18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pan Andrzej

Slim700 • 2012-03-03, 14:42
Znany Obrońca Krzyża:



antekolek

2012-03-03, 22:58
Nie ma sensu dodawac komentarzy do filmów bo tutaj PIS trzyma władze!!! I nie wygodne komenty usuwają ...

Cz...........el

2012-03-03, 23:11
@antekolek - niestety masz rację lemingi kaczyńskiego opanowały ukochanego sadola. Ale z drugiej strony ciężkie czasy są a chłopaki za pisanie tych propagandowych badziewi dostają kasę od pana wazeliny ( czyt. Hofmana).

dawid131

2012-03-03, 23:53
@Ja-ah-qu-ub-el
Ales ty nerwowy.

emilwkpg

2012-03-04, 01:15
zryłem sobie banie i sluchalem tego w sposob jak gdyby spiewał o kims kto zwie sie :
Tusek Flagarusek :D tak brzmi fajniej :P

Yourichi

2012-03-04, 01:53
Ludzie przejrzeli na oczy i poparcie Tuska ciągle słabnie. Teraz będzie jeździł po wszystkich wypadkach tak jak wczoraj było zderzenie dwóch pociągów to musiał przyjechać żeby odprawić swoją szopkę, a nuż widelec ktoś stwierdzi, że może są w naszym premierze szczątki patrioty.

Frostbourn

2012-03-04, 03:12
Nie lubie pisiorow, ale szacun dla goscia ze ma wyrobione swoje zdanie i sie tego trzyma, a nie zmienia go co kadencje.

Zl...........ny

2012-03-04, 03:37
kasztan_85 napisał/a:

@antekolek - niestety masz rację lemingi kaczyńskiego opanowały ukochanego sadola. Ale z drugiej strony ciężkie czasy są a chłopaki za pisanie tych propagandowych badziewi dostają kasę od pana wazeliny ( czyt. Hofmana).



Co ty pie**olisz :D ? Czyżby kolejna Pener'a?

tirlitek

2012-03-04, 09:03
nie jesteś polakaem! :D

Esz

2012-03-04, 12:00
angel napisał/a:

Dziwne, że nasz wybitny forumowy politolog Ja-ah-qu-ub-el nie pie**olnął tutaj kolejnego elaboratu :shock:


Jakby nie patrzeć to ten koleś jest jednym z wielu uświadomionych ludzi na sadolu, ale jako jeden z niewielu potrafi ubrac w słowa to co chce powiedzieć i przede wszystkim poprzeć to źródłem i dowodami, a nie tylko pie**olić. Ten człowiek ma praktycznie zawsze w swoich wypowiedziach 100% prawdy, ja raczej czekam na wypowiedzi @vass , jakby nie patrzec zaćmionego foklsdojcza, rozpieszczanego przez całe życie, nie zdziwiłbym się gdyby to sam Tusk krył się pod tym nickiem, bo rzadko można zobaczyć tak idiotyczne, antypolskie, proeuropejskie i przepelnione TVNem, propaganda i debilizmem wypowiedzi.

.:...........:.

2012-03-04, 12:04
Esz, Ja-ah-qu-ub-el to Twój chłopak? :roll:

Esz

2012-03-04, 12:09
Czekałem na pocisk idioty, ja pie**ole, nawet nie ma co ripostować. :homer:

~Angel

2012-03-04, 12:09
Esz, dlatego się zdziwiłem, że jeszcze się nie wypowiedział w tym temacie.
Niestety przyszedł i zachował się jak zwykły burak. Pozory czasem mylą.

.:...........:.

2012-03-04, 12:14
Esz napisał/a:

Czekałem na pocisk idioty, ja pie**ole, nawet nie ma co ripostować. :homer:



Gdzie tan pocisk niby masz? :wtf:

Esz

2012-03-04, 12:21
Jakoś z tego co widzialem, Ty zachowałeś się jak zwykły burak hejtując kogoś, kto się po prostu wypowiada. Po prostu, pod ważnym tematem się wypowiada. A Ty k***a na siłe hejta musisz zaj***ć mimo, że człowiek mądrze gada. Chyba lepiej, żeby tacy ludzie uświadamiali część społeczeństwa, która częściej ogląda TV i większość info z niej bierze. Jak będą następny wybory i wybierzemy Tuska, to nie sądzę, żebyśmy mieli już co zbierać. Z resztą tylko idoci (tutaj znowu przytoczę najczęściej wypowiadającego się) jak np @vass nie widzą tego jak idziemy na dno, a moglibyśmy w trakcie jednej kadencji zaj***ć reformy takie, że by nikt nie pomyślał "k***a nie mam na to hajsu", bo Polska ma przeogromny potencjał jeśli chodzi o ludzi (i k***a to nie są polaczky), ale żyjemy na takim terenie, gdzie można go zajebiście wykorzystać, a nie go sprzedać.

Niеbieski napisał/a:



Gdzie tan pocisk niby masz? :wtf:


Niеbieski napisał/a:



Esz, Ja-ah-qu-ub-el to Twój chłopak?



Tak szybko zdaża Ci się zapominać? aaa zapomniałem, że dla Ciebie pedalstwo to nie jest obraza, więc śmiało umów sie z angelem.

.:...........:.

2012-03-04, 12:29
Esz, zabawny chłopczyk z Ciebie. Zbyt porywczy i przejmujący się czymkolwiek tylko się da. Może jak dorośniesz to się zmienisz. ;-)