18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwieranie piwa

DiesIrae • 2012-05-28, 17:17
Po co otwieracz, wystarczy ruszyć głową :piwo:

dexter24

2012-05-29, 10:38
Ach ten dźwięk...

Fajczak

2012-05-29, 13:13
A tam, pierdoły. Piwo da się otworzyć praktycznie wszystkim. Sam lubie kombinować- od otwierania kartką papieru, poprzez standardową zapalniczkę, na laczku kończąc. A jeśli dodatkowo w gre wchodzi tak słabo zamknięte piwo, jakie mają w USA (nawet jak się odpowiednio stuknie płytą CD to się otworzy- w wypadku naszych piw to awykonalne), to niedługo zobaczymy, jak ktoś otwiera piwo ku*asem.

Voltron

2012-05-29, 13:14
k***a o koze hahahah widzieliscie kopyto?

Pediii

2012-05-29, 13:55
filo86 napisał/a:

ch*jowo kapslowane te piwa tam mają, jak da się pizzą otworzyć



Na spodzie kawałka pizzy jest deska.

glodnymaciek

2012-05-29, 14:03
Ha ^^ ja Wam powiem, że doceniam tą różnorodną gammę sposobów otwierania browca... sam kiedyś kombinowałem, ale dziś mam zawsze przy sobie 2 otwieracze i uwaga będzie zagadka!
Jeden z nich jest przy kluczach, które zawsze mam przy sobie i to zwykły otwieracz... po prostu - otwieracz.
I teraz zagadka - drugi mam jeszcze bardziej zawsze przy sobie, nawet jak jestem w domu... kąpie się, mam trening, w szkole... wszędzie i zawsze! ;) I waży on około 21 gram ;]
Kto zgadnie ? :P

Su...........cz

2012-05-29, 14:28
To może multi otwieranie...


Euronymous

2012-05-29, 14:42
glodnymaciek napisał/a:

Ha ^^ ja Wam powiem, że doceniam tą różnorodną gammę sposobów otwierania browca... sam kiedyś kombinowałem, ale dziś mam zawsze przy sobie 2 otwieracze i uwaga będzie zagadka!
Jeden z nich jest przy kluczach, które zawsze mam przy sobie i to zwykły otwieracz... po prostu - otwieracz.
I teraz zagadka - drugi mam jeszcze bardziej zawsze przy sobie, nawet jak jestem w domu... kąpie się, mam trening, w szkole... wszędzie i zawsze! ;) I waży on około 21 gram ;]
Kto zgadnie ? :P



Zęby :E

pawu95

2012-05-29, 15:18
W domu nie potrzebuje np siekiery, otworze tym co mam pod reka (ostatnio kartka), jak jestem poza domem to zawsze z kluczem od domu i tez nie mam problemu. :)

Lucifers Ass

2012-05-29, 15:38
Fajczak napisał/a:

A tam, pierdoły. Piwo da się otworzyć praktycznie wszystkim. Sam lubie kombinować- od otwierania kartką papieru, poprzez standardową zapalniczkę, na laczku kończąc. A jeśli dodatkowo w gre wchodzi tak słabo zamknięte piwo, jakie mają w USA (nawet jak się odpowiednio stuknie płytą CD to się otworzy- w wypadku naszych piw to awykonalne), to niedługo zobaczymy, jak ktoś otwiera piwo ku*asem.


Co ty piszesz jakie awykonalne otwieranie piwa płytą cd naszych piw, wystarczy dobrze trafić płytką w kapsel i otwarte. Jedną płytą cd udało mi się otworzyć 6 piw potem pękła.

Złowroga Pralka !

2012-05-29, 17:21
te ich pedalskie gówna naprawdę tak ciężko otworzyć :roll:

orzeszwmorde

2012-05-29, 22:11
glodnymaciek napisał/a:

I teraz zagadka - drugi mam jeszcze bardziej zawsze przy sobie, nawet jak jestem w domu... kąpie się, mam trening, w szkole... wszędzie i zawsze! ;) I waży on około 21 gram ;]
Kto zgadnie ? :P


Nie pie**ol że masz ten sygnet od cyganów....

glodnymaciek

2012-05-29, 23:01
Orzesz w mordę... widzę Ty też skoczyłeś do cyganki, pooglądać co kryształowa kula pokażę :jumpingtits:

nowynick

2017-02-24, 14:43
Każdy sposób, przy którym uleje się chociaż kropla to ch*jowy sposób!

Moby_Dick

2017-02-24, 15:01
Otwieraczem sie już nie da?