18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paluszek złamuszek

Haylash • 2023-09-25, 16:38
Wystarczy chwila nie uwagi w pracy i cyk, palec rozwalony. Wyglądało to gorzej, bo z początku ta część wisiała sobie na boku z odsłonięta kością (po stronie zachowanej części) Kość zmiażdżona jedynie na końcu. 8 szwów i palec jak nowy :-D






Fiadoni

2023-09-25, 16:40
Gdzieś go wkładał?

DonKutassinio

2023-09-25, 16:52
Grzebałeś w dupie jakiemuś robotowi od Elona?

Haylash

2023-09-25, 16:53
Fiadoni napisał/a:

Gdzieś go wkładał?



W sumie nigdzie na siłę, ale niefortunnie znalazł się miedzy rozpędzonym wózkiem z materiałem rusztowaniowym, a stalową belką konstrukcyjną.

aurora

2023-09-25, 17:03
Zdrówka z "grzebalcem" :-> .

Jesse.Pinkman

2023-09-25, 17:21
Standardowo piwko za materiał własny i naklejeczka ,,Dzielny Pacjent", dzisiaj dla odmiany h*jownia:

PS.Powodzenia w walce o odszkodowanie, za palec w robocie to ponoć całkiem nieźle płacą.

Lobo24

2023-09-25, 17:56
Nie wiem kolego skąd jesteś, ale mam jedną radę. Nie jedź do szpital bródnowskiego w Warszawie.
Mi kiedyś uj***ło 3 palce na krajzedze. Wwziąłem w torbę i pojechałem na bródnowski.

Nie chcieli minie wpuścić. Był wtedy COVID na na poczekalni SORu około 70 osób.
Jak już się doczłapałem do ambulatorium to przywitał mnie chłopak (doktor) wyglądający na nastolatka.
Młody , życzliwy, energiczny, pełny wiedzy. Tyle z zalet. Z minusów to palce chciał mi po prostu przyszyć.
Tymczasem brakowało po 1,5 cm ścięgien a kości były w rozsypce. Miazga.
Przyszedł 1 mądry i dopiero powiedział, żeby dać mnie na RTG - gdzie ja palce w torbie przywiozłem.
Po RTG i kilku godzinach prawie zemdlałem - a ja nigdy w życiu nie zemdlałem. Potem na blok operacyjny.
Mieli mi zdjąć tkankę miękką, kości nawiercić i usztywnić przez druty.
Wiercili mi tam tak, że drugi lekarz przyszedł ich opieprzyć i dopiero sam zrobił otwór.
Maiłem do lekarza 100000 pytań. Czy palce będą się ruszać. Czy będą sprawne. Jak rehabilitować.
Lekarz powiedział mi, że odpowie mi na wszystkie pytania wieczorem jak do mnie przyjcie.
Następnie j***niec poszedł do domu i tyle go widziałem.
Rano przyszedł drugi to się pielęgniarki pytał jak mi szynę zimmera założyć .
Po miesiącu pojechałem na kontrolę to mi lekarz mówi: Pan zdejmie opatrunek i zacznie ćwiczyć.
Ja na to Pani doktorze jak ćwiczyć jak ja w palcach DRUTY mam?
A on wziął moje papiery do ręki, czyta i mówi: aaa Pan po amputacji.. A nie to Pan przyjedzie do nas za 3 miesiące to druty usuniemy.

Myślę sobie - pie**olE taką opiekę. Złożyłem wniosek o kopię dokumentacji medycznej. wziąłem papiery, płytę z RTG i podszedłem prywatnie.

Zapłaciłem 150 zł za wizytę. Daje ortipedzie płytę CD z RTG ręki a on do mnie:

Proszę Pana jako lekarz z całą moją wiedzą zapewniam Pana, że to jest prześwietlenie NOGI A NIE RĘKI.

Jebańce dali mi płytę z RTG jakiejś NOGI.







PękniętySłoik

2023-09-25, 20:12
Lobo24 napisał/a:

Nie wiem kolego skąd jesteś, ale mam jedną radę. Nie jedź do szpital bródnowskiego w Warszawie.
Mi kiedyś uj***ło 3 palce na krajzedze. Wwziąłem w torbę i pojechałem na bródnowski.



Urodziłem się w tej ch*jni. Przy ponad 30stopniach na zewnątrz, na korytarzu przy oknie. Wszyscy mieli w to wyj***ne, matka sama sobie poradziła. Dlatego zostałem sadolem i r*cham odkurzacze.

MaksiKing

2023-09-25, 21:34
Własny materiał browar poleciał Brawo !

marcino_zly

2023-09-25, 22:15
To haczyk na ryby.
Na większe okazy.

Na "żywca".

Halman2

2023-09-25, 22:16
Mama pocałowała?

smc

2023-09-25, 22:33
Masz piwo ode mnie :lol:



CremeDeLa

2023-09-26, 01:59
Trzabyło odgryźć i ten kawałek i zjeść.