18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

thewhitestar

2012-12-31, 11:35
kurczasty napisał/a:

Pobity na szczęście nigdy nie zostałem, ale liczę się z tą możliwością i noszę w portfelu wizytówkę do prawnika, którego mam w rodzinie w razie co. I to właśnie jest chore, że zdaję sobie sprawę, że mogę trafić na kretyna w Policji. A stronka gdzie byłoby napisane wszystko od a do z co wolno policji i tobie a co nie była by naprawdę spoko no i jakieś myki na fotoradary.


To zakrawa na chorobę psychiczną :lol:
Serio!? Masz 24 lata, nigdy nie zdarzyła ci się taka sytuacja, ale mimo to boisz się każdego mijanego policjanta, bo może to być akurat psychol który cię spałuje, zagazuje a na koniec jeszcze wyr*cha w dupe?
Za dużo telewizji i internetu. Zdecydowanie.

na...........pl

2012-12-31, 11:42
pie**olicie, jak pijemy piwko na stacji to policjanci tylko proszą "tylko weźcie chłopaki butelki posprzątajcie". Jak szedłem naj***ny środkiem drogi to też problemu nie było. Za to ostatnio j***ne krawężniki z Warszawy zatrzymały mnie za brak świateł (miałem dzienne, była 11) i idiota próbował mi tłumaczyć, że mijania są też z tyłu...

Gngpower

2012-12-31, 11:44
Koniec Świata napisał/a:

No tak, wszedłem na stronę z nalepki, a tu co? "Autonomiczni Nacjonaliści" Dlaczego mnie nie dziwi, że oni mają problemy z policją?

:facepalm:


No racja, przecież oni są przeciwni Tuskowi i to AKTYWNIE. Mnie już tez nie dziwi.

peersil

2012-12-31, 12:25
Poprostu przy policji trzeba umieć się zachować i nie cwaniakować - można pożartować trochę z nimi, i nawet jeśli jest wk***iony i się adekwatnie zachowasz to jest prawdopodobieństwo że nie poniesiesz żadnych konsekwencji swojego wykroczenia.
Nie raz tak miałem, że mnie przyłapali na piciu piwa w parku - i jeszcze ani jednego mandatu nie dostałem.

szczorq

2012-12-31, 13:03
@maniiek
Niby za nic ale jednak herbata wygląda jak piwo. Zapytasz czy piwo paruje? Są grzane piwa

skandal89

2012-12-31, 13:15
maniiiek napisał/a:

@skandal89 widzę, że kolega i tutaj siedzi. Słowo "często" niestety jest kluczem. Bo jak już pisałem w każdym zawodzie ch*j się trafić może, a policja nie jest żadnym wyjątkiem. Dlatego uważam, że ci co "nienawidzą policji" to banda skretyniałych gówniarzy, natomiast ci, wg których "dostałeś pałą - Twoja wina!" również rozumem nie grzeszą.



Może i masz rację, ja tylko piszę ze swojego doświadczenia, kilka mandatów dostałem, zawsze udało mi się coś "utargować" jednak nigdy nie dostałem za nic, zwykle za przekroczenie prędkości. Wiem, że ch*j też się trafi jednak ja osobiście nie mam podstaw do wrzucania na policje.

Rottensparrow

2012-12-31, 13:36
Może wy cieszycie mordy że nie macie problemów z policją, bo jesteście nerdami którzy tylko narzekają przez internet, a goście którzy działają już w jakieś realnej konspiracji są na celowniku..

niemalipy881

2012-12-31, 14:29
Koniec Świata napisał/a:

No tak, wszedłem na stronę z nalepki, a tu co? "Autonomiczni Nacjonaliści" Dlaczego mnie nie dziwi, że oni mają problemy z policją?

:facepalm:



Ty lewacka k***o siejesz wszędzie ferment, gdzie jest jakakolwiek informacja nacjonalistyczna/patriotyczna.Wyjdź z domu i głoś swoje poglądy, a nie tu zgrywasz kumatego.
Mnie to też nie dziwi, że AN mają takie problemy, bo coś robią, walczą o lepszy byt w tym kraju, a Ty tylko pie**olisz.

thewhitestar

2012-12-31, 14:37
niemalipy881 napisał/a:

Ty lewacka k***o siejesz wszędzie ferment, gdzie jest jakakolwiek informacja nacjonalistyczna/patriotyczna.Wyjdź z domu i głoś swoje poglądy, a nie tu zgrywasz kumatego.
Mnie to też nie dziwi, że AN mają takie problemy, bo coś robią, walczą o lepszy byt w tym kraju, a Ty tylko pie**olisz.


Skądś cię znam...


A już wiem!

vajron

2012-12-31, 14:52
niemalipy881 napisał/a:



Ty lewacka k***o siejesz wszędzie ferment, gdzie jest jakakolwiek informacja nacjonalistyczna/patriotyczna.Wyjdź z domu i głoś swoje poglądy, a nie tu zgrywasz kumatego.
Mnie to też nie dziwi, że AN mają takie problemy, bo coś robią, walczą o lepszy byt w tym kraju, a Ty tylko pie**olisz.



AN to szczeka w internecie i bije dzieci na ulicy. Jak to jest walko o lepszy byt to spoko. A ja muszę płacić podatki na te k***y bo z ich wykształceniem nie ma roboty innej niż dawanie dupy albo zamiatanie ulic... Miłego życia na socjalu na który muszę dla ciebie i twojej rodzinki zapie**alać...

skandal89

2012-12-31, 15:11
Rottensparrow napisał/a:

Może wy cieszycie mordy że nie macie problemów z policją, bo jesteście nerdami którzy tylko narzekają przez internet, a goście którzy działają już w jakieś realnej konspiracji są na celowniku..



Wybacz wybrałem inną drogę która poniekąd też jest ważna dla tego kraju, moim zadaniem w przyszłości będzie kreowanie świata w którym się poruszasz, projektując osiedla i budynki. Nie każdy musi napie**alać się z policją zakrywając twarz, czasem wystarczy po prostu nie wyjechać stąd i zrobić coś kreatywnego dla tego kraju.

Szkoda, że takie pół-mózgi jak Ty uważają, że tylko wy robicie coś dla państwa napie**alajc się z nim. :roll:

Macary

2012-12-31, 16:35
Rottensparrow napisał/a:

Może wy cieszycie mordy że nie macie problemów z policją, bo jesteście nerdami którzy tylko narzekają przez internet, a goście którzy działają już w jakieś realnej konspiracji są na celowniku..




:lol: Dawno się tak nie uśmiałem jak czytając tego posta. Żołnierz AK założył Polskę podziemną XXI wieku. Hehehe w konspiracji. Przed czy, że ci ktoś czapkę z napisem JP podpie**oli, czy szalik twojego ukochanego klubu zajebie?

ToPrzeciezJa

2012-12-31, 16:44
Widzę, że większość osób nigdy tu nie miała problemów z policją, no ale w sumie jak można mieć problemy, jak wasze życia polegają hejtowaniu w necie??

skandal89

2012-12-31, 16:47
ToPrzeciezJa napisał/a:

Widzę, że większość osób nigdy tu nie miała problemów z policją, no ale w sumie jak można mieć problemy, jak wasze życia polegają hejtowaniu w necie??



Przeczytaj sobie mój post wyżej, Ciebie też się tyczy. Nie każdy do szczęścia potrzebuje problemów z policją.

maniiiek

2012-12-31, 18:42
niemalipy881 napisał/a:

nacjonalistyczna/patriotyczna.


Tych słów nie powinno się stawiać obok siebie. Prawdziwi patrioci płaczą ze wstydu jak was widzą!