18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pamietacie filmik pt. "Policja Myszkow" ?

lajtowiec • 2013-01-05, 11:17
Tutaj tak dla przypomnienia filmik.



A tutaj przykra kontynuajca - sam nie wiem, chyba napisze jeszcze do tvn uwagi :samoboj:

Tytul "Policyjne Gniazdo"



Reszta w komentarzu bo uploader zacina

Tak wam linka wrzuce bo mnie to zaczyna powoli wkur§$%&

http://imageshack.us/photo/my-images/580/policyjnegniazdo1.jpg/

ru_ziolo

2013-01-05, 19:04
Ja pie**ole. Gość zapie**alał, kara go spotkała i teraz się pluje o atesty. I ch*j, że nie mają atestów przy sobie.
Cwaniaczek j***ny.

Piwko dla policjantów ( po służbie oczywiście).
A cwe*owi filmującemu atest w dupę.



radzio994

2013-01-05, 19:09
W ogóle to ten ich cały sprzęt to do dupy jest, jak mnie do kontroli zatrzymali to im alkomat nie działał bo wg. ich"zmarzł". A cały czas dupencję grzeją w samochodziku.

lajtowiec

2013-01-05, 19:28
Autor filmu pisze na youtube:
"nie było żadnego nalotu na mój dom, po prostu plotka. W tej sprawie policjanci zostali już "rozliczeni", dostali jakieś nagany o czym zostałem pisemnie poinformowany, a moja sprawa jeszcze nie jest rozwiązana, dopiero będzie rozprawa na którą czekam"

i jeszcze:
"też mam tą gazetę i nie mówię że gazeta kłamie, tylko tekst pisany pochyło w nawiasach jest cytatem, ktoś z mojej wiochy powiedział reporterce, że dostałem taką karę, więc tak napisała, ponieważ nie miała powodów aby nie uwierzyć temu człowiekowi, bo nie zna ludzi z tej wiochy, a większość tutaj kłamie i obrabia dupę jeden drugiemu za plecami, tutaj w oczy każdy jest Twoim kolegą, a za plecami największym wrogiem, oczywiście są też w porządku ludzie tutaj, ale na palcach można ich wyliczyć"

korinogaro

2013-01-05, 19:29
@up weź pie**olnij łbem w ścianę kilka razy to dobijesz te ostatnie 2 szare komórki. Polska to jedyny kraj UE w którym można "suszyć" bo to gówno nie spełnia żadnych norm jakościowych pomiaru i powtarzalności pomiaru. Nie dziwi Cię, że znacznie nowocześniejszy fotoradar musi stać pod odpowiednim kątem do jezdni, pracować przy odpowiedniej wilgotności, być wypoziomowany i nie robić zdjęć na tle metalowych przedmiotów takich jak tablice, banery, płoty, samochody dostawcze już od rozmiarów forda transita i podobnych gabarytowo itp. itd. a przy "suszarce" wystarczy machnięcie ręką policjanta? No i gdzie tu logika? Człowiek który ma pilnować przestrzegania prawa sam go nie przestrzega. To tak jakby rodzic próbujący oduczyć dziecko przeklinania ciągle k***ami i ch*jami rzucał, a owe dziecko za przekleństwa karał...

maxs90

2013-01-05, 19:57
oj Paweł , Paweł

Cyrk

2013-01-05, 20:53
Specem od prawa nie jestem, ale proponuję odmawiać przyjmowania mandatów i mówić, żeby skierowali sprawy do sądu. Szybko jakiś władny się ich delikatnie spyta czy kogoś popie**oliło i chętnych do straży miejskiej przybędzie...

Palehajsy

2013-01-05, 21:02
Widzę, że jest tu więcej sadoli z Myszkowa, Zawiercia i okolic.

Wilku220

2013-01-05, 22:23
ru_ziolo napisał/a:

Ja pie**ole. Gość zapie**alał, kara go spotkała i teraz się pluje o atesty. I ch*j, że nie mają atestów przy sobie.
Cwaniaczek j***ny.

Piwko dla policjantów ( po służbie oczywiście).
A cwe*owi filmującemu atest w dupę.





Czytać nie umiesz? Koleś mówi ze miał przepisową prędkość na liczniku, a skoro policja każe być obywatelom taka sumienna w kwestiach prawnych, to sami niech tez wożą odpowiednie papiery. Widocznie nia miałeś większych styczności z policją, ale zapewniam Cie ze to j***ne k***y, które tylko wypatrują jak wyłapać premię za byle gówno. Umiejętnie naciągają fakty i to zawsze kiedy się da.
Cwaniacy to policja, prawdziwych bandziorów się boją, cwani są przy zwykłych ludziach.

