18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nileppez

2011-04-22, 17:31
Tych komentarzy niektórych też nie rozumiem, dajecie cytat z filmu i emotkę i myślicie, że śmiesznie wychodzi?

semperfidelis

2011-04-22, 18:16
@aopia
To nie jest tak, że ktoś chce to umie, a kto nie chce ten nie umie. To właśnie system powinien sprawić to, że dzieciaki będą chciały wiedzieć - zainteresować ich wiedzą, a niewiedzę napiętnować. Jeśli nie zaszczepisz 10 letniego dziecka chęcią nauki, to zostanie tak do końca, że będzie przechodził z klasy do klasy ślizgiem, albo układami.
Tym bardziej, jeśli mowa o tak banalnych pytaniach jak te w filmie. To są debile do kwadratu, aż strach co będzie, jak odejdą od garnuszka mamy i zaczną żyć na swój rachunek. Są dwie opcje:
1. Totalna katastrofa, bo sobie nie poradzą z najprostszymi problemami typu wypełnienie druku w banku.
2. Powstanie nam społeczeństwo amerykańskie - ludzie będą dobrze wykształceni tylko i wyłącznie w jednej, bardzo wąskiej dziedzinie.

@feenor
To są właśnie ludzie pokroju bohaterów filmu. Tacy z punktu nr 1.

soqu1

2011-04-22, 18:58
ten w okularach jest tak przeraźliwie głupi, że nawet mój pies się z niego śmiał

nileppez

2011-04-22, 19:05
aopia napisał/a:

To nie system jest zły, chociaż owszem z roku na rok się pogarsza. Szczególnie pogorszy się po najbliższej reformie edukacji. Ale nie o to tu chodzi.
Jak ktoś chce, to umie. A ci co są debilami i pie**olonymi leniami obwiniają system. Pytania zadawane w tym programie są banalne ale idioci i tak nie nie odpowiadają. Zresztą to pięknie pokazuje jaki ogół jest tępy.


widać jak ktoś jest zły, że "tempy oguł" ma lepsze życie od niego

BongMan

2011-04-22, 19:55
Przypomniała mi się koleżanka z gimnazjum. Odpowiada przy mapie, coś tam pokazuje, nauczycielka ją pyta:
- Jaki kraj graniczy z Polską za zachodzie?
- Berlin.
- To stolica. A nazwa kraju?
- No Berlin!
( w międzyczasie cała klasa ze śmiechu pokładała się na ławkach)
- Zachodni sąsiad Polski to Niemcy. Co jest stolicą Niemiec?
- Eeee... (szuka na mapie przez parę minut, nagle z olśnieniem odkrywa) Berlin!

Koleżanka uzyskała po tym przydomek Berlin. Kolega z tej samej klasy szukał USA w Europie. Natomiast na studiach (pierwszy rok dziennikarstwa, rzuciłem ten kierunek bo ogrom debilizmu mnie przytłaczał) jeden koleś sprzeczał się ze mną, że Włochy są większe od Rosji.

willywonka

2011-04-22, 20:55
Kanał sueski to granica naturalna? A ja całe życie byłam pewna, że ludzie go zbudowali...

Skądinąd

2011-04-22, 20:58
@up, za duzo sie "w pustyni i w puszczy" naczytalas :P

paczek1262

2011-04-22, 21:57
500 złotych, a nie 500 złoty

nileppez

2011-04-22, 23:01
BongMan napisał/a:

Przypomniała mi się koleżanka z gimnazjum. Odpowiada przy mapie, coś tam pokazuje, nauczycielka ją pyta:
- Jaki kraj graniczy z Polską za zachodzie?
- Berlin.
- To stolica. A nazwa kraju?
- No Berlin!
( w międzyczasie cała klasa ze śmiechu pokładała się na ławkach)
- Zachodni sąsiad Polski to Niemcy. Co jest stolicą Niemiec?
- Eeee... (szuka na mapie przez parę minut, nagle z olśnieniem odkrywa) Berlin!

Koleżanka uzyskała po tym przydomek Berlin. Kolega z tej samej klasy szukał USA w Europie. Natomiast na studiach (pierwszy rok dziennikarstwa, rzuciłem ten kierunek bo ogrom debilizmu mnie przytłaczał) jeden koleś sprzeczał się ze mną, że Włochy są większe od Rosji.


Super, a powiesz nam z którego palca do wyssałeś?


Czy może chwalisz się, że chodziłeś do ch*jowej szkoły?

cabinos

2011-04-22, 23:10
Oglądając ten program mam wrażenie, że tylko ja nie chodziłem na wagary :/

lohan

2011-04-22, 23:21
BongMan napisał/a:

Przypomniała mi się koleżanka z gimnazjum. Odpowiada przy mapie, coś tam pokazuje, nauczycielka ją pyta:
- Jaki kraj graniczy z Polską za zachodzie?
- Berlin.
- To stolica. A nazwa kraju?
- No Berlin!
( w międzyczasie cała klasa ze śmiechu pokładała się na ławkach)
- Zachodni sąsiad Polski to Niemcy. Co jest stolicą Niemiec?
- Eeee... (szuka na mapie przez parę minut, nagle z olśnieniem odkrywa) Berlin!

Koleżanka uzyskała po tym przydomek Berlin. Kolega z tej samej klasy szukał USA w Europie. Natomiast na studiach (pierwszy rok dziennikarstwa, rzuciłem ten kierunek bo ogrom debilizmu mnie przytłaczał) jeden koleś sprzeczał się ze mną, że Włochy są większe od Rosji.


rzuciles ten kierunek? nie pie**ol, bo taki debil jestes, ze cie wyj***li

Lewcia

2011-04-23, 09:44
ale Mount Everest nie jest najwyzszą górą na świecie, tylko najwyższym szczytem... to różnica.

npsl

2011-04-23, 12:09
hmm, tak jakoś...


kolonawesolo

2011-04-23, 23:26
przepraszam ze to napisze ale...
takich tępych studentów to nie widzialem
wobec tego wnosze sprzeciw Tusk ty ciu..........u
bogaci i tepi jak ty moga na studia iść i rządzić tym krajem jak bladynka dupa dawac kazemu <sorry>
a biedni jak ja pracujacy cieżko na kawalek chleba z ktory musze sie podzielic z rodzina i klepac biede
jestes nie godzien stac na czele partii ktorej przewodniczysz ciot.......a
z ciebie i kawał ..... ..... .... .. ...... ... ....... ... ... ................. ........... .... .. ............. .
....... ........ ......<piiiiiiii>
i ..... . ......... ...... .. . . ........... ... .... .......
itd ... ...... ... . .. ........ .... ... .......... ....... .. . .......... ...... ....... .
.......
8 --->
wiec porzuć tę wladze ja rzecz biednych i powołaj się do dymisji
z całą tą swoją świtą ktora tylko sprzedaje sie za grosze
by utrzymać się przy korycie
i daj rządzić innym
którzy przewyższają cię o głowe( nie mówie tu o kaczyńskim i jego niskim wzroście) ale o inteligencji i poczuciu sprawiedliwości
i godności dla pracowników takich jak ja czy mi podobni
:-x ide pać bo mnie boli nie 500 wypłaty za 7 lat pracy
oszukali mnie banda złodziei polskich decydentow takich jak tu rządzą nie
a to co mnie daje 15 zl za godz to co to jest
a to robota cieżka odboja sie mnie na zdrowiu
a idz pan w Chu..................................................