej dyskotece tylko o tym jakoś nikt nie mówi.

Ludzie nie dzielą się na prawych i lewych tylko na mądrych i kretynów. Zwykle ci za bardzo prawi są czołowymi przedstawicielami drugiej grupy i o zgrozo próbują na siłę uszczęśliwiać swoją wizją życia wszystkich innych. Ja im mówie sp***ALAĆ.

cronoseek

2009-06-01, 14:20
i popieram centa
ja chetnie bym pojechal i pospal nawalony w blocie po kostki i to jest moj wybor... to ze nie pojade to inna historia... nie wypada mi ze wzgledu na wiek i moja prace...

Bogna

2009-06-01, 14:27
cóż, ja byłam kilka razy i jakoś nigdy nie spałam w błocie, nie rzygałam, nie robiłam wsi (w szerokim tego słowa znaczeniu) i za każdym razem bawiłam się znakomicie :) . jakoś mocno śmierdząca do domu tez nie wracałam ;)

Ag...........pt

2009-06-01, 17:03
Co by nie mówić każdego roku przejazd na Woodstock wiążę się z wypadkami, bo komuś zabrakło rozumu i/lub wyobraźni. Mój ulubiony przypadek to chłopak siedzący na dachu wagonu piętrowego i celujący kijem w trakcję. Dzięki reakcji obsługi nic mu się nie stało.

system89

2009-06-01, 17:12
niektórzy po prostu maja satysfakcje z tego jak wsrod 200 000 ludzi znajdzie sie grupka która przecholuje i zacznie robic rozróbe,szczac i zygac gdzie popadnie a potem podpinać to pod cały wizerunek woodstocku,zal mi takich ludzi.

ParaSiTe_89

2009-06-01, 17:34
Woodstock to shit.
ch*jowa muzyka, ch*jowi ludzie, git.

andariel

2009-06-01, 18:07
ParaSiTe_89 napisał/a:

Woodstock to shit.
ch*jowa muzyka, ch*jowi ludzie, git.



Pewnie sluchasz ambitnego polskiego hiphopu?

Ag...........pt

2009-06-01, 18:15
Sądząc po rymach pewnie tak.

Shaggy_DG

2009-06-01, 18:36
szwadron napisał/a:

Owsiak i Rydzyk, to ta sama liga. Jeden fanatyczny katolik, ale za to obrotny, a drugi obrotny fanatyczny lewus, synalek komunistycznego aparatczyka. Obaj siebie warci. Jeden nasrał do głowy starszym ludziom, a drugi sra do łba kolejnym pokoleniom gówniarzy. Obiektywizmu u niektórych za grosz, bo najlepiej sobie uszy i oczy zalepić błotkiem woodstockowym.

Kampania Przeciwko Społecznym Odpadom! Uderz w stół, a nożyce się odezwą! :D



/|\
| :gniew: :gniew: :gniew:
|__ Powinni cie wykastrować !!! Człowieku ty porównujesz rydzyka do owsiaka !! Owsiak przynajmniej robi coś dla innych a nie zapie**ala całą Kase dla siebie !! zastanów się trochę zanim coś napiszesz !!
specjalnie dla szwadrona --> :idzwch*j:

Bogna

2009-06-01, 19:16
Agaliarept napisał/a:

Sądząc po rymach pewnie tak.


rym jest, sensu brak (co robi git po ch*jowym wszystkim?) - hiphop jak się patrzy ;)

luki24

2009-06-01, 19:21
Bogna, a czy hop-hip ma wogóle sens? przeca to zwykły bełtot popaprańców...

andariel

2009-06-01, 19:28
luki24 napisał/a:

Bogna, a czy hop-hip ma wogóle sens? przeca to zwykły bełtot popaprańców...



Zalezy w czyim wykonaniu. Łona na przyklad wymiata, ale dlatego, ze:

1. Jego tworczosc jest raczej humorystyczna. Nie ma ani jednego szarego bloku, ani jednego dziecka ulicy i ani jednego biedaka niesprawiedliwie skatowanego przez ZUAAA policje.
2. Po jego tekstach widac, ze IQ ma wyzsze niz cala reszta sceny hiphopowej razem wzieta (czyli pewnie >110)

Jego tworczosc ma sens- wywoluje usmiech na twarzy nawet w przech*jowy dzien. Reszta hiphopu juz nie ma.

luki24

2009-06-01, 19:30
andariel napisał/a:

Łona

WTF?

luki24

2009-06-01, 19:35
(...)połóż rękę na mymłonie,
niech mi moszna płonie(...)