18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Franiciszek ma jedną pierdoloną schizofrenie

wolfik990 • 2016-10-14, 03:02
Pan Franciszek v2


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tazmandu

2016-10-14, 11:21
Bliżej kierownicy nie mógł usiąść?

ropol

2016-10-14, 11:29
Nie powiem jak byłem na kursie to też byłem lekko zesrany na pierwszych 2 godzinach ale ten gość rozpie**ala :D

se7en

2016-10-14, 12:59
to im reklame zrobił :D , w marketingu są nieźli ale w nauce troche słabiej skoro pozwalają mu mieć kierownice tak blisko siebie i tak mało przestrzeni pomiędzy.

stacu5

2016-10-14, 13:20
Jak on k***a trzyma kierownicę? Jak on k***a siedzi?
Czy to jest "on"? Bo siedzi w tym aucie jak typowa baba, centymetr od kierownicy.

Syn_Milionera

2016-10-14, 14:15
Na miejscu rodziców tego Franciszka zrobiłbym niezłą imbe i podał szkołę jazdy do sądu.

Spikeel

2016-10-14, 15:02
Przecież taka osoba nie powinna w ogóle prowadzić.

dakor

2016-10-14, 15:06
Zagadka:
Ile Magik miał pie**olonych schizofrenii?


Jedną.

plimos

2016-10-14, 15:27
O ch*j chodzi z tym?

KillerLaugh

2016-10-14, 15:58
Syn_Milionera napisał/a:

Na miejscu rodziców tego Franciszka zrobiłbym niezłą imbe i podał szkołę jazdy do sądu.


Franciszek najpewniej jest dorosły, ale też sądzę, że bez rodziców się nie obejdzie.

Me...........l.

2016-10-14, 16:07
Instruktor zamiast sobie zostawić to nagranie dla prywatnego użytku i pośmieszkować ze znajomymi, to oczywiście heja wszystko w Internet i wyłożył dowody w ewentualnej sprawie sądowej na tacę. :homer: i w ten o to sposób załatwił sobie dyscyplinarkę, rozj***nie reputacji dla szkoły jazdy + ew. odszkodowanie dla Franciszka

Zb...........wy

2016-10-14, 17:12
Menthol94 napisał/a:

Instruktor zamiast sobie zostawić to nagranie dla prywatnego użytku i pośmieszkować ze znajomymi, to oczywiście heja wszystko w Internet i wyłożył dowody w ewentualnej sprawie sądowej na tacę. :homer: i w ten o to sposób załatwił sobie dyscyplinarkę, rozj***nie reputacji dla szkoły jazdy + ew. odszkodowanie dla Franciszka



Co Ty pie**olisz w ogóle?

Prosze bardzo, to jest link do całego filmiku z kursu w którym gość wie że jest nagrywany
https://www.youtube.com/watch?v=Tk6wHS7MjAA

A to że ktoś powycinał najzabawniejsze momenty i zrobił z tego głupi filmik do naśmiewania się z gościa o niczym nie świadczy.
Właściciel filmu może być spokojny bo nic złego nie zrobił.. Winni są tylko Ci którzy robią to żeby się pośmiać i wrzucają na swoje kanały bo link u góry należy do właściciela firmy przygotowującej do prawka.

Pomyśl zanim coś napiszesz.

SkoQ

2016-10-14, 17:30
ZbuchanyGajowy

Masz rację, ale też trochę pie**olisz, filmy są wrzucane jako publiczne, czyli każdy może je przerobić na swój własny sposób i dopóki to nie jest ewidentnie obraźliwe, czyli nie ma klnięcia, i nie ma ku*asów to wszystko jest ok :)

Za każdą bekę z Franciszka daje ogromnego browara bo bawi mnie ta postać cholernie, sam odkryłem go parę miesięcy temu, ale kreatywność ludzi internetu nie zna granic :D I to mi się podoba

mateuszsadoltzr

2016-10-14, 23:41
oj k***a jak poduszka powietrzna wypie**oli to chłop może na zęby odkłądac porcelanowe