18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palące lachony

Fullorgazmo • 2009-09-12, 12:45
Wit-am moj 1-szy post.. szukalem i nieznalazlem wiec dodałem...











zeto88

2012-10-16, 07:48
@Ja-ah-qu-ub-el proszę Cię, wyjdź.

irish

2012-10-16, 11:09
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



fakt, u nas jest gorzej niż na Jamajce, a Niemczech to ukradkiem dodają THC do wszystkich produktów spożywczych, tak samo jak w Rosji, Chinach, USA i Japonii. Coś czuję, że zaraz zrobi się tu zlot lewackich ćpunów. Z góry odpowiadam: idźcie ćpać dalej albo zapchajcie sobie ryje ch*jem grodzkiego



na ch*j dodawać thc do produktów spożywczych? w chinach, gdzie za trawke masz kare śmierci, rząd ukradkiem dodaje thc do żarcia? taki ryż z thc w sosie słodko-kwaśnym? :idzwch*j:

ostatni

2012-10-16, 14:17
irish napisał/a:

na ch*j dodawać thc do produktów spożywczych? w chinach, gdzie za trawke masz kare śmierci, rząd ukradkiem dodaje thc do żarcia? taki ryż z thc w sosie słodko-kwaśnym?




i o to skutki thc dla umysłu człowieka, j***ny ćpun nie potrafi nawet wychwycić ironii

MarszaL95

2012-10-16, 23:39
Cytat:

i o to skutki thc dla umysłu człowieka, j***ny ćpun nie potrafi nawet wychwycić ironii



Taaaaak, wszyscy jesteśmy ćpunami ! Ale Ty jesteś najlepszy, najmądrzejszy :roll:
Pozdrawiam twój ... światopogląd.

GreenRed

2012-11-29, 19:45
@Ja-ah-qu-ub-el..masz może jakiś moherowy beret w domu? :amused:

ksio

2012-12-13, 11:23


wszystko co najlepsze ;]

Riachowskij

2012-12-13, 11:27
:krejzi: Oszalałem.

Feeds Me More! Feed Me More! Feed Me More :-> !

~Bambi~

2012-12-13, 11:33
Podejście do życia typowe dla niedorozwojów i plebsu z blokowisk :amused:

An...........kh

2012-12-13, 11:33
Twój 3 temat o ćpaniu dzisiaj, jak na razie.

Jest czwartek, dzień roboczy, godzina 11:30 a ty siedzisz w domu i wstrzykujesz se marihuanę.

Druga opcja jest taka, że jesteś na głodzie i żeby się trochę lepiej poczuć szukasz po internetach filmów o ćpaniu.

KaOeNDeI

2012-12-13, 11:42
@
jasne... Ty wiesz najlepiej ;)

Re...........ms

2012-12-13, 11:49
to gimbaza ma dzisiaj wolne?

vatherland

2012-12-13, 12:08
Wiedziałem, że krowy żrą trawsko, ale że palą :shock:

A tak naprawdę pukałbym, że dymiłyby jak lokomotywy :amused:

ksio

2012-12-13, 12:10
@I_Swallow_my_cum czy jak Ci tam

jest czwartek, dzień roboczy 11:30, a Ty siedzisz w domu rodziców i oszukujesz sam siebie czekając na maila z KFC lub innej sieci korporacji w którym napiszą Ci że dostałeś upragnioną pracę za 1500zł miesięcznie. A tak naprawde zamiast wysyłać kolejne CV siedzisz tutaj i sie przypie**alasz do ludzi, tylko i wyłącznie po to żeby zeszła z Ciebie nienawiść do świata za to jak Cie pokrzywdził.
Ja natomiast siedzę i się cziluję u siebie, a czas pracy ustalam sam. Pozdrawiam ;)

An...........kh

2012-12-13, 12:51
ksio napisał/a:

@I_Swallow_my_cum czy jak Ci tam

jest czwartek, dzień roboczy 11:30, a Ty siedzisz w domu rodziców i oszukujesz sam siebie czekając na maila z KFC lub innej sieci korporacji w którym napiszą Ci że dostałeś upragnioną pracę za 1500zł miesięcznie. A tak naprawde zamiast wysyłać kolejne CV siedzisz tutaj i sie przypie**alasz do ludzi, tylko i wyłącznie po to żeby zeszła z Ciebie nienawiść do świata za to jak Cie pokrzywdził.
Ja natomiast siedzę i się cziluję u siebie, a czas pracy ustalam sam. Pozdrawiam ;)




Przykro mi, nie trafiłeś. Z rodzicami nie mieszkam, pracy nie szukam. Swiata nienawidzę i lubię czasami poćpać jointy.