18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pamiętnik Mordercy - "Filetowanie"

mulin • 2014-08-22, 08:08
Oto fragment Pamiętnika Mordercy - wspomnień psychopaty publikowanych przez redagującego je dziennikarza (info z opisu strony).

W dni takie takie jak ten, wstaję i wspominam moje największe osiągnięcia. Pamiętam, gdy bawiłem się niczym Makłowicz, czy inny Okrasa, na molo. Ustawiłem stolik, ułożyłem na nim kucharski ekwipunek i przyodziałem ulubiony fartuszek. Kiedy ostrze noża ochoczo ślizgało się po osełce, rzuciłem okiem na twarze zgromadzonej publiczności.

Ile pięknych odcieni strachu i przerażenia wyrażały ich oczy, gdy tak siedzieli na krzesłach zakneblowani, skrępowani i z rękami sklejonymi szarą taśmą klejącą. Podniosłem nóż, wskazałem na jednego i tytułując go rybką stwierdziłem, że nadszedł jego czas.

Chwilę później wziąłem się za filetowanie. Wyobraźcie sobie, ile kosztowało mnie to wysiłku. Gnojek udowodnił, że nie pomyliłem się w moim wyborze. Wił się jak piskorz, gdy wprawnymi r*chami zdzierałem mu skórę z całego ciała.

Najlepiej szło mi z twarzą, gdyż krótki zarost dawał lekkie tarcie, które można było porównać do tego stwarzanego przez małe łuski. Fakt, że przy obieraniu z nich nie jest się oblepionym pryskającymi kawałkami ciała, no ale czasem trzeba zapłacić cenę za swoje nowatorskie pomysły. Po pobieżnym obraniu z wierzchniej warstwy musiałem obudzić posiłek, który w międzyczasie odpłynął w odmęty nieświadomości.

Użyłem do tego świeżej morskiej wody. Ta, dzięki zawartości soli, dała rybce porządnego kopa do działań. Znów podskakiwał, puszczał pianę z ust i wył mimo znajdującego się w ustach knebla.

Publiczność była zachwycona, a przynajmniej tak odbierałem ich wytrzeszczone oczy i poszerzone źrenice. Postanowiłem przed ucztą dla ciała, dostarczyć im małą ucztę dla duszy i unaocznić jedną z historycznych ciekawostek. (…)

Więcej: TUTAJ

W3bst3r

2014-08-22, 11:52
Wie ktoś gdzie można te filety dostać?

moonelq

2014-08-22, 14:49
Wincy, ch*ju wincy

kucma19

2014-08-22, 23:12
podobno mrożone nie sa tak dobre jak świeże. Ciekawe czy publike tez poczestowal

wytrzeszcz5

2014-08-23, 18:26
przeczytałem pare, niezłe, ale lepsze by było jak by zostawił to w chaotycznej formie i tylko dodał komentarz swój

słit_dżizas

2014-08-23, 22:19
Brzmi to jakby jakiś amator próbował napisać scenariusz do nowej części August Underground.

Insaner

2014-08-23, 22:22
Ze strony
Cytat:

"Dlaczego ów osobnik (nazwijmy go M.) zdecydował się przekazać mnie te notatki – nie mam pewności. Podobno dlatego, że jestem pismakiem, a on chciałby podzielić się ze światem swymi przemyśleniami i specyficznymi dokonaniami.

Wpisy redaguję, a następnie dzielę według własnego uznania, sugestii autora, które znajdują się na marginesie, bądź zależnie od tego, ile chorych myśli dałem radę przeczytać za jednym posiedzeniem."



Dostał od tajemniczego pana karteczki z opisem zbrodni.. ciekawe.
Wątpię, aby psychopata w taki sposób opisywał swoje czyny, widziałem kilka filmów z przesłuchań psycholi, trochę prawdziwych zeznań. Te opisy są zbyt racjonalne, ktoś nieudolnie stara się wczuć w rolę morderców, których co najwyżej widział w filmach. Wydaje mi się, że twórca strony liczy na sporą liczbę odwiedzin, ale brzmi to jak słaba creepypasta.

wolek14

2014-08-23, 22:50
Gość oprawiał żywych ludzi na molo? Może jeszcze w lipcową niedzielę w anioł pański?

andy_06

2014-08-24, 00:13
Autor ma pewnie wielkie ambicje pisarskie po obejrzeniu Californicaction i Hannibala. Nie wygląda to źle, ale nawet mierny dziennikarz zredagowałoby to lepiej

jk...........21

2014-08-24, 01:38
W tej bajce też będą smoki? :jezdziec:
Napisał to hehegimb na heheprojekt z heheinfy i się jaracie :lodowka: