18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palikot nie daje wódki.

Vr...........in • 2010-06-30, 10:01
A może plakat :amused:



robak44

2010-06-30, 16:29
Wiecie że bronek ma na drugie Maria:)
To większa siara niż być kaczorem

dwakilo

2010-06-30, 16:51
up@ no nie wiem czy chciałbyś żeby mama Tobie i bratu bliźniakowi przed wyjściem na podwórko przywiązywała na szyi kawałek kiełbasy, żeby chociaż psy się chciały z Wami bawić... Już bym wolał mieć na imię Maria niż z bratem bliźniakiem na boisku do tenisa grać w siatkówkęl

DwaiD

2010-06-30, 19:39
dwakilo napisał/a:

up@ no nie wiem czy chciałbyś żeby mama Tobie i bratu bliźniakowi przed wyjściem na podwórko przywiązywała na szyi kawałek kiełbasy, żeby chociaż psy się chciały z Wami bawić... Już bym wolał mieć na imię Maria niż z bratem bliźniakiem na boisku do tenisa grać w siatkówkęl



Mam Ci przypomnieć Twoje szambo na końcu ogródka, które służy Ci za basen? No tak, te w którym matka Cie uczyła nurkować. Nie? to ryj.

meatball

2010-06-30, 20:09
@DwOOruch - nie wiem jak Ty, ale ja na wybory idę głosować na człowieka, nie na partię. Jeżeli jesteś taki oblatany w polityce, to pragnę Ci wyjaśnić. Jeżeli wygra B. Komorowski to prezydentem będzie B. Komorowski, a nie PO. Analogicznie do PIS.

du...........ka

2010-06-30, 21:01
@meatball
na jakim ty swiecie zyjesz

ti...........kj

2010-06-30, 22:01
Nie wiem jak dla was, ale IMO riposta Palikota
- A to w dupę se pan wsadź
- To już do Jarosława Kaczyńskiego
ewidentnie odwołuje się do plotek na temat orientacji pana prezesa.

slomzi

2010-06-30, 23:38
@up... ale aluzja nie została wyłapana przez większość jak widać. Jeżeli Bronek nie wygra, to będziemy mieli zniewieściałego prezydenta, być może zoofila, który przez całe swoje życie nie potrafił dogadać się z ani jedna dupą przez dłuższy czas. Z kotem to co innego.

dwakilo

2010-07-01, 01:49
DwaiD napisał/a:



Mam Ci przypomnieć Twoje szambo na końcu ogródka, które służy Ci za basen? No tak, te w którym matka Cie uczyła nurkować. Nie? to ryj.



Nie wiem o czym mówisz PiSiorze ale powiem ci, że nie wazne kto wygra wybory. Jeśli Komorowski to OK, jeśli Duckczyński to też ok, bo partia PiS Maryja przestanie istnieć. Pozdrawiam Polske B.

suchy777

2010-07-01, 09:04
Palikot to jeden z najbardziej inteligentnych polityków moim zdaniem, facet ma kulturę, łeb do biznesu(polmos), nie bierze nic za to że jest posłem (w porównaniu co do niektórych którzy przynosili lewe zwolnienia lekarskie żeby zwrócić im 300 zł dniówki).
Co do samego filmiku, też uważam że tu mu chodziło o orientacje seksualną Jarka. Może w końcu czas by wyjść z cienia, pokazać klasę jak pewna pani premier w ostatnich dniach :)

robak44

2010-07-01, 11:09
Uwielbiam was chłolpaki z po.
Człowiek coś powie normalnie a wy od razu atakujecie. Wszyscy mówią że pisowcy atakują ale to was słychać najgłośniej

Resterwers

2010-07-01, 16:14
Czego wy się spodziewaliście po Palikocie? Z niego taki polityk jak z Majewskiego Ącki. Jeszcze nie słyszałem, żeby zaproponował jakąś ustawę, zrobił cokolwiek związanego z pracą polityka, a nie tylko Kaczyński to, Jarek tamto itd. Ja się dziwie PISowi, że tak długo go wytrzymują ale jak to się mówi: "Żeby rozmawiać z debilem trzeba zejść do jego poziomu" i dzięki niemu PO traci poparcie w tym moje, bo, kolejne przysłowie, "Z kim się zadajesz takim się stajesz"

irish

2010-07-02, 09:24
Resterwers napisał/a:

Czego wy się spodziewaliście po Palikocie? Z niego taki polityk jak z Majewskiego Ącki. Jeszcze nie słyszałem, żeby zaproponował jakąś ustawę, zrobił cokolwiek związanego z pracą polityka, a nie tylko Kaczyński to, Jarek tamto itd. Ja się dziwie PISowi, że tak długo go wytrzymują ale jak to się mówi: "Żeby rozmawiać z debilem trzeba zejść do jego poziomu" i dzięki niemu PO traci poparcie w tym moje, bo, kolejne przysłowie, "Z kim się zadajesz takim się stajesz"




palikot działa w komisji "przyjazne państwo", ale skąd mógłbyś to wiedzieć skoro jedyne co oglądasz to mtv i vive.