18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarta Rzeczpospolita

donkapusta • 2017-06-26, 08:52
No i mamy wiernych czytelników z OR, takiego portalu co to dzielnie walczy z problemami, których nie ma.





nie wiem pod którym artykułem był ten post, ale prośba do autora o info jak się sprawa rozwinęła :)

AN...........or

2017-06-27, 22:12
Macie swoją wolność słowa, w piździe. To jest faszystowski kraj, którym steruje merkel i niemcy, którzy chcą doprowadzić do naszej eksterminacji.

~Velture

2017-06-27, 22:15
Imperator_Jan napisał/a:




Ja poleciałem z tej śmiesznej organizacji od gaweła co teraz siedzi.


Dla mnie skończyło się to rokiem prac społecznych w pełnym wymiarze godzin zamienione po odwołaniu na pół roku odsiadki w zawiasie na 2 lata. Mój post był porównany do metod hitlerowskich i bestialstwa ludzkiego.. więc sądy też działają zgodnie z poprawnością polityczną do granic możliwości.


Z nudów dzisiaj przejrzałem wszystkie ich wpisy związane z sadolem i nie znalazłem ani jednego twojego a jedyny skazujący to ten który wypisałem.

zygmunt151

2017-06-27, 23:45
To zwykły biznes. Podpinają się pod finansowanie z budżetu państwa i robią byle co, byle nikt ich nie ścignął za oszukiwanie, udawanie, czerpanie pieniędzy publicznyc i ich marnowanie - co de facto robią. Oni mają gdzieś co się dzieje i co z tego będzie, jedyne co dla nich się liczy to utrzymanie się w finansowaniu zatem tym się karmią.

Ra...........hi

2017-06-27, 23:54
O k***a, ale dymy :D To ja się boję już cokolwiek wrzucać i pisać bo mi sądem dopie**olą. :amused: