18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwockie buractwo

bober93 • 2015-01-06, 16:10


Kierowca: mężczyzna ok 40 lat. z tyłu starsza kobieta.
ul. Wał Miedzeszyński
Rejestracja: WOT 02670 (Otwock)

Ne...........ro

2015-01-06, 16:11
a mogli ci przyj***ć :amused:

wbijam

2015-01-06, 16:14
Jedyny burak na tym filmiku to Ty.Dupa zapiekła hahaha.

qhash

2015-01-06, 16:33
wbijam napisał/a:

Jedyny burak na tym filmiku to Ty.Dupa zapiekła hahaha.



idź do lekarza od głowy, idioto

daniel988

2015-01-06, 17:27
A ty to kim jestes jak nie jeszcze większym burakiem , ma szeryf kamerke w aucie i pilnuje przepisów ale sam potem zapier.... i trabi w terenie zabudowanym , oby cie tez przykładnie ukarali donosicielu

piotrekp25

2015-01-06, 18:04
trza było mu przyj***ć a nie płakać tutaj

bodek1974

2015-01-06, 19:38
autora jazda prawym nie obowiązuje ?

pelle123

2015-01-06, 20:02
brawo dla autora ze potrafił odróżnić Warszawę od Otwocka...

kondziovsky

2015-01-07, 00:04
wbijam napisał/a:

Jedyny burak na tym filmiku to Ty.Dupa zapiekła hahaha.


Co ty gówniarzu pie**olisz. Jakbyś ścierwiarzu nie wiedział, i nie rozumiał co się stało, to burak na WOT zaj***ł na wprost z lewoskrętu w Zwycięzców, i cały ch*j byłby gdyby taki manewr zrobił w momencie gdy nagrywający ledwo co ruszył ze świateł (widziałem tam kilka takich akcji), ale nawet na filmiku widać, że minęli się chyba o centymetry. Kurewski szczęściarz z nagrywającego.
daniel988 napisał/a:

A ty to kim jestes jak nie jeszcze większym burakiem , ma szeryf kamerke w aucie i pilnuje przepisów ale sam potem zapier.... i trabi w terenie zabudowanym , oby cie tez przykładnie ukarali donosicielu


Teraz idiota numer 2. Fakt, sam nie jestem fanem jak sk***iali szeryfowie wrzucają do neta filmiki z ludźmi, którzy, no, dali dupy, albo popełnili jakiś drobny błąd i jak wół pokazane są ich blachy, ale weź się pie**olnij w banię. Kolejny który pewnie dopiero od cycka się odessał, prawa jazdy nie ma i nie zna warszawskich dróg i jest zły bo jutro kartkówka z polskiego.
W takim wypadku ja bym tego cwe*a z otwocka(specjalnie z małej) podał na policję, bo odj***ł manewr który mógłby skończyć się tragedią, gdyby przyk***ił nagrywającemu w drzwi i wyj***ł go latarnię przy zatoczce. Więc zamknij p*zde i wyk***iaj(a dajcie mi warna, sram na to).
bodek1974 napisał/a:

autora jazda prawym nie obowiązuje ?


Nie wiem czy trollujesz czy nie. Ale na wypadek gdyby twoja wypowiedź była szczera to: czyś ty och*jał?

Okej, to na koniec, co chciałem napisać, to największy ból dupy mam, że frajer odj***ł taki manewr w Volvo. Aż wstyd k***a. Sam mam Volviaka i jeżdżąc po Warszawie codziennie od lat, rzadko sie widuje takich zjebów. Ale w tym wypadku to nic dziwnego, bo to Otwock. W stolicy tyle zjebów z WOT jeździ i odpie**alają takie akcje, że przydałby im się zakaz wjazdu do miasta. Do PKS-ów k***a!!!!

WielkiElektronik

2015-01-07, 00:28
Ja na filmie widzę dwóch kierowców buraków. Na drodze, trzeba nie raz odpuścić i tyle.

bober93

2015-01-07, 00:58
Nie było żadnego pościgu ani przymusowego wyhamowywania. Nie było żadnego zajmowania lewego pasa, na prawym też stały samochody. Nie ma i nie też będzie żadnego donoszenia.

Ludzie, co z Wami?

Podjechałem by nagrać rejestracje. Otrąbiłem, bo idiota ryzykował zdrowie i życie swoje i innych uczestników. Zrównałem się, by spojrzeć z jakim burakiem mam do czynienia. A wstawiłem ten film w nadziei, że debil z volvo go obejrzy i schowa sobie swój środkowy palec głęboko w dupę.

Nie pozdrawiam.

rakoczy

2015-01-07, 09:08
przecież w warszawie tylko buractwo mieszka, po sejmie widać najlepiej:)