18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pamięta to ktoś ?! :D

TYTUSSS • 2012-08-13, 13:49
jesli było too.. ale wątpie xDD



sory , zapomniałem , bajka od 0:52 sek ^^

TYTUSSS

2012-08-14, 00:37
sql i soad ... przez internet to się możecie spinać mądrzyć i inne ale mogę się założyć że w prawdziwym świecie którego chyba często nie widujecie nie odzywacie/udzielacie się w ogóle :) jesteście zwykłymi p*zdami z życia codziennego ja się nie przejmuje waszymi internetowymi bzdurami i patrząc na wasze konta to śmiem wątpić że nie macie tylu lat ile podaliście bo takie głupie dojebki do ludzi na waszym poziomie przewyższają moją chwilową głupotę którą tutaj pokazałem bo pomyślałem sobie "wszyscy się hejcą to ja też spróbuję" , a nawet wam powiem , gdy czytałem wasze komentarze przy tematach innych ludzi to nasuwało mi się jedno k***a pytanie ! po co to robić ? czujecie się przez to bardziej dowartościowani ? nie macie kolegów czy co ? zapytajcie się rodziców czym są prawdziwe wartości bo jeśli się myliłem co do waszego wieku to powinniście sie nad sobą poważnie zastanowić . moi rodzice nauczyli mnie zasad i stosuję się do nich i jeszcze nigdy nie byłem poniżej zera a jak wy chcecie się spod kreski wybić to zmieńcie nastawienie i wyjdźcie na dwór znaleźć kumpli do picia piwa a nie tylko przez neta sobie piwkujecie . w stosunku intelektualnym zajebiście duzo wam do mnie brakuje ;) )

Danlew

2012-08-14, 00:41
To z murzynem od 3.58 minuty pokazuje do czego kiedyś służyli murzyni i jest super.

marcin90twinturbo

2012-08-14, 00:43
Aż się k***a zalogowałem żeby wyrazić swoją dezaprobatę w stosunku do "użytkownika" TYTUSSS

Kiełmon, kosmici, aluzje, ojcowie, gówno, opie**alanie lach...kurcze dobry jesteś naprawdę podziwiam.
Ja nie mam tyle gówna w mózgu żeby takie pierdoły wymyślać, i zmieściłeś to wszystko w temacie o starej dobrej bajce...a wiesz kto zepsuł ten temat...k***a zgadnij ale Ty.
Jeszcze ten tajemniczy i zabawny opis w twoim profilu...Skąd - z domu, huhu nie ma co dosyć niespotykane.

Żeby tak się k***a ośmieszyć :-D


BongMan

2012-08-14, 00:59
TYTUSSS napisał/a:

moi rodzice nauczyli mnie zasad i stosuję się do nich


Nauczyli cię też wyzywać ludzi, którzy zwrócą ci uwagę?
TYTUSSS napisał/a:

tak siedze i czytam ten twój gówniany komentarz i dochodzę do wniosku że Cię rodzice nie kochają a dziadek z wujkiem od tylca zapinają twoje gównem i penisem śmierdzące cielsko !)


Musisz im niezwłocznie podziękować. Taka umiejętność na pewno zapewni ci sukces w życiu.

TYTUSSS

2012-08-14, 01:05
wyjęte z kontekstu pierdoły . i tylko tyle się dowiedziałeś czytając najwięcej wartający komentarz ? i tak komentarze czyta około 30% gimbusów .oglądających filmik i oceniających pozytywnie jest 70% i dziękuje tej większości że sie nie udzielają , nie po to żeby mi dowalić , po prostu oglądają podoba im sie dadzą piwo , nie , trudno szukają czegoś lepszego . prosta strawa nie możecie tak samo ?

takija

2012-08-14, 01:18
Tytusss.....a weź już sie tak zamknij może, co? ;) Piszesz o wartościach wyniesionych z domu po czym wyzywasz od debili, głupków, pedałów, piszesz o wujku i ojcu którzy wkładają coś tam gdzieś....jeśli TO są te wartości to uwierz...nie masz czym się chwalić. Piszesz tu że część jest internetowymi p*zdami...jak na razie niczym sie nie odróżniasz. No może poza tym że pie**olisz większe farmazony ;) Jak możesz to już zamilcz. Fajna wstawka ale nie potrzebnie wdałeś sie w dyskusję.

Zaebauem

2012-08-14, 08:14
Hehe ^^ Nom :D Fajna :) Bajunia :P Dawno ^^ nie Ogladalem :) ) :D ^^ Pozdrowki :* ^^

Kt...........00

2012-08-14, 09:48
dajcie mi na sadolu przycisk "wykryto impotenta intelektualnego cech*jącego się głębokim deficytem istoty szarej mózgu" :glowawmur:


Nie mogę z tych pokemonów i gimbusów

krzyzowiec

2012-08-14, 12:00
Baja przednia, jeszcze kiedyś chyba leciała na TVP1 lub "dwójce".
Widzę, że na sadolu coraz więcej intelektualistów :-D

K-...........an

2012-08-14, 12:24


TYTUSSS napisał/a:

ja się nie przejmuje waszymi internetowymi bzdurami



Nie k***a wcale się nie przejmujesz... pisząc co 2-3 posty odpowiedź, która jeszcze bardziej Cię pogrąża.

Poziom nie zależy od wieku, Ty na przykład prezentujesz poziom 13latka, który jest tak nabuzowany hormonami, że staje się agresywny jakby był półświadomy po pijaku, miłośnika wyrafinowanej komedii w stylu kapitana bomby, erudytę i mistrza ciętej riposty w kategorii 'dla szkół specjalnych', a Twój komentarz z którego cytuję wygląda jak zlepek wyjętych z innych for tekstów, które zapewne ludzie pisali do Ciebie połączone z rażąco jaskrawo sprzecznymi do tego co próbujesz napisać Twoimi wypocinami.
Jeśli nie jesteś masochistą, to zgiń przepadnij siło nieczysta, bo jak będziesz się tak dalej spinał to nie dożyjesz testów gimnazjalnych i wykończony psychicznie w kaftaniku będziesz się bujał w psychiatryku powtarzając "ja się nie przejmuje, ja się nie przejmuje, ja sie nie przejmuje.... "

Roszp

2012-08-14, 18:57
demonkuba16 napisał/a:



o k***a :O od kiedy dwukropek robi za przecinek?! Od kiedy nawet opis 2:37 min oznacza dwie minuty i 37 setnych?!......


Czytanie ze zrozumieniem - uczą tego w szkole (ponoć).
Jak się podaje czas 0:52 to w domyśle jest to zero minut (jednostka przed dwukropkiem) i pięćdziesiąt dwie sekundy. Jeśli jednak napisze się 0:52 sek, to w domyśle zero oznacza sekundę, a 52 - setne sekundy.
Prawidłowo powinno być "W 52 sekundzie"

takija

2012-08-14, 19:28
Roszp, zwracam honor ;)

three_jr

2012-08-14, 22:18
@tytusss rozważ opcje 'skasuj konto'