18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie biblioteki uniwerku w Maastricht przed sesją

meszamorum • 2011-04-04, 21:51
Na zewnątrz 24 stopnie, piękna słoneczna pogoda, wczesny sobotni poranek na uniwerku w Maastricht. W poniedziałek zaczyna się sesja... :idzwch*j:






P.S. Tłum w większości składa się z Niemców (70%), Francuzów i Holendrów - wiem, bo to mój uniwerek.

analeusz

2011-04-04, 22:11
chciałeś przyszpanować studiami za granicą? bo filmik nie przedstawia nic ponad typową promocję w realu

Stato

2011-04-04, 22:15
Co za zjeby uczą się w bibliotece...

meszamorum

2011-04-04, 22:27
analeusz napisał/a:

chciałeś przyszpanować studiami za granicą? bo filmik nie przedstawia nic ponad typową promocję w realu



Na tym polega koncept tego filmu. Poza tym zajeżdzasz żałosnym polaczkiem, który nienawidzi każdego, komu wiedzie się lepiej/inaczej od ciebie. :plzdie:

AL...........ON

2011-04-04, 22:43
@up

W tym momencie to właśnie Ty pochwaliłeś się polaczkowymi korzeniami. Nie irytuj się, studiuj - jest OK. Pozatym nigdy nie masz pewności czy analeusz nie ma miesięcznie 12kpln na rękę i nie jest szefem swojej firmy budowlanej.

Witkens

2011-04-04, 23:04
a wiesz,że codziennie na granicy niemcy r*chają milion polskich polek?

meszamorum

2011-04-05, 00:42
ALTON napisał/a:

@up

W tym momencie to właśnie Ty pochwaliłeś się polaczkowymi korzeniami. Nie irytuj się, studiuj - jest OK. Pozatym nigdy nie masz pewności czy analeusz nie ma miesięcznie 12kpln na rękę i nie jest szefem swojej firmy budowlanej.


W jaki sposób? Że potwierdziłem, iż to nie jest jakiś flashmob (bo widziałem takie rzeczy in persona) czy inszy fejk (co mi zarzucano przy poprzednich artykułach)? Czy może, że bezinteresowna zawiść stanowi jedną z najgorszych cech wielu osób polskiego pochodzenia? Nie wiem jak ty, ale jak ja słyszę o bogatym Polaku, to nie wrzeszczę "ty złodziejski sk***ielu" tylko gratuluję ciężkiej pracy przynoszącej efekty. Chyba, że chodzi o człowieka, który dzięki swojej prokomunistycznej przeszłości kosztem innych się wzbogacił.
Xenomorph08 napisał/a:

P.S. Tłum w większości składa się z Niemców (70%), Francuzów i Holendrów - wiem, bo to mój uniwerek.


TY SZWABIE pie**olONY!!!


Naucz się rozróżniać pojęcie większości, a całości :wisielec:

WhatsUpMan

2011-04-05, 01:10
Temu kto ośmielił się zremiksować Crazy Train Osbourne'a należy jaja k***a łyżeczką do herbaty upie**olić ! Toż to czystej postaci profanacja do ch*ja jego mać :gniew:

btw filmik ssie ...

mar1321

2011-04-05, 02:16
Co oni internetu nie mają albo domu, żeby się uczyć?

sobo21

2011-04-05, 11:06
Trafiła Ci się dobra praca.
P.S. A co dokładnie tam robisz w tej bibliotece?

Zgredor87

2011-04-05, 15:07
To na pewno nie jest biblioteka! Byłem raz w bibliotece w podstawówce i na pewno ci wszyscy ludzie by się tam nie zmieścili -_-

landryn86

2011-04-05, 18:15
meszamorum napisał/a:

P.S. Tłum w większości składa się z Niemców (70%), Francuzów i Holendrów - wiem, bo to mój uniwerek.


wow! chwalisz się czy żalisz??

BongMan

2011-04-05, 23:14
k***a, ten meszamorum was prowokuje a wy się dajecie. Nie tolerujmy trollów na sadisticu.

Daman-99

2011-04-05, 23:44
k***a... crazy train jak sp***olony, juz lepiej trzeba bylo oryginała dac lub ch*j wi co.