Nie wiem czemu, ale coś daje mi myśleć ze jesteś zwykłym gimbem, któremu zabierają kanapki i zamierzasz zostać psem, żeby później się mścić.

pieto90

2013-01-06, 00:45
@ru_ziolo, kolejny pokaz inteligencji? Już wystarczy...

TPaury

2013-01-06, 00:58
Wilku220 napisał/a:




Czytać nie umiesz? Koleś mówi ze miał przepisową prędkość na liczniku, a skoro policja każe być obywatelom taka sumienna w kwestiach prawnych, to sami niech tez wożą odpowiednie papiery. Widocznie nia miałeś większych styczności z policją, ale zapewniam Cie ze to j***ne k***y, które tylko wypatrują jak wyłapać premię za byle gówno. Umiejętnie naciągają fakty i to zawsze kiedy się da.
Cwaniacy to policja, prawdziwych bandziorów się boją, cwani są przy zwykłych ludziach.

Nie wiem czemu, ale coś daje mi myśleć ze jesteś zwykłym gimbem, któremu zabierają kanapki i zamierzasz zostać psem, żeby później się mścić.



Natomiast ty jesteś tylko oj***nym na łyso pionem, suchym dresiarzem stojącym w klatce i zaczepiającym leszczy, ale tylko jak jesteś w grupie, bo jak sam gdzieś idziesz to się nie odzywasz nic. I nie zostaniesz dokładnie nikim, w przeciwieństwie do człowieka którego właśnie pocisnąłeś.

no i do tego co powiedziałeś, że jechał przepisowo, jak Cię kiedyś złapią jak będziesz jechał swoją Betką 3 albo Golfem 3 będziesz mówił nie mniej inaczej mimo ze na budziku było np. grubo ponad paczka.


Każdy z resztą tak pie**oli, a wy tylko podłapujecie wycięte z kontekstu sytuacje, co się dzieje że wszyscy tak strasznie nienawidzą Policji, to jakiś nowy trend?

ch*j w dupę Strażakom Miejskim bo oni są do ch*ja potrzebni.

PiotrTAG

2013-01-06, 01:04
@up ch*j ci w dupe (tylko nie od sadoli ;p ).Tyle w temacie :-/

Tulkas

2013-01-06, 09:53
powiem tak
niedawno 12 policjantów z WRD z śląska poszło siedzieć
a co do samych policjantów to nie mam nic do nich, bo zapomnieć czegoś rzecz ludzka ile razy wy czegoś zapomnieliście?

[quote=Wilku220]Wilku220 napisał/a:

a skoro policja każe być obywatelom taka sumienna w kwestiach prawnych, to sami niech tez wożą odpowiednie papiery. Widocznie nia miałeś większych styczności z policją, ale zapewniam Cie ze to j***ne k***y, które tylko wypatrują jak wyłapać premię za byle gówno. Umiejętnie naciągają fakty i to zawsze kiedy się da.
Cwaniacy to policja, prawdziwych bandziorów się boją, cwani są przy zwykłych ludziach.[/quote]

nie wiem kolego czy w ogóle wiesz jak funkcjonuje policja
mówisz o bandziorach ok porozmawiajmy o tym.
Tutaj masz sytuację z WRD - wydział ruchu drogowego, jak już sama nazwa wskazuje zajmują się ruchem drogowym a nie bandziorami, narkotykami itp.
co do bandziorów to masz wydziały: kryminalny, gospodarczy, samochodowy, mienie, CBŚ itd.
więc myśl o czym piszesz, bo jechanie WRD za bandziorów to lekka głupota.
oni mają karać tych co nie chcą się podporządkować przepisom ruchu drogowego
a co do zapomnianych papierów każdy ma prawo czegoś zapomnieć tyle że skutki tego bywają różne

ru_ziolo

2013-01-06, 11:21
@Wilku220
18 latek będzie mnie od gimbusów wyzywał. Ja pie**olę. Jaki dorosły się znalazł.
Jesteś policjantem? Znasz jakiegoś policjanta ? Chyba tylko z w11 albo innego tvnowskiego gówna.
Ale gówno masz we łbie więc się nie dziwię.


@pieto90
Ja mam chociaż co pokazywać. Z twojej strony nie masz czym zabłysnąć jak widzę.

I tacy ludzie mają pracować na moja emeryturę.
Żyjcie dalej w nieświadomości jacy to jesteście zajebiści.
Życie to zweryfikuje.