18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palenie zabija

Dzejdi • 2013-03-24, 01:53
Stara animacja o pozytywnych skutkach palenia.



muzyka końcowa: Eurythmics - I Saved The World Today

violaoo

2013-03-24, 13:07
za tytuł piosenki pod podpisem - piwko :)

Magnic

2013-03-24, 13:22
Zarentha napisał/a:




Jeśli potrzebujesz używek i papierosów by się choćby nawet uspokoić to tak, jesteś słaby psychicznie. Pogódź się z tym.



Ja tam czasami łyknę coś mocniejszego aby lepiej spać, ale przeważnie nie pije.

Songo Master

2013-03-24, 13:28
Zarentha napisał/a:




Jeśli potrzebujesz używek i papierosów by się choćby nawet uspokoić to tak, jesteś słaby psychicznie. Pogódź się z tym.



Niestety się mylisz kolego nie biorę żadnych używek, słaby psychicznie może Ty jesteś próbując zabłysnąć swoim pseudo inteligentnym zdaniem :) Chodziło mi że wiele znanych osobistości które brały używki i dzięki nim tworzyli nie samowite wynalazki, technologie, dzieła sztuki i wiele więcej. I do tej pory te osoby są znane i szanowane za wkład dla ludzkości, co nie znaczy że tylko dzięki używkom mogli spełnić swoje cele życiowe. Używki w rekach inteligentnych osób są jak motor napędowy do dalszych działań. Na temat narkotyków i używek mogę Cie zjeść wiedzą, bo interesuję mnie ta Tematyka. Używki są złe w nieodpowiednich rękach, od tysiącleci ludzie potrzebowali kopa, wizji, doskonalenia swojej psychiki i używki w pewnym sensie pomogły jak i zaszkodziły. Nie chcę mi się więcej pisać bo i tak nie zrozumiesz o co Mi chodzi. Dziękuję życzę udanego dnia

misiekmisiek

2013-03-24, 13:53
Końcówka jak w Fight Club.

TrooperBR

2013-03-24, 17:18
let there be more light pink floyd

nihlus_pl

2013-03-24, 17:19
Nuta początkowa to Pink Floyd - Let There Be More Light.

PdZ95

2013-03-24, 19:09
2:18 co to za nuta?

Już mam :wali:
The Beatles-Yellow Submarine

pa...........79

2013-03-24, 20:23
błazen napisał/a:

A z czego jest ten riff przed muzyką końcową?

BTW

Górnik roku bo pewnie odkopał stary w ch*j zapomniany filmik z odleżynami jakich na hardzie nie widziałes.


Hole - Plump