18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

symeniuk

2014-05-18, 14:39
Palikmiot,pederasta j***ny.Zakaz pedałowania.

angelolog

2014-05-18, 14:41
a jak 16-17latek prześpi się z 14latka to tez jest przestępstwo... dlaczego?

kicha95

2014-05-18, 14:44
Wina Tuska !!!

VanHelsingPL

2014-05-18, 14:47
Prawo wyborcze od 16 roku?! Powaliło ich już maksymalnie. Tylko 5% w tym wieku ma rozwinięty wystarczająco światopogląd żeby móc głosować. Większość tych gimb głosowałaby na tego debila więc chcą zniżyć próg...

angelolog napisał/a:

a jak 16-17latek prześpi się z 14latka to tez jest przestępstwo... dlaczego?


Żyjemy w czasach gdzie seks to tabu. Jestem prawicowcem ale według mnie niech robią co chcą, prawo powinno tylko działać w przypadku ochrony przed pedofilią. Są różni ludzie, mają odmienny czas i etap dorastania. Osobiście nie rozumiem j***nia się po kontach ale jeśli ktoś chce to czemu nie? ch*j z nim. Jestem wolnym człowiekiem czy nie?

Ork.Fajny

2014-05-18, 17:06
VanHelsingPL napisał/a:

Żyjemy w czasach gdzie seks to tabu.


To nie jest żaden temat tabu. Po prostu z natury jeden człowiek nie lubi kiedy drugi odpowiada mu co i komu wkładał albo co jej wkładano i kto to wkładał. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest twoja dziewczyna/żona/kochanka/narzeczona z którą możesz śmiało sprośnościami się w cztery oczy wymieniać.

VanHelsingPL

2014-05-18, 17:16
Ork.Fajny napisał/a:


To nie jest żaden temat tabu. Po prostu z natury jeden człowiek nie lubi kiedy drugi odpowiada mu co i komu wkładał albo co jej wkładano i kto to wkładał. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest twoja dziewczyna/żona/kochanka/narzeczona z którą możesz śmiało sprośnościami się w cztery oczy wymieniać.



Też tego nie lubię. Chodzi mi bardziej o
Cytat:

"Tabu – w najogólniejszym sensie terminu głęboki i fundamentalny zakaz kulturowy, którego złamanie powoduje spontaniczną i niejednokrotnie gwałtowną reakcję ze strony ogółu przedstawicieli tej kultury"


mscicielzLitwy

2014-05-18, 21:18
palikotowi jeszcze bardziej spadnie poparcie, chyba PRowcy robia go w uja

el...........wy

2014-05-18, 23:58
angelolog napisał/a:

a jak 16-17latek prześpi się z 14latka to tez jest przestępstwo... dlaczego?


Prawo stanowi, że bodaj od 16 roku życia można na legalu. Pytanie- co takiego zmienia się jeden dzień po skończeniu 6nastki, że nagle można?

Ork.Fajny

2014-05-19, 07:52
elBiaauawy napisał/a:

Prawo stanowi, że bodaj od 16 roku życia można na legalu. Pytanie- co takiego zmienia się jeden dzień po skończeniu 6nastki, że nagle można?


Tutaj trzeba ustalić jakąś granicę. Bo z biologicznego punktu widzenia człowiek jest gotowy do seksu w momencie kiedy może mieć dzieci. A jak doskonale wiemy z bardzo skrajnych przypadków które czasem robią się głośne, dotyczy to nawet dzieci w wieku lat 10 lat.