18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palcowa piosenka

Pfciuki • 2013-03-08, 15:16
Wersja "stopowa"


Pfciuki

2013-03-08, 22:21
Arczi.Milano napisał/a:




:lodowka:


Nic tutaj nie dodaje Żadnych k***a filmików i się doj***łem bo jestem zielony i mam w dupie to czy jest napis pokemon czy go tez nie ma bo jest ta zakazana morda i h*j.

"Co ma wspólnego z tematem avatar?"

Gówno ma wspólnego z tym tematem czyli tyle ile ty i twój mózg.

Gówno mnie obchodzi jakie odnosisz wrażenie podczas gdy cie murzyn w dupę łata.

Wbijam na sadola i komentuje szczerze i do bólu bo to k***a sadol a nie jakieś gówno.

k***a ale się uczepiłem tego gówna zupełnie jak Cb.

Aha i weź wypie**alaj z takimi filmikami bo to jest jak już napisałem sadol a nie k***a Teletubisie więc wypie**alaj.

W dupie to mam ile masz postów i jaki jesteś to super na sadolu ale sam tego chciałeś. :idzwch*j:



Tak mi się Ciebie szkoda zrobiło, że podarowałem Ci piwo...
Najprawdopodobniej cierpisz na syndrom małego pyrdka, tak mi przykro, ale to nieuleczalne.

Superfunfel

2013-03-08, 22:57
Przynajmniej nie obija sobie palca o stołki :P

Arczi.Milano

2013-03-08, 23:13
Pufcik napisał/a:



Tak mi się Ciebie szkoda zrobiło, że podarowałem Ci piwo...
Najprawdopodobniej cierpisz na syndrom małego pyrdka, tak mi przykro, ale to nieuleczalne.




Ciekawe skąd wiesz że to nieuleczalne :D

:chomik:



Ja daję sobie spokój i nie będę Cb jechał chyba że mnie sprowokujesz więc zamiast lepiej :wodka:


Adios

Pfciuki

2013-03-09, 00:14
Arczi.Milano napisał/a:




Ciekawe skąd wiesz że to nieuleczalne :D

:chomik:



Ja daję sobie spokój i nie będę Cb jechał chyba że mnie sprowokujesz więc zamiast lepiej :wodka:


Adios



Dajesz sobie spokój, bo nie potrafisz normalnie przeprowadzić z kimś rozmowy. Myślisz, że komuś pojechałeś? Możesz tak z kolegami pod monopolowym, ale mnie takie zaczepki nie ruszają. Po samej twojej wypowiedzi można dojść do wniosku, że jesteś albo jakimś dzieckiem, albo należysz do marginesu społecznego.
Powodzenia Ci życzę.

Szulcu

2013-03-09, 11:14
mina starego na końcu wygrywa ;d

Arczi.Milano

2013-03-09, 11:31
Pufcik napisał/a:



Dajesz sobie spokój, bo nie potrafisz normalnie przeprowadzić z kimś rozmowy. Myślisz, że komuś pojechałeś? Możesz tak z kolegami pod monopolowym, ale mnie takie zaczepki nie ruszają. Po samej twojej wypowiedzi można dojść do wniosku, że jesteś albo jakimś dzieckiem, albo należysz do marginesu społecznego.
Powodzenia Ci życzę.



Nie nie właśnie nie jestem ani dzieciakiem ani nie należę do marginesu społecznego.

Gratuluję za dystans do siebie nawet ja takiego nie mam.

Dzięki w wzajemnie.