18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

palenia zabija

zieli88 • 2013-07-10, 15:06
Palenie szkodzi? Bzdura! Mój dziadek dożył setki a palił pół wagonu dziennie. W Auschwitz.

dominik_jachas

2013-07-11, 09:10
simpekaes napisał/a:

@majo555
Co ty pie**olisz. ch*ja sie znasz a sie odzywasz. twoje lewackie pie**olenie o tych zydach to sciema. Najwiecej zginelo Polakow, zydy byly tylko na dokladke. zydostwo wykreowalo takie zdanie jak twoje zeby im wszyscy wspolczuli i dzieki temu pie**olone ONZ utworzylo j***ne panstwo izrael na zrabowanych ziemiach.


Chyba Cię źrebi kolego. Jesteś tak zaślepiony przez antysemityzm i nazioli, że odebrało Ci zdolność logicznego myślenia...

Swoją drogą nic mnie bardziej nie wk***ia, jak jechanie po Polakach, którzy pod groźbą śmierci lub krzywdy najbliższych, pośrednio uczestniczyli w ludobójstwie, bądź byli werbowani do wermachtu. Jak znacie kogoś, kto miał do czynienia ze szwabami czy komuchami w czasie II WŚ, polecam porozmawiać jak wyglądała sytuacja w razie odmowy współpracy. Mojego dziadka brata wzięli do wermachtu pod groźbą wymordowania całej rodziny. Ciekawe jak bylibyście mądrzy w takiej sytuacji ? Sami sobie tego ch*ja w dupę włóżcie idioci.

In...........eo

2013-07-11, 15:19
majo555 napisał/a:

@ UltorMatrix
WTF?? w Auschwitz umarlo zydow ponad milion a polakow 150 tys wiec k***a JAK WIECEJ?



Żeś k***a był i ześ k***a widział. Tutaj masz wywiad z Polakiem który był w Auschwitz. Jak pojedziesz tam na wycieczkę to powiedzą Ci to samo. I na ch*j się odzywasz?

https://www.you
tube.com/watch?v=8to1nJpkxw4

link sobie połącz.

Nazgul1458

2013-07-11, 19:18
Do KL Auschwitz Birkenau zwozili i Polaków i Żydów. Więcej zginęło tych drugich, w obozie jest wywieszona tablica która podaje, że zginęło ok 1,1 mln żydów, 150 tys Polaków i jeszcze wiele osób innych narodowości. To nie prawda że wszyscy Żydzi byli wywożeni na Brzezinkę. Mieszkam od dawna w Oświęcimiu i nie raz byłem w obozie. Polacy jak i reszta świata nie wie co tu się działo podczas wojny bo powstało wiele historyjek często nieprawdziwych...

Sterowiec

2013-07-13, 07:41
Ludzie(oczywiści nie wszyscy)zastanówcie się co Wy wygadujecie,przecież Wy jesteście gotowi iść zbeszcześcić groby swoich najbliższych.Nie używam wulgaryzmów bo poprostu głupio ich używać w takim temacie.Ktoś kto ma chociaż jedną małą kropelkę oleju w głowie nie pisałby takich idiotyzmów.Chciałbym zobaczyć minę takiego durnia gdyby stanął twarzą w twarz z byłym więźniem tych katowni.Co ci biedni Żydzi zawinili,przecież oprawcom chodziło tylko o ich majątki,a żeby to ukryć mordowali wszystkich.