18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Padlinożerca

WhitePowerWawa • 2012-12-30, 23:45
Film z serii tabu emitowany na kanale National Geographic o dość dziwnym :badyl: mieszkańcu Anglii, który lubi szamać to co potrąci samochodem ;-)





szukałem po tagach ale nic nie było.

Vi...........et

2013-01-02, 08:53
wdowa94 napisał/a:

LUDZIE.
Przecież on ma lepsze jedzenie niż to co my kupując w Hipermarketach!
No chyba, że ktoś ma znajomego rzeźnoka- To wtedy mamy podobne jedzenie co on- Niebo w gębie



Zakładam, że ten komentarz jest ironią. Jeśli nie- idź pan w ch*j ;-)
Porozglądaj się po ulicy i zabierz pierwsze napotkane truchło kota/psa/chomika/Chupacabry, przynieś do domu i zjedz. Jeśli nie napotkasz żadnych dolegliwości żołądkowych(to w najlepszym przypadku), stwierdzę, że miałeś po prostu cholerne szczęście. Dlaczego, nie chce mi się rozpisywać. A w filmik o gościu wpie**alającym truchło nie uwierzę.

atha

2013-01-02, 09:27
Kieszon napisał/a:

pewnie i tak smakuje lepiej niz moja kuchnia na studiach lub jedzenie mojej matki : <


Zjadleś swoją matkę?

-mason-

2013-01-02, 11:01
Świetny materiał. Więcej takich.

Apox

2013-01-02, 11:46
@Thauglorimorgor
Wegetarianie nie są tacy źli. Znam paru, nie zmuszają innych do nie jedzenia mięsa.
Gorsi są weganie. Osoby które jedzą tylko produkty pochodzenia roślinnego.

DaNNiOoZ

2013-01-02, 12:14
Po przeczytaniu opisu byłem pewny, że gościu jest popie###lony i będzie zeskrobywał zwierzęta z asfaltu, a potem będzie je jadł surowe ~ (w końcu to sadol :P ). Ale po obejrzeniu stwierdzam, że to jest zwykły starszy pan, który ma sporą wiedzę na temat zwierząt i tego kiedy mniej więcej zginęły. Widać, że zna się na rzeczy, robi sobie "kotlety" z tych zwierząt, ale w końcu nie zabiera ze sobą jakichś padlin, które jebią na kilometr. Fajnie je sobie przyrządza :D

PIWO dla tego pana ^^

vasre

2013-01-02, 15:11
Ta ja kilka tygodni temu oglądałem na Discovery coś, co nawet mnie zniszczyło. Babka opitalała prochy Ś.P męża i była od tego uzależniona.

kuropatwa121

2013-01-02, 15:30
W Polsce to nie przejdzie, same koty przy drogach :/

Dawiq

2013-01-02, 17:08
Na początku myślałem, że to Bronek Malanowski.

Gn0m

2013-01-04, 16:40
Wygląda bardziej jak Anthony Hopkins w Milczeniu Owiec... Oprócz tego pozdro dla tłumacza - pomylić zupę/gulasz z zapiekanką... :O