18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

konradssc

2011-02-22, 18:07
Ja pie**ole... Drodzy uzytkownicy sadistica( bo sadystami raczej nie moge nazwać osobników, którzy wrzucają tutaj tego typu materiały) naprawdę większość użtkoników internetu zna już strone www która zaczyna sie od litery 'K'(nie zrobie reklamy), więc darujcie sobie kopiowanie z niej materiałów i wrzucanie jej tutaj. Tak więc wypie**alać. Życze miłego dnia :amused:

mikel1994

2011-02-22, 18:08
Już jutro w Fakcie:

"Zginęła, bo nie poskładała ubrań!"

Talisker

2011-02-22, 18:14
@kondradssc
sam wypie**alaj, drogi użytkoniku...

tytrydsdf

2011-02-22, 18:17
jak by mi sie chciało jeszcze dawać ubrania do szafy to może mogłyby z niej wyjść ale tak to jestem bezpieczny :idea:

koopa

2011-02-22, 18:26
konradssc napisał/a:

Ja pie**ole... Drodzy uzytkownicy sadistica( bo sadystami raczej nie moge nazwać osobników, którzy wrzucają tutaj tego typu materiały) naprawdę większość użtkoników internetu zna już strone www która zaczyna sie od litery 'K'(nie zrobie reklamy), więc darujcie sobie kopiowanie z niej materiałów i wrzucanie jej tutaj. Tak więc wypie**alać. Życze miłego dnia :amused:




Wrzucam co znajdę w necie, bo uważam ze powinno się tu znaleźć.


ziu2

2011-02-22, 18:28
Jeszcze k***a troche i matoły takie jak talisker zaczną tu demoty wrzucać.

ziu2

2011-02-22, 19:35
@up
nawet nie wlączam. wierzę na słowo. pewnie ty założyłeś temat ;)

cowboy

2011-02-23, 16:58
ziu2 napisał/a:

@up
nawet nie wlączam. wierzę na słowo. pewnie ty założyłeś temat ;)



ej, wez sp***alaj. niektorzy maja zycie, nie spedzaja calego dnia na przegladaniu kazdego mozliwego portalu rozrywkowego i maja jakis ulubiony ktory przejrza i wracaja do zycia, k***a Twoja mac.

teraz mozesz spokojnie wrocic do przegladania demotow, komixow, mistrzow, joemonstera, geje.pl i co tam jeszcze k***a lubisz, ja ide posmiac sie z dziewczyny, siema.

John_Doe

2011-02-24, 22:26
Nie jest to motywujące do robienia porządku.