18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Gonzalez włamał się do swojej mamy...

Jesse.Pinkman • 2021-09-03, 14:55
...z nożem a że policja z Los Angeles w tańcu się nie pie**oli to łatwo przewidzieć koniec :dead:

Mr.Benny

2021-09-03, 20:42
Tu nie ma k***a plis dont

Adam_WKLADAM

2021-09-03, 20:48
BrainOsw napisał/a:

Rozpie**ala mnie to jak w usa ładują w gościa pól magazynku albo cały, a potem zdz**ko, że nie ma tętna i próby reanimacji, aby potem w artykule można było napisać, że umarł w drodze/szpitalu podczas reanimacji i dzielni policjanci reanimowali zanim przyjechała karetka blabla. Tia, bo po kulce w twarz reanimacja skutego gościa coś da.



najlepszy bajer jest w tym ze najwiecej "odj***nych" kolorowych jest w stanech typowo lewackich ala new york czy california a nie w "rasistowskim" pro Trumpowym Texasie czy Florydzie

tarkos16 napisał/a:

mnie to zawsze rozpie**ala gości dostał w głowę ale i tak go kajdanami skuwają boja sie ze trup sp***oli czy co




skuwajo w kajdanki bo musze nawet denata bo taka jest procedura, jak by sie nie zastosowal to rodzina "niewinnego" pozywa miasto i wygrywa grube miliony

Tomekski

2021-09-03, 20:52
Ja zdaję sobie sprawę, że ten portal nie jest po to, aby wykazywać się empatią czy jakimkolwiek zrozumieniem. Jednak w tym wypadku strasznie zrobiło mi się szkoda tej kobiety... ( I nie jest dla mnie istotna płeć, wiek, kolor, etc... w tym przypadku). To jest po prostu ch*jowato smutne, że matka musi uczestniczyć w czymś takim. Dramat.

McQurwa

2021-09-03, 21:09
Watermelon napisał/a:

Oni się nigdy nie nauczą



Nie muszą, bo mają wspaniałego prezydenta

Adam_WKLADAM

2021-09-03, 23:53
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szkoda tej matki, mógł oszczędzić jej takiej traumy i przynajmniej dać się odj***ć nie na jej oczach.



jebac ta babe, wychowala sobie takiego pasozyta to teraz ma. Pewnie byla silna i niezalezna i meza nie potrzebowala

Zenonn

2021-09-04, 01:27
Adam_WKLADAM napisał/a:

najlepszy bajer jest w tym ze najwiecej "odj***nych" kolorowych jest w stanech typowo lewackich ala new york czy california a nie w "rasistowskim" pro Trumpowym Texasie czy Florydzie
skuwajo w kajdanki bo musze nawet denata bo taka jest procedura, jak by sie nie zastosowal to rodzina "niewinnego" pozywa miasto i wygrywa grube miliony



Naucz się najpierw polskiego, później pie**ol głupoty.

Adam_WKLADAM

2021-09-04, 01:44
Zenonn napisał/a:

Naucz się najpierw polskiego, później pie**ol głupoty.



po pierwsze primo, ultimo nie mam klawitury z polskimi znakami
po drugie primo ultimo, jaja sobie robiei koncze slowka z "jo/" zamiast "ą"

a glupoty pie**olil to twoj staty jak bral z toba prysznice jak miales 5 lat

Zenonn

2021-09-04, 07:59
Adam_WKLADAM napisał/a:

po pierwsze primo, ultimo nie mam klawitury z polskimi znakami
po drugie primo ultimo, jaja sobie robiei koncze slowka z "jo/" zamiast "ą"
a glupoty pie**olil to twoj staty jak bral z toba prysznice jak miales 5 lat



Lepiej brac prysznic ze starym, niż stadem pedofili przyprowadzonych przez sprzedająca cię za drobne matkę

Adam_WKLADAM

2021-09-04, 11:38
Zenonn napisał/a:

Lepiej brac prysznic ze starym, niż stadem pedofili przyprowadzonych przez sprzedająca cię za drobne matkę



chwalisz sie czy zalisz odnosnie twoich przezyc z dzeicinstwa ??

freddy.krueger

2021-09-04, 16:26
Nie widać praktycznie krwi jak by go z 0.22 odj***li ale to jakaś 9 bo chyba wylotowej nie ma :P

lysybog

2021-09-04, 21:20
Adam_WKLADAM napisał/a:

po pierwsze primo, ultimo nie mam klawitury z polskimi znakami



Ale pie**olisz głupoty, mam angielską klawiaturę i jakoś polskie znaki diakrytyczne mam.
To kwestia języka wybranego w systemie, lub nakładki, najlepsza to j.polski programisty.

Więc to wynik twojego braku wiedzy i obycia w internatach, a nie braku klawiatury.

mrokussw

2021-09-05, 09:08
tarkos16 napisał/a:

mnie to zawsze rozpie**ala gości dostał w głowę ale i tak go kajdanami skuwają boja sie ze trup sp***oli czy co



Takie maja procedury

JebanySkurwysyn

2021-09-05, 22:57
A skąd oni mogli wiedzieć, czy on chce zabić siebie czy matkę czy kogo? Najpierw mieli opuszczoną broń, nawet jak wycelował to dał mu szansę na poddanie się. Więc nie pie**olcie że strzelał jak na dzikim zachodzie. Nie mogli ryzykować życia tej kobiety i własnego przy okazji bo kto wie co by zrobił jakby zbliżył się z nożem. Miał szansę, nawet dwie, nie skorzystał.

GumuŚ

2021-09-06, 13:40
Szkoda to jak krowa w truskawki wejdzie...
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szkoda tej matki, mógł oszczędzić jej takiej traumy i przynajmniej dać się odj***ć nie na jej oczach.




Zuwalsky

2021-09-06, 18:11
To znaczy że ty go Kilim?