18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ożesz ty chuju

~_Yarko_ • 2022-12-06, 21:10

W/g opisu Niderlandy.

Albert_Z

2022-12-06, 21:18
Audi albo BMW i wszystko jasne

unpleasant

2022-12-06, 21:42
Cała sytuacja wygląda jak podryw. Szturchnięcie bioderkiem ... jak łania się zorientowała, że za mocno to się spłoszyła.

dżonyłojlker

2022-12-06, 22:30
Kiedyś chciałem tylko tak nastraszyć jednego frajera, bo jechał jak niedorozwój, a ten down się zesrał i wj***ł do rowu.

Clistwood

2022-12-06, 22:47
A15 w kierunku Maasvlakte przed zjazdem Beneluxtunnel






muchawzupie

2022-12-06, 23:06
Powiesić, rozstrzelać, na pal nadziać, zakopać, odkopać, uciąć łapy i zabrać prawko!!!
Trzeba jednak przyznać, że fachowo tą ch*jozę odstawił.

Makulata

2022-12-06, 23:28
HenrykS. napisał/a:

Kiedyś chciałem tylko tak nastraszyć jednego frajera, bo jechał jak niedorozwój, a ten down się zesrał i wj***ł do rowu.



Dlaczego piszesz o sobie w liczbie trzeciej?

SlimShady

2022-12-06, 23:32
HenrykS. napisał/a:

Kiedyś chciałem tylko tak nastraszyć jednego frajera, bo jechał jak niedorozwój, a ten down się zesrał i wj***ł do rowu.



Liczę, że jakiś kierowca tira kiedyś Ciebie nastraszy, ale będzie zabawnie

kocur

2022-12-06, 23:40
HenrykS. napisał/a:

Kiedyś chciałem tylko tak nastraszyć jednego frajera, bo jechał jak niedorozwój, a ten down się zesrał i wj***ł do rowu.



Później sam sie wyj***łeś na swoim Romecie Wigry. Dziwne zabawy macie na na wsi.

TylerPL

2022-12-06, 23:52
A może nowy biznes - ten w wanie powie 2000-3000 Euro za nagranie z kamerki i zeznanie jako świadek, a jest dogadany z tym co jebnął i hajs się kręci.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-12-07, 07:26
j***na k***a z audi dobrze to rozkminiła, widać że nie pierwszy raz albo po prostu myśląca. Zajeżdzając drogę miał wcisnięty mocno hamulec to zwiększyło jego przyczepność. Żeby zajechał i zderzył się bez hamowania to to audi by wyj***ło pirueta, co w sumie było by zabawniejsze. Ale cóż, wygrał doświadczeniem.

kryptonowa_laska

2022-12-07, 09:27
TylerPL napisał/a:

A może nowy biznes - ten w wanie powie 2000-3000 Euro za nagranie z kamerki i zeznanie jako świadek, a jest dogadany z tym co jebnął i hajs się kręci.



I niby co miałby zeznać ten kierowca busa? Na obu nagraniach zapewne widać zmianę pasa ruchu (i to gwałtowną) bez użycia kierunkowskazu.

witekkk

2022-12-07, 09:55
kryptonowa_laska napisał/a:

I niby co miałby zeznać ten kierowca busa? Na obu nagraniach zapewne widać zmianę pasa ruchu (i to gwałtowną) bez użycia kierunkowskazu.



W Niderlandach nie używa się kierunkowskazów. Nigdy. No chyba, że jesteś Polakiem (nie dotyczy Polaka w beemwe).

dżonyłojlker

2022-12-07, 11:26
Makulata napisał/a:

Dlaczego piszesz o sobie w liczbie trzeciej?



Ty to lepiej wróć do podstawówki :facepalm:

SlimShady napisał/a:

Liczę, że jakiś kierowca tira kiedyś Ciebie nastraszy, ale będzie zabawnie



Kiedyś skarciłem jedną k***ę z tira, innym razem jakaś k***a z tira próbowała mnie nastraszyć. Już o tym pisałem, to nie będę się powtarzać, poza tym, zaraz jakaś zniewieściała pipa i tak napisałaby "Andrzej wstawaj, zesrałeś się".

kocur napisał/a:

Później sam sie wyj***łeś na swoim Romecie Wigry. Dziwne zabawy macie na na wsi.



Lepiej już zostań przy "dogryzaniu" ryżemu i halmanowi.

krzakkk

2022-12-07, 15:17
się pisze "ożeż"