18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palenie węglem zakazane

Dorquba • 2013-12-04, 16:46
Witam, dowiedziałem się dzisiaj niebywałej rzeczy w którą nadal ciężko mi uwierzyć.

Sejmik województwa małopolskiego przyjął uchwałę zakazującą używania paliw stałych. -jak napisano na portalu Gość Krakowski.

Podobno do 2020 taki zakaz będzie obowiązywał w całym kraju.
Ludzie, do jasnej cholery, co się dzieje?! Nawet jeśli coś takiego zostanie wprowadzone wszędzie, jakie ogromne koszty to za sobą pociągnie? Tylko k***a bogacze będą mogli sobie pozwolić na ciepły pokój w zimie?
Aż nie mam siły tego komentować, sprzedajne k***y jak zwykle robią wszystko żeby utrudnić życie ludziom i zniszczyć ten kraj.



źródła-
http://krakow.gosc.pl/doc/1791768.Zakaz-palenia-weglem-uchwalony

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15014418,Jest_decyzja_o_zakazie_palenia_weglem__Krakow_odetchnie.html


PS- A wiecie czym można grzać? Gazem ziemnym. Tak, tym samym który importujemy z Rosji.

PancerIV

2013-12-04, 16:50
Toć to k***a paranoja, a jeszcze debile głosują na k***a mać PO ... Brawo k***a macie swoje złote lata urzędowania tuska i jego ekipy, ja już bym wolał k***a mać na JKM głosować mimo iż troszkę przesiąknięty komuną jest, to i tak lepsze niż to co teraz nami rządzi.

DeepInLove

2013-12-04, 16:50
Oni chyba daza do tego zeby najbardziej oplacalnym rozwiazaniem bylo zagazowanie samych siebie i zeby wpucic putina do Polski, oddac mu wladze i nastana rzady zelaznej reki zelaznej mateczki Rosji.

re...........ka

2013-12-04, 16:52
Nie lepiej było zabić smoka?

Krystiankupis

2013-12-04, 16:52
Ja slyszalem ze maja doplacac do tego ogrzewania i dac pieniadze na zalozenie takiej instalacji

SamSobieBogiem

2013-12-04, 16:53
@up "PancerIV" JKM jest przesiąknięty komuną???


Krystiankupis

2013-12-04, 16:54
Poza tym to wszystko wymyslila Unia, a nie tusk bo u nas jest zbyt duza emisja CO2

PancerIV

2013-12-04, 16:59
Piti1234555, Tak jest i ma poglądy blisko zbliżone do tej ideologii, ale albo jesteś kolejnym gimbusem, albo jesteś ślepy, ale mimo tego chętnie bym chciał, żeby ktoś taki rządził tym krajem bo chociaż by poszło w kapitał i ludziom by było lżej tzn.. nie do końca bo znam jego poglądy i chodzi tutaj o płace, a raczej to co by wprowadził, ale okej każdy widzi to inaczej podobno.

606

2013-12-04, 17:02
A najlepsze jest to, że klasyczny pie**olony lewak, którego TEŻ nie stać na takie ogrzewanie, już k***a przyklaskuje, bo "tym j***nym prawicowcom" się oberwie. I zagłosuje na j***nych lewackich debili, którzy wymyślają takie bzdury.

jackhammer

2013-12-04, 17:03
Jako mieszkaniec bloku popieram, bo węglem to mało kto pali, ch*j w dupe wszystkim co palą śmieci.

SamSobieBogiem

2013-12-04, 17:09
jako mieszkaniec bloku prawdopodobnie jesteś podłączony pod ciepłownie... a z resztą... nieważne

Komuna czyli wszystko należy do państwa, ewentualnie jest dobrem wspólnym. Za Korwina jedynym dobrem wspólnym byłaby natura, a to też nie w całośći :D Nie wiem gdzie tu podobieństwo.

re...........ka

2013-12-04, 17:26
Każdy miał kiedyś geografię i wiadomo, że oprócz palenia w piecach, samochodów, główną przyczyną jest położenie Krakowa w Niecce Nidziańskiej gdzie przeważające wiatry zachodnie przynoszą syf z nad śląska, a z drugiej strony Huta im. Sędzimira, która do też raczej ekologiczna nie jest. Mimo wszytko winny jest węgiel!
Uważam, że unijne przepisy powinny być dostosowane do bogactw naturalnych danego kraju, skoro mamy tyle węgla dlaczego mamy z niego nie korzystać!? Kiedyś byłem za wstąpieniem Polski do unii, ale tych po kliku latach widzę, że się myliłem bo oprócz wygody podróżowania tracimy niestety suwerenność. Choć w dalszym ciągu uważam, że sprawy etyczne i religijne(katolicy i niewierzący) nie powinny być powodem do konfliktów, zbędnej dyskusji i takie kwestie nie powinny być narzucane, Polska powinna być Polską ze swoimi atutami i wadami.
@edit Zapomniałem dodać, że od kilku lat nie dopłacamy do kopa wydobycia węgla, w końcu kopalnie są rentowne.

piotrek0171

2013-12-04, 17:35
ciekawe co jest lepsze, zaprzestac korzystania z naszego wegla i wiecej gazu brac od ruskich czy jednak palic tym weglem i zaplacic kare do UE, zamknijmy kopalnie, na pewno wzrosnie nam PKB i zmaleje bezrobocie, banda idiotow musi wlazic w dupe Brukseli i rusom zamiast pomyslec jakie to ma konsekwencje dla kraju, tak samo jak podwyzka akcyzy za fajki, kto na tym zarobi? nasz budzet? czy budzety wschodnich sasiadow?

Ork.Fajny

2013-12-05, 10:46
jackhammer napisał/a:

Jako mieszkaniec bloku popieram, bo węglem to mało kto pali, ch*j w dupe wszystkim co palą śmieci.


Jako mieszkaniec bloku jest mi smutno że są ludzie o sowieckiej mentalności "w sumie temat mnie nie dotyczy, ale byle u sąsiada było gorzej i nie mógł czegoś robić"...

kTT100

2013-12-05, 18:11
Za pewne ktoś z rodziny Tusia zakupił spore udziały w firmach związanych z "alternatywnym pozyskiwaniem ciepła"...
Ekoterroryzm, ot co...