18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palenie na stacji benzynowej

legwan16 • 2017-10-04, 20:15
Delikwent odmawia zgaszenia papierosa na stacji co pociaga za soba skutki...
ogladac od 0.45


mozna sciszyc

poligon6

2017-10-04, 20:19
Jak tankował olej napedowy to może palić ;-)

mygyry

2017-10-04, 20:36
Dobrze, że miał drzwi otwarte :D

Takafura

2017-10-04, 20:36
Zajebista akcja, Tarantino by się nie powstydził :)
Tak trzeba z debilami: uwaga, ostrzeżenie i nokaut. Nieźle się uśmiałem bo już tyle tych CPN tu wybuchało że wreszcie coś nowego !

dmnunited

2017-10-04, 20:50
zgasił dwa kiepy za jednym strzałem z butli :)

barni123pl

2017-10-04, 20:57
lopata bym mu zgasil

~Velture

2017-10-04, 21:03
barni123pl napisał/a:

lopata bym mu zgasil


Cytując klasyka: Gówno byś zrobił i dobrze o tym wiesz :amused:

bodzio667

2017-10-04, 21:31
To był korektor do brudnopisu...

as...........88

2017-10-04, 21:34
Zawsze chciałem to zrobić.
Serwisuje stacje i czasami robi mi się gorąco jak mam rozkręcone stanowisko LPG a ktoś spaceruje środkiem stacji z fają jakby był u siebie w ogródku.

Noside

2017-10-04, 21:44
Prawidłowo. Piwo i kładę szynkę na profilowe.

tarcer123

2017-10-04, 21:50
Potwierdzam. Jak lejesz ON(gnojówke) to możesz se kopcić. :amused:

voytek.lewy

2017-10-04, 23:38
chciałbym wysłać gościowi maila bądź jakąkolwiek wiadomość. Ma ktoś namiary? Gratulowałbym zdrowego rozsądku połączonego z instynktem zrobienia rozp***uchy bez skrupułów :D :D :D

Wiewór

2017-10-05, 09:06
Z serii Abraxus uczy BHP.
W normalnych warunkach na stacji nie da się zapalić benzyny od szluga.
Dlaczego?
Podj***łem z Wiki bo mi się nie chce tyle pisać.
Pożar – niekontrolowany, samoistny proces spalania materiałów organicznych, jak i nieorganicznych. Warunkiem zapoczątkowania pożaru (podobnie jak w procesie spalania) jest istnienie tzw. trójkąta spalania, jak i odpowiednich warunków do jego podtrzymania:
-materiał palny
-utleniacz
-źródło energii cieplnej koniecznej do zapłonu materiału palnego.

Granica wybuchowości – wielkość stężenia par, gazów lub pyłów substancji, które w mieszaninie z powietrzem mogą wybuchać od bodźca termicznego.

Wyróżnia się:
dolną granicę wybuchowości – czyli najniższe stężenie substancji palnej,
górną granicę wybuchowości – najwyższe stężenie substancji palnej w mieszaninie z powietrzem, przy którym jeszcze może nastąpić zapalenie się tej substancji i jej wybuch pod wpływem bodźca termicznego.

Zakres stężeń, przy których może nastąpić wybuch może być bardzo wąski. Na przykład dla benzyny mieści się on pomiędzy 1,3% a 7%.
Jeśli nie trafimy z zapłonem pomiędzy te widełki to się nic nie stanie. Benzyna ma wąski zakres wybuchowości więc większości przypadków można bezpiecznie gasić szluga w plamie benzyny. Przy rozlanej plamie będzie za dużo powietrza i benzyna nie będzie chciała wybuchnąć.
Nie próbował bym gasić szluga w bańce gdzie stężenie oparów benzyny może się wymieszać z powietrzem w proporcjach pozwalających na wybuch.
Ropę jeszcze trudniej podpalić bo trzeba ją podgrzać do minimum 55 stopni. Dlatego spokojnie możecie relaksować się cygaretem jak spuszczacie diesla somsiadowi czy szefowi z passeratti quatroburacci.

Wnioski. Na stacji można jarać.

Najbardziej popie**olony jest gaz pierwiastkowy wodór. On ma zajebiście szeroką granicę wybuchowości.

*ekspertem ppoż. nie jestem ale tak to mniej więcej wygląda.

Takafura

2017-10-05, 09:48
Abraxus napisał/a:

Z serii Abraxus uczy BHP.
W normalnych warunkach na stacji nie da się zapalić benzyny od szluga.
Dlaczego?
Podj***łem z Wiki bo mi się nie chce tyle pisać.
Pożar – niekontrolowany, samoistny proces spalania materiałów organicznych, jak i nieorganicznych. Warunkiem zapoczątkowania pożaru (podobnie jak w procesie spalania) jest istnienie tzw. trójkąta spalania, jak i odpowiednich warunków do jego podtrzymania:
-materiał palny
-utleniacz
-źródło energii cieplnej koniecznej do zapłonu materiału palnego.

Granica wybuchowości – wielkość stężenia par, gazów lub pyłów substancji, które w mieszaninie z powietrzem mogą wybuchać od bodźca termicznego.

Wyróżnia się:
dolną granicę wybuchowości – czyli najniższe stężenie substancji palnej,
górną granicę wybuchowości – najwyższe stężenie substancji palnej w mieszaninie z powietrzem, przy którym jeszcze może nastąpić zapalenie się tej substancji i jej wybuch pod wpływem bodźca termicznego.

Zakres stężeń, przy których może nastąpić wybuch może być bardzo wąski. Na przykład dla benzyny mieści się on pomiędzy 1,3% a 7%.
Jeśli nie trafimy z zapłonem pomiędzy te widełki to się nic nie stanie. Benzyna ma wąski zakres wybuchowości więc większości przypadków można bezpiecznie gasić szluga w plamie benzyny. Przy rozlanej plamie będzie za dużo powietrza i benzyna nie będzie chciała wybuchnąć.
Nie próbował bym gasić szluga w bańce gdzie stężenie oparów benzyny może się wymieszać z powietrzem w proporcjach pozwalających na wybuch.
Ropę jeszcze trudniej podpalić bo trzeba ją podgrzać do minimum 55 stopni. Dlatego spokojnie możecie relaksować się cygaretem jak spuszczacie diesla somsiadowi czy szefowi z passeratti quatroburacci.

Wnioski. Na stacji można jarać.

Najbardziej popie**olony jest gaz pierwiastkowy wodór. On ma zajebiście szeroką granicę wybuchowości.

*ekspertem ppoż. nie jestem ale tak to mniej więcej wygląda.



Tyle mówi chemia i fizyka spalania. A teraz uwzględnij kretynów i bezmyślne blondynki, my nie jesteśmy w stanie uzyskać takich końcowych efektów i trafić na główną 8-)

Qunda

2017-10-05, 12:18
mozna sciszyc. Wcale nie mam głośno. :amused: