18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Owczarek niemiecki gra w baseball

M00nSpeLL • 2013-04-10, 19:21
Klasyczna już akcja z psem.



Nie żebym podpuszczał wojnę między właścicielami kotów i psów,ale mój kot tak nigdy nie robi :D

oozyxak0o

2013-04-11, 11:03
Za owczarka zawsze Piwo :trollencjusz:

luki_wch

2013-04-11, 12:01
Co do kot vs pies:
Wydaje Ci się, że kot przychodzi do Ciebie i się łasi, bo Cię lubi/kocha?
Niestety, wredny sierściuch zostawia na Tobie swój zapach i dzięki temu oznacza swoje terytorium oraz swoją "własność". Zawsze, gdy go pogłaskasz albo tylko dotkniesz po pewnym czasie zaczyna się "myć", ponieważ próbuje pozbyć się z własnej sierści innych zapachów (niepożądanych), niż swoich.

Pies gdy Cię widzi np jak wracasz z pracy cieszy się, wita Cię w progu i nie ustępuje na krok. Potrafi obronić swojego właściciela (piszę o tych większych psach) jest bardzo lojalny i kocha swojego Pana bezgranicznie.

Krótko mówiąc, z kota nie ma większego pożytku, myśli tylko o sobie a swojego "właściciela" traktuje tylko jako podawacza karmy.

KMD

2013-04-11, 13:33
To jak jest? Psy na ekranach widzą po czarno-białemu, czy jak :?

dishaxd

2013-04-11, 13:50
M00nSpeLL napisał/a:



Nie żebym podpuszczał wojnę między właścicielami kotów i psów,ale mój kot tak nigdy nie robi :D



Ostatnio znajomemu kot zlał się na taki tv i tv poszedł do kosza, bo gwarancja nie uznała szczyn kociaczka:)
"Mój pies tak nigdy nie robi" :) a ten gość chociaż cały TV ma;d

morfi00

2013-04-11, 14:03
hehehe uroki zwierzaka:> cóż posiadam zarazę zwaną kotem to co On potrafi rozwalić to lepiej nie mówić :) Koleś i tak miał szczęście:) ja nie zawsze złapie to co stoi na drodze Bubblesa:D

banankb

2013-04-11, 14:08
Nawet mudźin wie jak kręcić filmiki.

socjalmmv

2013-04-11, 14:19
Po ch*j drążyć temat jedni lubią koty drudzy psy. Osobiście uważam że psy są lepsze w zależności od gatunków: np labradora można nauczyć mądrych rzeczy, amstaf, pitbull itp. jako ochrona domu. Są bardziej przyjacielskie i są w stanie poświęcić swoje życie aby uratować człowieka. Uważam że koty są dla kobiet, bo posiadają ich niektóre wk***iające cechy : )

gregor87

2013-04-11, 14:43
nagrywane szparą w zębach, piwa nie ma

dth

2013-04-11, 15:16
@luki_wch
chyba nigdy kota nie miałeś, a informacje bierzesz z komentarzy pod artykułami na onecie.

@nieja
jak hodujesz tygrysa to oczywiste, że może coś rozwalić. Kup sobie normalnego domowego kota, to łapą Ci matrycy nie zniszczy.

M00nSpeLL

2013-04-11, 16:18
luki_wch napisał/a:

Co do kot vs pies:
Wydaje Ci się, że kot przychodzi do Ciebie i się łasi, bo Cię lubi/kocha?
Niestety, wredny sierściuch zostawia na Tobie swój zapach i dzięki temu oznacza swoje terytorium oraz swoją "własność". Zawsze, gdy go pogłaskasz albo tylko dotkniesz po pewnym czasie zaczyna się "myć", ponieważ próbuje pozbyć się z własnej sierści innych zapachów (niepożądanych), niż swoich.

Pies gdy Cię widzi np jak wracasz z pracy cieszy się, wita Cię w progu i nie ustępuje na krok. Potrafi obronić swojego właściciela (piszę o tych większych psach) jest bardzo lojalny i kocha swojego Pana bezgranicznie.

Krótko mówiąc, z kota nie ma większego pożytku, myśli tylko o sobie a swojego "właściciela" traktuje tylko jako podawacza karmy.



Dlatego wole koty.Nie chcę jakiejś cioty w domu tylko prawdziwego sk***ysyna.