18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pad do gier dla faceta

gumol • 2012-09-10, 23:45
Ciekawe, czy wibruje?




*Dajcie na harda jeśli to kogoś uraża swoją abstrakcyjnością design'u.

Jejkob

2012-09-11, 15:35
Ile kosztuje taki pad do ps3 wyglądający jak do xsa?

Numernabis

2012-09-11, 17:02
ten kosztuje od 30 do 50 dolcow detaliczne bo to edycja kolekcjonerska. Czemu ma taki uklad galek, nie wiem.
Pierwszy raz sie tam spotkalem pad nazywa sie "Pdp PL-6310 , MW3"

Hu...........ia

2012-09-11, 19:29
Coś w sam raz dla pedałów:

kalosz90

2012-09-11, 20:32
Jaki pad dla mężczyzny, jak do od ps3? Konsola jest świetna, przyznaję, ale pad to się do ch*ja nadaje

Numernabis

2012-09-11, 23:43
@kalosz90
Wiesz to zalezy od gusta, ja osobiscie wole pada do xboxa bo pad do ps3 ma dupny uklad triggerow. To zalezy czy wolisz duze pady czy male, jest mnostwo, typu "pdp afterglow pl-6310. Firma datel produkuje wildfire, wildfire evo, wildfire 2. Te kontrolery sa duze i ciezkie i jak dla mnie bardzo ch*jowe wildfire evo jest z malym wyswietlaczem lcd (tak dla lansu).
Oprocz tego masz PowerA Air Flo Controller (PS3) ktory fajnie swieci i ma wewnatrz zamontowany wiatraczek ktory zapobiega poceniu sie dloni. PowerA Pro Elite Wireless Controller - ma zajebsta antyposlizgowa powloke i ogolnie fajnie sie trzyma ten kontroler ale w firmie przychodzilo strasznie duzo zwrotow tego kontrolera(problemy z polaczeniem czy cos), ale z kolei wysylalismy tego setki.
Japonska firma hori ma kontrolery swietnej jakosci jak wszystkie swoje produkty zreszta, do takich gier jak tekken czy streetfighter maja ciekawy wynalazek jakim jest fight stick (platforma z galka i szescioma guzikami). Posiadaja tez bardzo ciekawy Flight Stick (joysticki do symulatorow latania), jest to produkt doskonalej jakosci tyle, ze drogi 500zlotych i w gore.
Wrocmy jadnak do kontrolerow firma Gioteck posiada wybitnej jakosci kontrolery do ps3 HF-1 czy VX-1.
Kontroler Gioteck HF-1 wymiata wszyskie kontrolery jakie do tej pory widzialem, zarowno pod katem desingu, jakosci jak i funkcjonalnosci. Cena od 140 zl mozesz znalezc bez problemu w internecie. Wystrzegajcie sie kontrolerow takich firm jak ORB, IG, Crown, N-joy. To firmy ktore produkuja podrobki najnizszej jakosci.
Jak ktos ma jakies pytania typu jakie wybrac sluchawki albo headset to mozna smialo pytac.

al...........10

2012-09-12, 00:29
@up chyba pomyliłeś strony...

Numernabis

2012-09-12, 01:48
@up a dlaczego mam mu nie odpowiedziec jak sie pyta?
bo tobie to nie pasuje?

Darkstep

2012-09-12, 02:02
Analogi - okej, prawe buttony - okej, lewe buttony... co jak co, ale chyba mało jest fanatyków grzebaczy w cudzej dupie.