18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ożenek

Ra...........hi • 2017-06-12, 11:26
U psychologa:
- Wszyscy moi znajomi się żenią i mają dzieci, a mi się kompletnie nic nie chce. Co jest ze mną nie tak?
- To nic takiego, po protu ma pan mózg i umie go używać.

werther

2017-06-12, 12:05
Łał, ale pojechałeś po swoich rodzicach, starasz się być mistrzem w swoim gimnazjum, zanim nie przeniosą cię z powrotem do podstawówki?

aleleble

2017-06-12, 19:57
Ogarnij się przegrywie, bo nie wiesz co tracisz.

elfis

2017-06-12, 20:02
jestem za tym aby poj***ni nic nie pozostawili po sobie
co najwyżej , mądrości na sadolu, dla chorych umysłów

antoni_chrobry

2017-06-12, 21:01
Brawo dla autora! Tak trzymac!
Mam nadzieje ze Twoje geny wygina razem z Toba.

Emeryt_na_emeryturze

2017-06-12, 23:20
Fejk. Gdyby bohater dowcipu serio miał mózg, to nie musiałby iść z tym problemem do psychologa.

kevlarx

2017-06-13, 02:25
- A jakie ma Pan cele w życiu?

ho...........zo

2017-06-13, 06:03
Pantoflarze już oburzeni oczywiście.

ra0mir

2017-06-13, 08:10
Hahahahaha dobre, dobre .... nooooot.
Po latach bycia w małżeństwie i posiadania dzieci powiem krótko: szkoda, że nie ochajtałem się, jak moi rodzice, wcześniej.
Czasy chlania, ćpania i zabawy uważam za czasy stracone bezpowrotnie.
Wy też gówniaki to kiedyś zrozumiecie :)

voidinfinity

2017-06-13, 09:28
Przegrywy się obsrały o dowcip :amused: Chyba coś nie tak z waszymi nędznymi życiami, skoro tak reagujecie.

Maślak

2017-06-13, 11:43
@ra0mir

Na łożu śmierci leży 80-latek - kochany mąż, ojciec i dziadek. Dookoła zebrała się cała rodzina. Żona, wszystkie dzieci, wnuki oraz kilkoro prawnucząt. Wszyscy w milczeniu wpatrują się w sufit tudzież w podłogę, czekając na zbliżającą się chwilę... Nagle ciszę przerywa dziadek i rzecze:
- Zdradzę wam swój największy sekret... Ja naprawdę nie chciałem się żenić i zakładać rodziny. Miałem wszystko: szybkie samochody, piękne kobiety, sporo przyjaciół i kasę na koncie. Ale pewnego wieczoru znajomy rzekł do mnie:
- "Ożeń się i załóż rodzinę bo nie będzie ci miał, kto podać szklanki wody, kiedy będzie ci się chciało pić na łożu śmierci."
Od tego momentu słowa te nie dawały mi spokoju. Postanowiłem radykalnie zmienić swoje życie i ożenić się. Skończyły się wyskoki z kolegami na piwo. Teraz wyskakiwałem tylko do nocnego po gerberki dla was, dzieci moje. Wieczorne dyskoteki z dziewczynami, zamieniły się w wieczorne oglądanie seriali z żoną... Pieniądze z konta zostały roztrwonione na fundusze inwestycyjne dla was kochane dzieci. Swawolne dni sprzed małżeństwa odeszły jak wiatr... I teraz, kiedy leżę na łożu śmierci ...
- Wiecie co?
- Co? - wszyscy zdumieni wpatrują się w staruszka.
- Nie chce mi się pić!

Życzę żeby chciało ci się pić ra0mir ;)

maudite

2017-06-13, 11:45
Single, wege, ateiści, crossfitowcy - wszyscy niby postępowi i nowocześni, ale jednak wciąż czujący potrzebę udowadniania "normalsom", że oni i ich życie jest lepsze. Z kim jest coś nie tak?

miszczp4telni

2017-06-13, 11:53
Jak bym słyszała mojego partnera pozdrawiam

Po prostu ma mózg i umie go używać

Absdef

2017-06-13, 12:02
Bułka tarta przy tobie wysiada.

ra0mir

2017-06-14, 09:22
iseeyou36 napisał/a:

Jak bym słyszała mojego partnera pozdrawiam

Po prostu ma mózg i umie go używać



No to wkrótce zmieni sobie na nowszy model :)