18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Fernando Cruz

Pener • 2012-08-19, 16:28
miał pecha :amused:

reedock

2012-08-19, 16:31
Baaaaardzooo ładnie!

backbone

2012-08-19, 16:38
Bardzo mu tak k***a dobrze.

rockface123

2012-08-19, 16:46
super się ogląda pijąc kawe i wpie**alając ciastko dobrzę mu tak :)

Roszp

2012-08-19, 16:50
rockface123 napisał/a:

super się ogląda pijąc kawe i wpie**alając ciastko dobrzę mu tak :)



Kolejny mistrz interpunkcji. Widzsz, żeby torreador ciastko wpie**alał?

Kaczorek18

2012-08-19, 16:50
dobrze dobrze, ci torreadorzy są pok***ieni zeby dźgać tak zwierzę

obcyss

2012-08-19, 17:03
Kaczorek18 napisał/a:

dobrze dobrze, ci torreadorzy są pok***ieni zeby dźgać tak zwierzę



Masz rację. Lepiej dźgać kaczuszki :)

Jai

2012-08-19, 17:16
Dobrze tak ch*jowi! Zasady tego są poj***ne, to niby ma być "pojedynek" człowieka ze zwierzęciem, walka na śmierć i życie.. Ale tylko wtedy jak to człowiek ten pojedynek wygrywa i zabija byka. Jak coś pójdzie nie tak, to zaraz "pojedynek" jest przerywany przez pedałów w za ciasnych gatkach, którzy odciągają byka, a rannego wynoszą w p*zdu. A byka dobija inny torreador. :idzwch*j:

rockface123

2012-08-19, 17:25
@Roszp :wtf: o ch*j ci chodzi człowieku :D jak ci przeszkadza że nie pisze znaków jakiś pie**olniętych to jak chcesz mogę o dziś nawet k***a polskich znaków nie używać pajacu

ag...........ny

2012-08-19, 17:32
gówno wiecie o wypadkach toreadorow byłem w kiedyś w muzeum woskowym w madrycie to była postać toreadora i byka gdzie byk mu wbił poroże centralnie w oko albo w jajca :D


to juz jest lepsze



Roszp

2012-08-19, 17:38
Posługujemy się słowem pisanym. Internet czy nie, jakieś zasady obowiązują(już pomijam kulturę osobistą, której niektórym brak). Olejmy już te przecinki, zwykła kropka o wiele ułatwia czytanie i interpretację komentarza. Weźmy Twoje zdanie i postawmy dwie kropki:
rockface123 napisał/a:

super się ogląda pijąc kawe i wpie**alając ciastko. dobrzę mu tak


Jest git, nie? Fajnie się ogląda - piję kawkę, cziastko wcinam, torreador ciota. I wszyscy zadowoleni, wiedzą co napisałeś.
To teraz to samo:
rockface123 napisał/a:

super się ogląda. pijąc kawe i wpie**alając ciastko dobrzę mu tak


I człowiek nagle nie wie kto to ciastko wpie**ala, wychodzi na to że dobrze mu tak bo to on to ciastko wsuwa.

Jeśli chcesz pisać takie komentarze - bez polskich znaków i podstawowej interpunkcji, to po co to robisz? I tak nikt Cię nie zrozumie. Widzę teraz poprawa - zamiast kropek emotikony. Ewolucja k***a.

forest1600

2012-08-19, 17:41
szkoda ze byk go nie zabil :/

Jai

2012-08-19, 17:43
rockface123 napisał/a:

@Roszp :wtf: o ch*j ci chodzi człowieku :D jak ci przeszkadza że nie pisze znaków jakiś pie**olniętych to jak chcesz mogę o dziś nawet k***a polskich znaków nie używać pajacu




Całe szczęście, że do września już tylko niecałe 2 tygodnie.
Znaków jakiś pie**olniętych może się w końcu nauczysz.

zajetynick

2012-08-19, 18:02
Przecież te pedały w przyciasnych spodenkach nic nie potrafią. Co to za wyczyn wyskoczyć do byka, który jest na lekach uspokajających, oczy nasmarowane ma jakimś gównem, żeby ledwo co widzieć ?

Zawsze jak jakaś szmata w rajstopach zdycha czuję zadowolenie :D

Luis

2012-08-19, 18:28
Roszp napisał/a:

Jest git, nie? Fajnie się ogląda - piję kawkę, cziastko wcinam, torreador ciota. I wszyscy zadowoleni, wiedzą co napisałeś.
To teraz to samo:
"super się ogląda. pijąc kawe i wpie**alając ciastko dobrzę mu tak"
I człowiek nagle nie wie kto to ciastko wpie**ala, wychodzi na to że dobrze mu tak bo to on to ciastko wsuwa.


cieszymy się, że poprawiasz innych, ale już nie popadajmy w skrajność... nie każdy jest takim debilem, żeby nie zrozumieć ogólnego sensu w tym zdaniu. :roll:
nie potrafcie umiarkowanie nic napisać i albo nak***iacie aż do porzygu o błędach i interpunkcji chociaż każdy wie o co chodzi i tylko śmiecicie temat swoimi "mądrymi wypowiedziami" albo piszecie wciąż te same, nudne teksty, które się połowie forum już przejadły typu: mama madzi, kobieta w kuchni, martwe płody, baba z ku*asem.
Obie strony nic nie wnoszą na forum, więc ogar i piszcie na temat. nie chce mi się czytać 3/4 wypowiedzi o tym jak poprawnie złożyć zdanie. Ja pie**ole, nie nauczył się w przedszkolu to trudno. Rodzica z siebie nie rób i zajmij się wstawianiem przecinków w swoich wypowiedziach, a nie wpie**alasz się komuś w jego posty z takim błahym problemem. Przecinków nie postawił, debata k***a na 10 stron.